Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość magdulka30*
czesc dziewczyny mam pytanie biore od tygodnia te tebsy i dzis mam straszny bół na dole brzucha po lewej tak mnie zakuło ze myslalam ze sie wywróce- i promienuje na plecy czy to mozliwe ze to od tych tabsów? nie wiem ale mysle ze to jajnik bralam wczesniej diane, nowynette Syndi35 i nigdy zegosc takiego nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Spokojnie różne cuda mogą się dziać w czasie brania pierwszych trzech opakowań. Weź nospe, jak nie pomoże to zadzwoń do lekarza po poradę. Albo na forum miastokobiet.net.pl ginekolog dość szybko udziela info, za darmo online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do KIKA
Skutki uboczne można mieć nawet od tego jak się przedawkuje witaminę C i według mnie nie ma co popadać w paranoję. Tak - dziewczynę zakaszlało i to od razu wina tabletek antykoncepcyjnych. Nie sądzisz, że przesadzasz? Takie objawy OSTREGO KASZLU (nie bez przyczyny napisałam wielkimi literami) mogą się pojawić, gdy np. ktoś ma dodatkowo astmę czy alergie. Jednak najlepiej zwalić jest winę na tabletki antykoncepcyjne. Wyjście jest jedno - PRZESTAŃCIE JE BRAĆ, a nie biadolcie, że katar, kaszel, ból głowy, zęba, dupy, oka, a nawet jak komuś wyskoczą hemoroidy.... że to wszystko wina tabsów antykoncepcyjnych. Na katar to polecam dobre krople, albo grzańca to przejdzie. Ewentualnie wizytę u dobrego psychiatry i powiedzenie mu o swoim przewrażliwieniu....... tak, bo to jest przewrażliwienie i gruba przesada. Później inne dziewczyny boją się stosować antykoncepcji hormonalnej, bo naczytają się takich głupot przez siejące popłoch histeryczki!!! Tyle na ten temat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl200
Ten kto mowi z nie ma Skutkuw ubocznych ten pracuje dla Konzernuw tabletek i probuje dac tabsi w dobrym swietle bo zle tabsi dobrze nie bede cie spzedwac ;) lepej zebyscie mieli respekt prezd nimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cscs
skutkouw to nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spineczka79
Skutki uboczne jedne z nas mają, drugie nie. To zależy i od tabletek i od orgaznimu. Ja nie mam pojęcia co to napięcie przedmiesiączkowe bo nigdy go nie miałam, a też istnieje, wiem bo koleżanka w pracy pokazuje to co miesiąc :-) Dobrze jest jak trafi się na te tabletki kóre nie dają skutków ubocznych (tak jak moje sylvie) bo moga one nieźle utruć człowiekowi życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbxbxbxbxbxbxbxb
zaczelam brac tabletki sylvie 20 . 5 wrzesnia w pierwszy dzien okresu.. okres mam obfity i do teraz mi sie nie skonczyl bylam u lekarza i powiedzial ze moze tak byc przez pierwszy miesiac.. troche sie martwie bo juz kilka razy zaslablam . co myslicie? jakie moga byc tego przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia86
Witam, ja właśnie kończę (po długiej przerwie po plastrach, gdzie żadnych niepożądanych efektów w moim przypadku nie było) pierwsze opakowanie tabletek i jestem średnio zadowolona. Piersi są nabrzmiałe i bolą, tak, że nawet nie czuję dotyku. Poza tym da się w nich wyczuć jakieś grudy - tak jakby były napełnione pokarmem. A okres miałam tak straszliwie bolesny, że musiałam faszerować się Ketonalem forte, bo te zwykłe ibupromy, apay i no-spy nic nie dawały. Jestem strasznie przemęczona i często rozdrażniona. Jedynymi plusami są cena i obfitość miesiączki - znacznie zmalała i zarazem czas krwawienia się skrócił (u mnie z 7-8 dni do 5dni). Z plastrów zrezygnowałam, bo w tej chwili mnie na nie nie stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. przeczytałam cały topik, ale mam do Was jeszcze jedno pytanie. :) Chciałabym spróbować brać te tabletki, bo widzę praktycznie same pozytywy, ale to są moje pierwsze tabletki i nie mam na nie recepty. W związku z tym, mam pytanie, czy można je kupić bez recepty i czy ta cena która podajecie (ok. 16 zł ) to cena za tabletki bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Emssi
