Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olga 111

czy mozna smarowac pupe niemowlaka kremem ochronnym Bambino?

Polecane posty

za pare tyg.urodze synka i tak sie zastanawiam nad pielęgnacją pupy tzn.mam kupiony Sudocrem,ale wiele osob pisze ze powinno sie go stosowac dopiero jak sie cos dzieje ze skorą,a tak na codzien uzywac jakiegos kremu ochronnego lub masci np.Alantan,Linomag,A ja uzywam do swojej twarzy kremow Bambino-zazwyczaj kupowalam taki ochronny z cynkiem pisze na nim ze do twarzy,ciala i pupy od pierwszych dni zycia dziecka i tak sie zastanawiam czy nie wykorzystac go wlasnie do smarowania pupy po kazdej zmianie pieluchy? bo jest jeszcze Bambino krem pielęgnacyjny,nawilzający ale on jest tylko do cialka i twarzy i ma bardzo żadką konsystencje-ten kupilam przez pomylke i tez sie tak zastanawiam czy moglabym nim smarowac cialko dziecka np.po kąpieli?Bo szczerze mowiąc jestem za kosmetykami Bambino,ale czy będą tez dobre dla dziecka to sie okaze,ale jesli ktos ich uzywal to poprosze o opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llkjg
Ja nie smaruje niczym i mały nie ma odparzeń. Moim zdaniem sudocrem to tylko możesz stosawać jak są odparzenia, a tak normalnie to bambino wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartuś80
Ja tylko uzywam kremu bambino po sudokremie miał jeszcze gorsze odparzenia.za to oliwke stosowałam tylko na poczatku i to nie po kazdej kąpieli bo z czasem wysusza za bardzo ciałko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smaruje TYLKO jak sie cos dzieje - czyli na razie 2 razy. Smaruje wtedy Bephantenem i od razu pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 22
bambino nie jest zbyt dobry bo my mielismy odparzenia;/ sudocrem jest suuuuper ale niestety drogi ;/ jeszcze z nivea jest taki w tubce na odparzenia- nie jest az tak drogi i ewentualnie moze byc ale stawiam na sudocrem! zresztą dostaniesz w szpitalu próbke i sama się przekonasz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zasypuję tylko mąką ziemniaczaną, a na noc smaruję maścią nagietkową. u nas cudowny sudocrem uczula i jest TRAGEDIA. bepanthen stosowałam na zagojenie posudocremowego zapalenia i świetnie się sprawdził. jednak na codzień polecam zwykłą mąkę. pupcia jest piękna :D jeśli o bambino chodzi to ja mam krem do twarzy bambino, mydełko bambino, oliwkę i chusteczki nawilżane (używam tylko jak wychodzę z domu, w domu myję pupkę wodą). u nas super się sprawdzają, żadnych odczynów alergicznych nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niestety nie wiedziałam ze sudocremu uzywa sie dopiero jak sie cos dzieje (nie przeczytalam ulotki) i wysmarowalam malemu pupe, wyskoczyly paskudne czerwone plamy, ale juz na szczescie zeszły;) ja uzywam zwykła oliwke bambino po kapieli i po kazdej zmianie pieluszki, skora jest natluszczona, delikatna i bez zadnych odparzen;-) a bephanten stosuje na pogryzione piersi;) a powiedzcie mi dziewczyny jezeli ma krem oilatum do buzi to czy musze kupowac dodatkowo jakis krem z filtrem czy oilatum wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Skoneczna
mala_agatka krem Bambino jest nie tylko do twarzy ciała i pupy ale i też do siusiaka no bo ja smaruję siusiaka mojemu Synkowi codziennie przy zmianie pieluszki kremem BAMBINO i wtedy wiem że dobrze pielęgnuje siusiaczka mojego Synka Adasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedofilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartuś80
Dnia 4.06.2009 o 18:31, Gość Bartuś80 napisał:

Ja tylko uzywam kremu bambino po sudokremie miał jeszcze gorsze odparzenia.za to oliwke stosowałam tylko na poczatku i to nie po kazdej kąpieli bo z czasem wysusza za bardzo ciałko

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×