Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

Gość kalinowa panna

wiem ze jest juz wiele takich topików ale są one zaawansowane;) więc pomyślałam ze warto zacząć kolejny topik-zapraszam wszystkie dziewczyny które chcą trochę schudnąć przed wakacjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinowa panna
to zalezy od osób na topiku;) jako autorka będę tu wpadać codziennie;) zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinowa panna
ogólnie się nie odchdzałam,zawsze było ok ale teraz zauwazyłam ze niedopinam się w stare dzinsy,mam brzuch jakbym w ciązę zaszła itd. A ze zblizają się wakacje to i motywacja rośnie bo trzeba się pokazać w krótkich spódniczkach ,lekkich sukienkach;) ważę 70-72 kg (zależy ile zjem i który dzień cyklu) a mam wzrostu 166cm więc tak myślę ze dojść do 62-64 i to utrzymać byłoby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinowa panna
co do samej diety-nie chcę raczej próbować tych szybkich diet -cud bo efekt jojo nie zbyt mi się podoba;) myślałam o tym by ograniczyć jedzenie po 19, odłożyć sól,cukier, jeść mniej białego pieczywa i opanować apetyt na słodycze i fastfoody;) Zamiast batonika wolę truskawki. A Ty? jakie masz palny,jakie doświiadczenie w odchudzaniu itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinowa panna
*plany oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec się przyłańczam:) To zakasamy rekawy i za co sie zabieramy????")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinowa panna
a zapraszam :) napisz coś o sobie ja jak juz pisałam -dążę do 63-64 kg, nie tyle dietą co zmianą stylu zycia,racjonalnie i skutecznie (mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również się przyłączam! Tyle że ja muszę zrzucić ok 10 kg do grudnia bo czeka mnie wtedy ważna uroczystość... od dziś zacznę robić brzuszki, a od jutra dieta i pływanie:P pozdrawiam i życzę sukcesów w odchudzaniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce stale i skutcznie schudnąć!!!Zmienic nawyki zywieniowe:) mam 170 cm i :( 67 kg wymarzona waga to 55-58 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... mam ocet jabłkowy w kapsułkach ale nie wiem czy go brać, zastanawiam się również nad adipexem..... a co do diety to po prostu ograniczę węglowodany i tłuszcze, kolacja maksymalnie o 19 i duużo owoców:) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przeciwna adipexowi!!!!!Szybko sie chudnie ale...tak samo szybko waga powraca zreszta jestem mloda chce dzieci rodzic a to wszystko wpływa na organizm!!!Teraz leki sa niby bezpieczne skuteczne ale za rok dwa wychodzi ze szkodzi na to na tamto... Mż przedewszystkim:) ale nie wiem czy mi sie uda??!! Spróbować ograniczyc słodycze, wiecej wody i ziołowych herbatek, unikac smażonego wiecej warzyw surowych-i linea mi w tym na razie pomaga-na razie 3 dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja waże bardzo dużo , stosuje wspomagacz lindaxa 15 i jem mało, tzn z 3000 kcal coraz mniej i w efekcie wcinam ok 500 kcal dziennie , nie czuję głodu jako takiego ale czase mnie ciagnie na grzeszki , tak jak np kilka dni temu zjadłam tortille :O albo w niedziele troche karmelków . problem tylko w tym że ja nie potrafie ułóżyc racjonalnej diety, moje dzienne menu zawiera albo ciągle ryż, jogurty (dziś monte drink ale to wyjątek :) ) albo jabłka, ogólnie za mało jem witamin, białka, tłuszczów roślinnych itd :( zato dużó ćwiczę (jak jest pogoda) : jeżdżę na rolkach , na roweże i ćwiczę chciałabym schudnąć w te wakacje 20 kg a ogólnie jakieś 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm komopnowanie posiłków : wydaje mi się ze śniadanie powinno byc najbardzej sycące i wartościowe-dorzuć np.maly jogurt,jajko,mleko itp ogólnie produkty nabiałowe,( ja np. nie mogę nic zjeść do 2 godzin po wstaniu bo mi się robi niedobrze i mam mdłości :( ) oprócz tego więcej warzyw i owoców-mnaim sezon czereśniowy w pełni, truskawki juz tez są zaraz będzie agrest-nic tylko jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczenia aerobowe są najlepsze na redukcje a potem na konkretne partie aby miesnie ukształtowac:) chce pieknie wyglądac na swoim slubie:) wprowdziłam juz kilka zmian i widze malutkie efekty:::))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanie musi zawierac najwiecej kalorii, dzieki temu nie bedziesz miała napadu głodu i nie bedziesz siedziec pod lodówka po 21:) potem owoc, warzywko, obiadek daj na mały talerz optycznie stwierdzisz ze zjadłaś duzo, mało wegli, wiecej miesa by nie było niedoborów żelaza, + mnóstwo salatki potem owoc i cos bardzo a bardzo light ok 18-19 potem woda jak bedziesz głodna:) po tyg sie przyzyczaisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moim drzewku zeson czereśniowy minoł jakieś 2 tygodnie temu ;) a truskawki to lubie świeżo zerwane a niesnety nie mam możliwości takich jeśc bo nie posiadam własnych a na targu nie sa jz takie świeże, sęk w tym właśnie że je jestem bardo wybredna, wszystko co zjem musi być świeżo zerwane albo świeżo przygotowane :( sama jestem sobie winna, bo np nie zjem odrzewanej zupy , wczorejszego chleba itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za rok we wrzesniu ale juz chce zacząć:) by potem na szybko nie szukac diet drastycznych.Chce nauczyc sie komponowac posiłki, zmienic okropne nawyki zywieniowe, wprowadzic wiecej ruchu!W pełni oddam sie temu po 8 czerwca bo mam obrone i musze sie troche przyłożyc by ładnie zdac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
największym sukcesem jest wyeliminowanie frytek i czipsów, to głównie "zatruwały" mój ogranizm ...a reszta sama przyjdzie :) damy rade dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pettina
Jesli moge cos od siebie dorzucic to radze wybrac sie do dietetyka.Ja rowniez tak jak wy kombinowalam z roznymi dietami cwiczeniami ale efekt tak naprawde byl marny.Chudlam 5-6 kg a wracalo z nawiazka.Kolezanka namowila mnie na wizyte u dietetyka i dzieki jej za to.Jestem juz pod opieka pani dietetyk pol roku za soba mam zrzucone 20kg.Polecam bo naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejuśku a ile wazysz przy jakim wzroście???Powoli wyrzucaj to co zaśmieca Twoj organizm, co zawiera bardzo duzo kalori a zastepuj mnie kalorycznymi!!!Nie przeskauj zaraz do rygorystycznej diety bo sie szybko zniechęcisz a przeciez chcemy na stale zeszczuplecno nie??!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×