Dziewczyno nawet się nie wygłupiaj z kupowaniem recept na sylvie na czarnym rynku. Najpierw niech Cię obejrzy ginekolog, porobi badania, a dopiero wtedy może Ci je przepisać. Z hormonami nie ma co ryzykować na własną rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie nie chodzi o kupowanie na czarnym rynku :) chciałam tylko wiedzieć, czy można je kupić bez recepty (?) . Nawet jak ginekolog zapisze mi Sylvie20, to muszę latać do niego co miesiąc po receptę, nawet jeśli nie zauważę efektów ubocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooooooooo wlaaasnie
podnosze temacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooooooooo wlaaasnie
;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, dziewczyny, żyjecie tam? :) bardzo prosiłabym o odpowiedź na powyższe pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lublin 29
witam! podzielę się z wami moją opinią na temat tych tabletek wcześniej brałam logest mój ginekolog namówił mnie na sylvie 20 twierdził że mają taki sam skład a cena jest o połowe niższa i właśnie ta cena mnie przekonała... właśnie skończyłam pierwsze opakowanie mam migrenę, trudności ze spaniem, jestem nerwowa, mam wzmozony apetyt i zsypało mnie... po logeście nie miałam żadnych skutkłów ubocznych a brałam je 6lat fajnie że u większości jest super bo cenę mają naprawdę przystępną ja z nich muszę zrezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-iwan
Sylwie 20 kupisz tylko i wyłącznie w aptece na receptę. Ja płacę za tabsy 22.50 :) rewelacyjnie się po nich czuje, póki co - biorę 2 miesic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mappy21
Ja wcześniej brałam przez jakies 5 czy 6 miesiecy Jasmin i jak dla mnie był super, mimo,że nie jest tani.Nie mialam skutków ubocznych (no może tylko humorki przez jeden dzien przed okresem).Nastepnie lekarz zmienil mi na Sylvie20 (ze wzgledu na cene) i zapewniał,że jest to lek nowoczesny,który raczej nie zatrzymuje wody i i tak dalej,że jest bezpieczny.Przez pierwsze 2 opakowania było w porzadku, libido super i wszystko dobrze ale przy 3 opakowaniu zaczęłam tyć i przytyłam już 5 kg:/ chyba muszę je zminić:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Ja płacę za sylvie 18zl. Ale przytyłaś bo woda Ci się w organizmie zatrzymuje, czy masz większy apetyt? Bo jeśli to drugie to po prostu musisz się pilnować i nie jeść dużo. Ja nie przytyłam, ale czasami mam napady głodu wtedy staram się napchać czymś małokalorycznym. Ale szczerze mówiąc to takie napady głodu to i bez tabsów miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przytyłam choć nie wiem czy jest to wina tabletek... Teraz ćwiczę 2 razy w tygodniu, niedługo będę 3 i cały czas staram się pilnować z jedzeniem:) może coś zrzucę... Eh:/ Co do tego o co wcześniej pytały dziewczyny to każde tabletki antykoncepcyjne można kupić TYLKO I WYŁĄCZNIE na receptę w aptece. Co miesiąc do ginekologa po receptę latać nie trzeba, oczywiście, na początku lekarz powinien wypisać receptę na 1 opakowanie by po miesiącu upewnić się, że pacjentka dobrze reaguje na te tabletki. Później, jeśli nic złego się nie dzieje może wypisać receptę na więcej opakowań (mnie zazwyczaj wypisuje na 2 opakowania na 1 receptę ale wydaje mi 2 takie recepty, czyli mam na 4 miesiące z głowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta22letnia
