Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Myszennnka, Piszesz, że chodzi do prywatnie do ginekologa, a ja ci się wcale nie dziwie :D Ja od wielu lat mam takie zdanie, że jeśli ginekolog i stomatolog, to tylko PRYWATNIE. Do państwowego nie zaciągnęli by mnie nawet wołami :D .............. w moim przypadku wynika to ze złymi doświadczeniami, aczkolwiek nie neguję, że gdzieś indziej są fajni i kompetentni lekarze na "państwowej posadce". Poza tym sylvie to już żadna nowość. Znam osoby, które biorą je już prawie od roku czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Ja miałam ogromne szczęście, bo jak byłam studentką to chodziła państwowo do gina i był to wspaniały lekarz. Teraz przeprowadziłam się, próbowałam w poradni ale trafiłam na takiego konowała, że żadna ustawa nie przewiduje...i teraz też chodzę prywatnie. Mój lekarz też tłumaczył mi, że przez pierwsze 3 opakowania mogą wystąpić różnego rodzaju rewolucje w naszym organizmie. No ale faktycznie jakiś zacofany ten lekarz sylvie na rynku już są ponad rok, ja je biorę też już dość długo. No ale cóż nie każdemu lekarzowi chce się rozwijać, niektórzy są już strasznie zasiedziali i niejednokrotnie przepisują leki, których na przykład już dawno firmy farmaceutycznie nie produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeeenka
no dziewczyny macie racje;) niektórzy są zacofani a szczególnie Ci z NFZ < publiczni;D masakra;P już 2 raz spotkałam takiego co nie znał się na rzeczy i poszłam do prywatnego i teraz mam jak w niebie;P chcę zauwżyć ,że kończe 3 opakowanie i poprawa cery jest :) zoabczymy jak bedzie dalej moze mam złudne wrażenie ale jak zaczne 4 to już wtedy powiem wam na 100% jak z tą cerą ! A tak osobiście to dziewczyny chodźcie lepiej do prywatnego jest bezpieczniej i cżłowiek jest obeznany a jak idziesz do publicznego to jego zadanie jest jak najszybciej zbyć pacjenta:P Prywatni ginekolodzy górą :) hehe pozdrówki dla was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pink18
Hejka, ja też zmieniam na Sylvie 20, mój gines mi doradził, a ja go słucham:) Tez własnie chodzi o cerę i jakieś wyniki mu się nie podobały a ja już z tabletek nie zrezygnuję, o nie :D Już wykupiłam bardzo tanio na Nowogrodzkiej w warszawie dbam o zdrowie, podobno tam jest teraz najtaniej jesli chodzi o hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixx
Ja biore Sylvie30 od 4 miesięcy. Żadnych skutków ubocznych nie widzę, a wprost przeciwnie - libido mi sie poprawilo. Wcześniej po yasminelle to była tragedia. Teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila88
dziewczyny czy sylvie 20 sa skuteczne??ja biore je 2 miesiac i nadal mam obawy i moj chłopak używa dodatkowo prezerwatyw.prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka79
Jestem żywym przykładem że sylvie20 jest skuteczne. Biorę już dość długo i ciąży brak. Nie dziwię się tobie że masz obawy, ja długo nie mogłam się przekonac wogóle do tabletem antykoncepcyjnych. Teraz nie zamieniłabym ich na żadne prezerwatywy czy kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquila79
Dziewczyny strasznie przetłuszcza mi się cera i szukam tabletek które chociaż troszkę zniwelowały by to świecenie. Wspominacie coś że sylvie też poprawia cerę, no bo humor napewno :-) Ja za swoje dotychczasowe tabsy płacę 40 zł i jakbym mogła płacić mniej to nie ukrywam zrobiłabym to od ręki, oczywiście z gigantycznym usmiechem na ustach. Musze się zapytać mojego ginekologa, ale waszych opinii też jestem ciekawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supcia21
Hej!!! Mam pytanko jak wygląda wasz okres podczas przerwy w braniu tabletek?Mój zaczyna się około 3-4 dnia i nie jest już taki obfity jak przedtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Aquila79 moja cera po sylvie jest ładniejsza, ale pod względem ilości pryszczy, właściwie pryszczy brak odkąd stosuję pigułki. Ale cera nadal ma tendencje do świecenia się. A stosujesz krem matujący? Ja ze świeceniem buzi radzę sobie emulsją matująca iwostin na dzień i lekkim kremem pielęgnacyjnym tez iwostin na noc i jest o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfdg
