Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość misza 8919
Witam! drogie Panie mam probloem i prosze o pomoc od 5 miesiecy regularnie o stalej porze biore sylvie 20 w czasie ostatniej 7-dniowej przerwy wystapilo krwawienie a 7 dnia pojawilo sie kłucie z lewej strony podbrzusza,nigdy wczesniej nie mialam takiego bolu.co to moze byc czy któras z Pań miala cos takiego/?? prosze o odpowiedz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małopolszczanka
Trudno tutaj cokolwiek wyrokować. Najlepiej jakbyś udała się do ginekologa i mu o tym powiedziała. Być może coś jest nie tak, lub po prostu coś Cię zakuło i nie ma to żadnego wspólnego mianownika z jakimikolwiek nieprawidłowościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka :)
najlepiej idź do ginekologa... ja teraz zauważyłam coś co nigdy wcześniej nie miałam od taamtego poniedziałku miałam miesiączke aż do dziś wtorku nigdy tak długo nie mialam( najdłużej 5-6 dni)i to taką z przerwami leci... nie leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarolinuś
Mi właśnie minął rok jak biorę Sylvie 20. Są naprawdę świetne. Nie miałam żadnych problemów z nimi. Żadnych skutków ubocznych. Super się czuję. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinanana
witam dziewczyny nie stosowalam wczesniej zadnej metody antykoncepcji jestem przy 16stej tabletce sylvie 20.. ginekolog mi nic nie powiedzial ze mam sie zabezpieczyc jakos oprocz tabletek poszlismy z chlopakiem na calosc (dochodil we mnie) dzis na ulotce przeczytalam ze do 7 tabletki nalezy sie zabezpieczac. czy ktoras miala podobny problem??? Blagam odpiszcie tak sie boje ze jestem w ciazy.. czy jest to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinanana skoro jesteś przy 16 a do 7 zabezpieczenie jest nie pewne to jaki problem? Poza tym to bzdura, bo jeśli pierwszą tabletkę wzięłaś pierwszego dnia okresu to jesteś od pierwszej zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinanana
wiec maloprawdopodobne ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się czuję dobrzee ale to staje sie uciązliwe miec okres od tamtego poniedziałku do dziś *środy tak to okkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazurek31
To praktycznie wykluczone, że jesteś w ciąży. Tabletki chronią przed ciążą od samego początku, tak więc nie panikuj tylko czekaj cierpliwie na okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinana
ale dlaczego na ulotce pisze ze do 7 dnia zabezpieczycs ie dodatkowo:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missiaczek
hej laseczki dawno tu nie zaglądałam widze nowe panie :)Ja sylvie biore juz ponad rok i jest wszystko ok ,chodz czasami pobolewają mnie piersi ale to czasami a tak jest ok. Może potrzebuj wasz organizm dłuższej akceptacji a co do zabezpieczenia to jest99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudka904
hej ja biore juz 2 opakowanie sylvie 20 wczesniej bralam novonette(moje pierwsze tabletki,lekarz mi je zmienil za wzgledu na plamienia)potem rigevidon (ze wzgledu na niska cene ok 6zl troche po nich przytylam i bardzo urosly mi piersi bralam je ok roku alel ekarz polecil mi nowe tabletki Yaz ktore maja mala dawke hormonow czyli odpowiednie dla mnie waze ok 44 kg na 155cm ale byly troche za drogie i troche po nich schudlam piersi tez zmalaly wiec poradzilam sie lekarki do ktorej obecnie chodze i przepisala mi sylvie 20 mysle ze juz przy nich zostane czuje sie dobrze nie tyje, nie chudne wiec jest ok piersi jakby troche ladniej zaokragloneze ale zauwazylam ze mam w tym tygodniu duze wahania nastroju tez tak mialyscie?? placze prawie