Hej, moją przygodę z tabletkami zaczęłam 2 lata temu z yasminelle, jednak ze względu na ciągłe stany depresyjne i cene zmieniłam na Sylvie 20. Sylvie biorę od roku, i może bym sie przemęczyła z grzybica pochwy które się przez nią nabawiłam i z huśtawkami nastrojów ale moje libido równa się zero, dlatego dzisiaj stwierdzam i obwieszczam iż wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę :] będzie co ma być nie wiem co na to mój partner ale nie mam wyjścia muszę wrócić do formy "poprostu zacząć znów być sobą" dziewczyną pelną energii uśmiechniętą i pełną seksu :) trzymajcie za mnie kciuki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alehandra
Hej dziewczyny! Ja zaczynam brać tabletki dzisiaj i troche sie stresuje. Przeczytałam wasze rady i mam nadzieję,że bedę jedną z was która nie miała skutków ubocznych :) Poczekam ok 10dni i dopiero zaczne współżycie - tak,żeby potem nie panikować :) mam tylko jedno pytanie...może głupie, ale wole je zadać dla pewności. Jak z papierosami ? Można palić podczas zażywania tabletek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciula
Ratunku! biore te tabletki od 16 dni i cały czas krwawie... Zdażyło tak się komus? W poniedziałek idę do ginekologa, ale nie wiem co o tym wszystkim myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdołowana20
Marciula nie martw sie też tak miałam:) nawet pisałam o tym wcześniej. Krwawiłam przez 25 dni ale nie byłam u ginekologa. Gdy wziełam swoje 21 tabletek i zrobiłam przerwe "na okres" krwawienie ustało i sie już nie pojawiło. Teraz kończe drugie opakowanie i zapewne podczas przerwy "na okres" misiączka pojawi sie normalnie:) U niektórych osób to normalne, organizm inaczej zareagował na hormony ale na pewno nic Ci nie będzie chociaż wiem co czujesz bo też byłam przerażona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciula
ufff.. ;) dziękuje. Już myslałam, że w ciąży jestem i tak moj organizm zareagował na tabletki. Od razu lepszy humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libby
kurcze, dzisiaj wzięłam 3 tabletkę... okres niby mam, ale tak jakbym go nie miała. Nie wiem czy to przez te tabletki czy przez co? :/ Nie dość, że tydzień mi się spóźnił, to teraz jeszcze tak jakby go nie było. Kilka dni temu byłam u lekarza i niby wszytko jest w porządku, ale trochę mnie to martwi. Może to przez te tabletki? Może którejś z was przytrafiło się coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Emsii
Emsii nie można kupić tabletek Sylvie bez recepty, no po prostu nie ma takiej możliwości. KAżde piguły antykoncepcyjne są na receptę. Poza tym nikt ci nie każe latać co miesiąc do ginekologa, bo ten może ci wypisać receptę np. na 3 opakowania sylvie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przybyłka79
Libby biorąc tabletki okres jest zdecydowanie krótszy i bardziej skąpy. Dlatego tez lekarze często zapisują pigułki dziewczyna które skarżą się na bardzo obfite i boelsne miesiączki. Widzisz sama że nawet lekarz mówi że wszystko jest ok :-) Ja kiedy zaczynałam z sylvie to nie mogłam się przyzwyczaić że już nie muszę nosić 2 podpasek na raz i latac do kibelka sprawdzając czy niby napewno nic tam w dole przypadkiem nie przeciekło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
No wiecie w dzisiejszych czasach to i pigułki antykoncepcyjne bez recepty można kupić. Widziałam wiele ogłoszeń, dziewczyn którym zostały pigułki, które im nie służyły i chciały je odsprzedać, przypuszczam że nie była konieczna recepta. Ale niech nikomu do głowy nie przychodzi ten sposób zaopatrywania się w pigułki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×