odkupie opakowanie moze byc wiecej! kontakt olgmit@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquila79
Afadro wierz mi przetestowałam chyba wszystkie kremiki , nawet te z najwyższej półki i nic. Moja dermatolog pocieszyła mnie że przynajmnie późno będę miała zmarszczki bo skóra nie jest przesuszona, ale co z tego skoro ja bym chciała teraz ładnie wyglądać :-) Mam cichą nadzieję że sylvie20 mi pomoże i w końcu będę mogła dotknąć twarzy bez obrzydzenia, że potłuszczę paluchy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris2008
hello! wpadam tak na chwilę, żeby zobaczyć co u Was i podzielić się wiadomością, że syfki na twarzy znikają także to tylko przejściowa sprawa. A teraz odnośnie BADAŃ na krzepliwość krwi i próby wątrobowe: moja gin (ma bardzo dobra renomę w moim mieście) powiedziała, że przy stosowaniu sylvie20 NIE TRZEBA wykonywać badań po 3 miechach czy roku nawet bo mają tak MALUTKĄ dawkę hormonów, ze ona takie badania robi po 3 latach zażywania! To wiadomość dla tych panikar ;D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misza90
Czesc dziewczyny mam pewne zmartwienie i prosze o rade albo o wyjasnienie bardziej doswiadczonych uzytkowniczek sylvie20 mianowicie stosuje tabsy od 2 mies po pierwszym opakowaniu dostałam krwawienie po 3 dniu od odstawienia a po 2 juz 3 dni mineło i nic zaczynam sie niepokoic czy moze byc jakas niespodzianka nie pominełam zadnej tabletki nie wymiotowałam nie mialam biegunki i przyjmowalam wszystkie o stalej porze prosze o odpowiedz czy wam sie tez tak zdarzalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supcia21
Hej ! Ja mam coś w podobie tylko ja stosuje sylvie 20 3 miesiące i pod koniec 3 pudełka około 4 tabletek do końca dostałam słabe krwawienie a w czasie tygodniowej przerwy nie a mija już 5 dzień.W ciąży nie jestem bo la pewności zrobiłam test.Być może jeszcze mi się cykl nie uregulował, nie wiem.Jakoś niedługo idę o lekarza to o tym pogadam.Pozdrawiam:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquila79
Ja biorę od jakiegos czasu, jest ok, żadnych sensacji. Napewno będziesz zadowolona z ceny :-)Bardzo tanie tableteczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aquila79, To witaj z klubie "świecącej paszczy" ;( Ja pomimo tego, że biorę sylvie20 i regularnie chodze do kosmetyczki, ba - ostatnio nawet wydaje masę ciężko zarobionych pieniędzy na kosmetyki z górnej półki, to i tak się świecę niemiłosiernie :( A miałaś może robione badania na poziom hormonów? Chodzisz do endokrynologa? Ja chyba się do neigo przejdę, bo to jakaś masakra po prostu........ mam 26 lat a błyszcze się jakbym była nastolatką - i to, że u osób z tłustą cerą robią sie zmarszczki w tej chwili mnie nie pociesza, bo ja nie mogę sobie poradzić z problemem :( A może Ty masz jakieś swoje sprawdzone sposoby żeby buzia chociaż przez kilka godzin była matowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszenkaaa
za tydzien zaczynam 4 opakowanie ;/ a ta cera w ogole sie nie poprawia brr;((( mam uz tego dosyc . eh ciekawe kiedy mi przejdzie cisne 4 opakowaniem zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne, bo skoro zaczynasz już 4 opakowanie tabletek, to powinnaś już zauważyć jakąkolwiek poprawę. Zazwyczaj wszystko stabilizuje się w przeciągu 3 miesięcy, czyli 3 opakowań tabletek anty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeeenka
do MISSbutterfly to sugerujesz ,ze juz raczej nie pomoga mi na cere;(( mam zmienic czy co ? bo nie wiem ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeeenka
