Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

kiyoa ja już 2 miechy sie odchudzam i nie przeskkiwałam drastycznie tylko stopniowo :) dlatego małe procje teraz to dla mnie nie problem , problemem jest to ze nie dostarczam organiznowi tylu substanci odrzywczych ile on by sobei chciał ;) mam 180cm i aktualnie 104 kg a bylo 115 :O wstyd co ? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petina ja zaczełam sie dochudzac w Lo bo zawsze byłam przy kości ważyłam 51 kg przy wzrości 170 cm niezbyt wtedy wyglądałam.Zatrzymanie miesiaczki, hormony leczenie i przytyłam po 3 latach do 86 kg. Po wizycie u dietetyczki choc byłam tylko raz ale dostałam przykładowy jadłospis co mam jesc schudlam do 70kg. Teraz udało sie dzieki diecie mż i therm line do 61 kg ale mam teraz stres sesje, pisanie pracy dyplomowej siedzenie przykompie i znowu jest 66-67:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiyoa ja mam ten sam powód co Ty;) ale przede wszystkim chcę się sobie podobać, a o adipexie na razie tylko myślę... ja ważę ok 65 przy wzroście 165 cm więc mam sporo do zrzucenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana wstyd to tylko kraść bardzo sie ciesze ze razem przez to przejdziemy!!!Wspólna motywacja:) dwa razy w tyg ryba, chude miesko, surówki, na sniadanie jem np. kromka ciemnego chleba z sałata, ogórek, pomidor, rzodkierwka czasem soebie robie pasty z tuńczyka, jajka ze szczypiorkiem staram sie zawsze cos zienolego do sniedania-w tym jest duzo witamin.Zreszta tak czy siak trzeba brac witaminy by nie pororszył sie stan włosów, skory i paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wogle nie jem chlebka :P ani ciemnego , ani białego :P dziś zjadłam sobie sałatkę z kapusty pekińskiej , kukurydzy i papryki ( pyzniości ) na obiad a na kolacje plasterek sera żółtego sobie skubłam i już więcej nic nie zjem , no i mineralka której zresztą niecierpie ale pije bo muszę , będę potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane bo piekno jest w nas musimy w to uwierzyc ze mamy to cos a odchudzamy sie bo........chcemy byc zdrowe, miec młoda skórę, wolno sie starzeć, i gdy bedzie spotkanie klasowe za 25 lat bedziemy tak samo wyglądać TAK JEST??!! Do tego masaze, zimny ciepły prysznic pomoze usunąć toksyny, a do balsamy dodaje....:) olejek cynamonowy i cellulit zczyna znikać, no moze nie znikac ale skóra jest ładniejsza, jedrna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam teraz na szkoleniu o odżywianiu i podobno jeden z naszych błedów to nie jedzenia wegli, podobno wzieksza sie aptetyt na słodkości az nadejdzie taki okres ze sie zje wiecej niz zwyke:) choć nasza Kasia Figura chudła z 42-38/36 własnie nie jedzac wegli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Adipex to lek na hamowanie łaknienia.Co dokładnie wywołuje adipex. Adipex jest lekiem, który ma powodować zmniejszenie łaknienia. Przez to spożywany znacznie mniej i korzystamy z zapasów odłożonych w postaci tłuszczu. Tabletka jest skomponowana w taki sposób aby substancje powstrzymujące głód uwalniane były powoli. Proces ten w zależności od organizmu może trwać od siedmiu do dziesięciu godzin. " daje efekty, ale i konsekwencje jego brania mogą być poważne, nie polecam i nie odradzam. A co myślicie o 6 Weidera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA nie mow :) doszłam do połowy ale było to tak nudne ze zaczełam aeroby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malynaa
heeej dziewoje:) ja wam powiem co wiem z autopsji: po pierwsze ruch ruch ruch...u mnie to akurat rower, zwykły i stacjonarny, no i spacery z psiakiem;] ja tak zjechałam z nóg sporo. I odnośnie tych wegli to prawda ze bez nich sie nie obejdzie:( wiem po sobie ze jak cuduje z jakimis dietami bialkowymi albo cos wymysle innego to tylko potem sie rzucam na papu i jem jem jem...u mnie ogólnie jest problem ze nie jem nic po sniadaniu dopiero po pracy obiad ale wtedy jestem straaaasznie glodna no i sie kuzwa przejadam ;/ i musze to zmienic. KONIECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest najgorsze jak w parcy nie ma czasu na jedzenie wraca sie wieczorem i wszystko tak smakuje az lodówka zaczyna sie nie domykać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniusia36
Hallo przyłaczam sie do Was...koniecznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniusia36
Ja rowniez mam 166 i waga moja to 70 kilo szok potrzeba nam wsparcia od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szok to bedzie jak wyskoczysz w bikini 36363636363636 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądnęłam na topik i widzę ze jest duzy ruch;) to bardzo dobrze jasne ze zapraszam kazdego-reniusia36--> to prawie identycznie jak ja;) widzę ze Kiyoa przejęła gospodarowanie w topiku;) i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniusia36
Och cel jest jeden i to bardzo powazny nie lubie siebie takiej jak wygladam bardzo sie ciesze,ze znalazlam ta stronke widze,ze nie jestem sama z ym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniusia36
haha oj bedzie szok jak wskocze w bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie cieszymy ze jestes z nami!!!!Wiec zaczynamy:) Na jakim jestes etapie??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniusia36
to od kiedy zaczynamy i jaki jest nasz pierwszy krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniusia36
Poki co ograniczam jedzenie mam zamiar wziąsc sie za joge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo dobrze-kazda aktywność jest dobra byle-systematycznie;) moja instruktorka od fitness mowiła :lepiej codziennie 15 minut niz w tygodniu 2godziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniusia36
nawet kupilam sobie sok żurawinowy ponoc jest dobry przy odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec zaczynamy od zaraz po co czekać skoro szybciej osiągniemy cel:):):):):):):):) 5 posiłków dziennie, obowiązkowo sniadanie, na początek rezygnacja ze słodyczy-tak szczerze oprócz tego ze to jest słodkie to nic nie wnosi w nasz ogranizm jedynie E 300 a to powoduje hihih zmarszczki i nie tylko:( wiec słodycze cukier itp wyrzucamy albo zostawiamy tesciowej niech one sie trują :):):):):) A my same zdrowie sałatka, pmidorki, papryczka-wybierz co lubisz z warzyw po co sie zmuszac do jedzenia czegos czego nie lubisz?!Zrezygnować ze sosików, smażonego-nawet dobre jest na parze:/ Płyny bardzo ważne 1,5 l wody ma byc nie gazowana ale jej nie lubie i pije gazowana + ziołowe harbatki. W szfce gdzie sa słodycze( jestem stara ale działa) połozyłam zdjęcie pięknej modelki jak siegam tam a widze ta kobiete zarasz szafka jest zamykana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniusia36
na dzien dzisiejszy moja waga 70 kilosow bede wam codziennie zdawala relacje z osiągniec ok i wy rowniez.Mamy jakies konkretne plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniusia36
HAHA ok od jutra dobry pomysl z ta modelką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 67 kg :( Sok żurawinowy oczyszcza organizm lekko go zakwaszając dzieki czemu jest odpowiednie ph w organizmie:) Choć lepsza jest herbatka nie zawiera cukru i jest lekko kwaskowata i w upał gasi pragnienie jak również czerwona i zelona hebratka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie waż sie codziennie lepiej co tydzien. Metrem krwieckim zmierz sobie obwody i zapisuj w notesie co tydzien czasem lecą cm a waga stoi i sie zniechęcamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×