bez powodu wszystko mnie drazni mam nadzieje ze to przejdzie:)a tak to jest ok jesli chodzi o cere to lekko mnie wysyfilo ale ponoc z poczatku to norma ;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja mam taki problem. Sylvie 20 biorę już 2 opakowanie i w ostatnią środę wzięłam tabletkę, potem w czwartek wzięłam tylko nie jestem pewna czy ja połknęłam, bo popijałam ją pod kranem i nie jestem pewna czy wyleciała mi wraz z lecącą wodą, czy może jednak ją połknęłam. Dzisiaj powinnam zacząć opakowanie jeśli nie wzięłam tamtej w czwartek, no i jutro jeśli jednak ją wzięłam. Natomiast jestem zdezorientowana i przyznam się, że pierwszy raz mam taką sytuację i nie wiem co robić. Czy wziąć ją dzisiaj, czy jutro o normalnej porze, w której zawsze brałam. Czy może jutro rano gdzieś tak około 8 ją wziąć w razie gdyby okazało się jednak, że powinnam opakowanie zacząć dzisiaj. Zawsze teoretycznie mam 12 godzin na spóźnienie. Czy jednak stanie się cos jak zacznę opakowanie dzień wcześniej? Pozdrawiam, Proszę, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Magda nie miałam nigdy takiej sytuacji, ale zaglądnij na forum miastokobiet.net.pl tam na forum jest ginekolog i szybko odpowiada na pytania, też się u Niego radziłam. Klaudia ja też mam wahania nastroju, ale trudno jest mi powiedzieć czy to po sylvie czy to taka moja wredna natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak-k
hej dziewczyny ja ponad rok brałam microgynon i przytyłam po nim puchłam, byłam nerwowa i ogólnie strasznie źle sie czułam podczas miesiączek dlatego je odstawiłam odczekałam 2 miesiące aż sie wszystko unormowało... teraz ponownie mam problemy z cerą i przetłuszczają mi sie włosy ale uspokoiłam się mam regularne miesiączki (takie jak podczas stosowania pigułek) ale nie boli podczas. Poszłam dziś do gin i powiedziałam ze chce pigułki tylko takie po których mogłabym schudnąć - głównie chodziło mi zeby nie było takiego łaknienia jak podczas MG21 no i dała mi Sylvie 20 nie miałam problemu z dostaniem go w aptece po przeczytaniu ulotki żadnych rewelacji praktycznie to samo co przy poprzednich tabsach. mam nadzieje ze będzie wszystko ok bo miesiączkę dostanę podczas wyjazdu i na dodatek będę wtedy w podróży :/ ogólnie to licze na spadek wagi poprawę cery i zabezpieczenie :D aha bo piersi powiększyły sie podczas tamtych pigułek ale już mi spadły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evqa
Zaczynam brać drugie opakowanie Sylvie20 i do tej pory dostrzegłam jeden minus i jeden plus/minus. Minus jest taki, że albo mi się wydaje, albo jestem trochę bardziej "sucha", co da się zauważyć w trakcie jednoznacznych sytuacji ;) Może któraś z Was to miała? Mija po kolejnych opakowaniach? A plus/minus to biust. Jest większy, jakiś taki... nabrzmiały ;) Ale strasznie boli! Zdejmowanie stanika na koniec dnia przerodziło się u mnie w rytuał powolnego ściągania z siebie ramiączek i podtrzymywania biustu, co by za szybko się nie wydostał i nie zabolał przy opadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evqa suchość to normalne przy tabletkach gdyż zagęszczają one śluz. Można się poratować żelami do higieny intymnej, słyszałam też o żelu do USG - podobno tani, duży i dostępny w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evqa
->yessa Tylko, że to nie są moje pierwsze tabletki. Tak tylko miałam nadzieję, że przeczytam "nie martw się, po drugim opakowaniu będziesz wręcz ociekać" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordianka25