do MISSbutterfly to co dugerujesz,ze juz raczej nie zadziala mi na cere?:( moze inne jak uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie zapytanie. ginekolog przepisała mi właśnie te tabletki, to moje pierwsze, więc wzięłam z dniem okresu i dziwi mnie jedna rzecz. mianowicie okres zawsze trwał mi 5 dni, a dziś jest dzień 6 i krwawienie dalej jest, co więcej wygląda na to, że jutro także będzie. czy coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUŚ
Do irinaxx nie wiem jak to będzie w twoim przypadku,ale ja byłam w podobnej sytuacji nie dość że okres trwał 12dni to jeszcze miałam ciągle plamienia,ale przy drugim opakowaniu to już zwyczjnie baaa nawet lepiej bym rzekła nie dość że okres trwał 3dni to jeszcze bez skutków ubocznych jak to miało miejsce zanim zaczełam brać tabsy,organizm musi się przyzwyczaic.Co jeszcze mogę dodać nie mam wyprysków na twarzy zero bólu głowy nie ma migreny a libido wręcz wzrosło.Co mogę poradzic to cierpliwości.Powodzenia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszeńko, Ja osobiście bym radziła skończyć to 4 opakowanie sylvie, bo może jeszcze coś się zmieni na plus. Jeżeli jednak tak nie będzie to idź do ginekologa i powiedz mu wszystko - on z pewnością coś zadecyduje. Natomiast tak jak pisałam wcześniej, wszelkie procesy, ewentualne "anomalie" etc. powinny się wyregulować podczas przyjmowania pierwszych 3 opakowań tabletek antykoncepcyjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszeńko, Ja osobiście bym radziła skończyć to 4 opakowanie sylvie, bo może jeszcze coś się zmieni na plus. Jeżeli jednak tak nie będzie to idź do ginekologa i powiedz mu wszystko - on z pewnością coś zadecyduje. Natomiast tak jak pisałam wcześniej, wszelkie procesy, ewentualne "anomalie" etc. powinny się wyregulować podczas przyjmowania pierwszych 3 opakowań tabletek antykoncepcyjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Mnie ginekolog tez przestrzegał, że przy pierwszych opakowaniach przyjmowania pigułek może być hardcorowo, różne dziwne rzeczy mogą się dziać w końcu jest to zewnętrzna ingerencja w nasz układ hormonalny. Jednak co za dużo to nie zdrowo i jeśli po czwartym opakowaniu nie będzie nic lepiej to śmigaj do lekarza, bo szkoda Cię dziewczyno żebyś się tak męczyła. No widzicie takie same tabletki bierzemy a tak różne reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Mnie ginekolog tez przestrzegał, że przy pierwszych opakowaniach przyjmowania pigułek może być hardcorowo, różne dziwne rzeczy mogą się dziać w końcu jest to zewnętrzna ingerencja w nasz układ hormonalny. Jednak co za dużo to nie zdrowo i jeśli po czwartym opakowaniu nie będzie nic lepiej to śmigaj do lekarza, bo szkoda Cię dziewczyno żebyś się tak męczyła. No widzicie takie same tabletki bierzemy a tak różne reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! :) W niedziele wzięłam ostatnią tabletkę. Dziś powinnam dostać okres - i nic:( Wcześniej brałam Harmonet i Yasmin. Nie robiłam żadnej przerwy. Na początku miałam bóle głowy, ale już jest ok. Czy któraś z Was tak miałą, że nie dostała okresu? Martwię się... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! :) W niedziele wzięłam ostatnią tabletkę. Dziś powinnam dostać okres - i nic:( Wcześniej brałam Harmonet i Yasmin. Nie robiłam żadnej przerwy. Na początku miałam bóle głowy, ale już jest ok. Czy któraś z Was tak miałą, że nie dostała okresu? Martwię się... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeeenka
MISSbutterfly i afadro :) Dziękuję kobitki :) no właśnie tak planuję 4 opakowanie i jak coś to zmienię w ogóle napisałam do producenta sylvie 20 i powiedział to samo co wy i poinformował mnie jeszcze,ze sylvie mają nie znaczna ilosc hormonw dlatego minimalnie mogla wplywac na cere badz po dluzszym uzytkowaniu i powiedzieli ,ze gdybym chciala szybszych rezultatow i wiadomo zdrowej cery to mam zapytac ginekologia o syndi 35 ;) wiec zoabczymy ,narazie cisne z tym 4 opakowaniem , o zgrozo zobaczymy co z ta cera;p:( dziekuje i pozdrawiam;)::*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×