Trudno tu cokolwiek powiedzieć. Najlepiej zaczekaj do 3-4 opakowania sylvie20, bo to taki optymalny czas, aby organizm się przyzwyczaił. Ja np. przy pierwszym opakowaniu sylvie nie miałam w ogóle ochoty na seks. Dopiero zmieniło się to podczas 3 opakowania. Póki co jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla0
Hej dziewczyny a ja dziś o 21 biorę pierwszą tabletkę Sylvie 20. Zmieniłam z Yasminnelle bo są potwornie drogie, a poza tym przytyłam po nich ;// Brałam je 2 lata. Czy któraś z Was po Sylvie zgubiła troche wagi? I czy pierwszy dzień po wzięciu Sylvie odczuwałyscie jakoś szczególnie ta zmianę. Pytam bo jutro mam dość ważny dzień, a tak mi wypadło że dziś wieczór muszę wziąć tą tabletke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 20
jak dla mnie mnie ma szału dopiero zaczęłam brać te tabletki i dostałam przez nie krwawienia i jeżeli to krwawienie na które biorę teraz leki nie ustąpi to wyląduję w szpitalu.. a do tego zaczęły mi wypadać od nich włosy miałam mdłości a co najgorze źle wpłynęły na moje samopoczucie nie tylko fizyczne ale i psychiczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika007
Hej dziewczyny zażywam już 5 opakowanie sylvie 20 poczatkowo bolala mnie glowa ale po 3 opakowaniu bole ustaly a dzis zaczely mnie bardzo bolec piersi któras z was tak miala prosze o pomoc.czy to moga byc objawy ciazy??tabletki stosuje regularnie zadnej nie pominełam nie wymiotowalam .POMÓŻCIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchla
Paulla0 - ja wzięłam już 2 opakowania i teraz mam przerwę. to były moje pierwsze tabletki, więc się stresowałam, ale okazuje się że nie mam wcale skutków ubocznych:D moja waga wcale się nie zmieniła i dobrze:) bardzo się bałam że przytyję. w każdym razie jestem bardzo zadowolona:D Ola 20 - robiłaś badania hormonalne przed wy[isaniem tabletek? jeśli nie to znajdź lepszego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam gorzej miałam okres 3 tyg temu a po okresie już mam plamienia 2 tyg mówię wam dziewczyny jest beznadziejnie ni iść na plaże ni nic. Dużo śpię no i te mdłości plus większe piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguana
cześć dziewczyny, chce dopiero zacząć brać tabletki. okres będę miała za jakieś 2 dni i chce zacząć od tego miesiąca. powiedzcie mi, czy alkohol w niczym nie będzie przeszkadzał? czy np jak będę brała koło 14 tabletkę, a piła wieczorem, to mogą nie działać?? ginekolog mi mówiła, że jak zamierzam coś pic to żeby tabletkę brać wcześniej i oczywiście nie pic w dużych ilościach. szykuje mi się wyjazd ze znajomymi i zastanawiam się czy zacząć brać tabletki. proszę o szybkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguana alkohol nie ma wpływu na skuteczność tabletki, chyba, że się z nim przesadzi i zwymiotuje wcześniej niż 4 godziny przed połknięciem tabletki to wtedy może nie zadziałać. Ja tabletkę zawsze biorę o 18, nie raz w trakcie picia a nawet zdarzyło mi się piwem lub drinkiem popić a skuteczność zawsze była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kończe już drugie opakowanie Sylvie20 i jestem zadowolona. Schudłam troszkę i cerę mam ładną. No i okres trwa 4 dni, maksymalnie 5 i nie jest obfity, więc sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulokoklopl
godzine temu wzielam pigulke a teraz dostalam biegunki- co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulokoklopl
czy moge zazyc nastepna pigulke i tym samym skrocic okres przyjmowania pigulek o 1 dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulla0
ABSOLUTNIE! Bierz tabletki normalnie. Po prostu stosuj przez 7 dni dodatkową ochrone np: prezerwatywe. I będzie okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×