Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

ja po pierwszym opakowaniu miałam okres 19 dni, po następnych opakowaniach jest już normalnie, okres dostaje 4 dni po odstawieniu tabletek i trwa 3 dni ;) także się nie przejmuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej biore te tabletki 10 dni od pierwszego dnia miesiaczki na drugi dzien nie miałam już okresu czy to jest ok? gdy skonczy mi sie już paczka i trzeba zrobic przerwe 7dni[tak mówił mi ginekolog] czy mogę zacząć brac nawet gdy nie dostane okresu w czasie tej przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekh
strasznie się od nich tyje, ja ważyłam 2miesiące temu 52 kilo a teraz już przytyłam 4 kilo odradzam branie tych tabletek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylekh każdy organizm reaguje inaczej. Jak się nie żre to się nie tyje. Jak się ruszy dupę od czasu do czasu to też się nie przytyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was pytanie : ile płacicie za Sylvie? Ja dzisiaj kupiłam opakowanie i zapłaciłam 22 złote, gdzie normalnie miesiąc temu kupowałam za 19 zł...mogły podrożec o 3 zł w przeciągu miesiąca czasu ? Cały czas kupuje w tej samej aptece i ma zniżki na wszystkie leki, a tu się dzisiaj trochę zdziwiłam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika Ja zapłaciła22.50 na początku miesiąca. Ja po Sylvie20 na poczatku przytyłam kilo, a teraz waże jak dotychczas, ale faktycznie nie mozna duzo jesc i miec duzo ruchu. Po pierwszym opakowaniu okres mialam po 4 dniach i trwal 2,5 dnia - i tak jest do dziś. Majka Tabletki dostałam nie tylko by sie zabezpieczac, ale rowniez na regulacje cyklu. < jestem mezatka, wiec jakbym miala wpadke to bym sie nie załamała he> Przy pierwszym opakowaniu strasznie dziewnie sie czułam, nawet nie umiem tego wytlumaczyc, ale po drugim juz bylo ok. :) Kasiulka Tak, jestes zabezpieczona w okresie tych 7 dni Ilonka Miałam identyczne badania jak Ty, cytologia i usg dopochwowe. W sumie mialam wczesniej robione te podstawe badania. Ale one byly od rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
Hej Wam :) dwa dni temu gin przepisał mi te tabletki ale zlecił wcześniej koniecznie zrobienie badań hormonalnych. Bardzo zależało mi żeby już od tego cyklu zacząć je brać bo zbliża się sylwester i same wiecie... :D ale niestety dostałam okres w sob. Czytałam na różnych stronkach czy przy pierwszym opakowaniu można zacząć brać te tabsy troszkę później. Lekarz co prawda powiedział że jak wezmę w drugim dniu cyklu to nic się nie stanie, w ulotce pisze, że można nawet od 2-5 dnia cyklu zacząć brać ale wtedy jeszcze stosować gumkę przez najbliższy tydzień.. Badania będę miała jutro, wyniki zapewne za dwa lub trzy dni.. Wypadnie mi akurat wtedy 4 lub 5 dzień cyklu. Brać wtedy pierwszą tab. czy nie brać? Pomóżcie mi rozwiać wątpliwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
wzięłam! Ale zapłaciłam za 2 opakowania 51.80 czyli 25.90 zł za jedno.. Szczerze mówiąc trochę się zdziwiłam bo apteka normalna i ceny też zawsze były optymalne.. Jak narazie mam wrażenie że nabrałam trochę wody ;) ale to może przez moje dzisiejsze zajadanie i zapijanie stresu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie sporo zaplłaciłas za nie. U mnie w innych aptekach mozna kupic je nawet za 18zl :) Agulaaa Ja roznie robilam przerwy, pierwsza mialam po roku braniu, a teraz tak na poltora roku robie 3 do 6 miesiecy przerwy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekh
Ja je stosuje i moim zdaniem są dobre. Tylko na początku przez pewien okres piersi mnie bolały, ale wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba się przyzwyczaić
Już w tym wątku było milion razy powtarzane, że wszelkie plamienia, pryszcze, bolesność piersi czy dziwne humorki mogą występować nawet do 3 opakowania sylvie. I jeżeli ktoś przy pierwszym opakowaniu ma okres 3 dni, a druga ma 13 dni, to zarówno jeden jak i drugi można uznać za coś prawidłowego, ponieważ organizm musi się "dostroić" do nowej sytuacji i takie anomalie są czymś normalnym. Z każdym kolejnym opakowaniem będzie lepiej. Natomiast co do kombinowania, aby w sylwestra być na tabletkach i móc robić bara-bara :D to ja bym się wstrzymała i naprawdę zaczekała na kolejny okres. Nie ma co kombinować z hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaliyah2001
UWAGA !! Tanio odsprzedam 2 opakowania Kontraceptu! (po 16zł). Termin ważności to 10.2011. Kupiłam więcej na zapas, ale niestety musiałam przerwać stosowanie tabletek, by wykonać badania. Jeśli jesteś zainteresowana, proszę o maila na adres aaliyah2001@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
iii tam :) jak narazie ok, badania też w porządku :) decyzja bardzo słuszna jednym słowem:p zobaczymy jak będzie ze skutkami ubocznymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
a ja się wkurzam :/ wzięłam 5 tabletek wczoraj był u mnie chłopak, a ja taka jakby... nieobecna mówił, że niepotrzebnie przeczytałam w ulotce te skutki uboczne, bo teraz wszystko na anty zwalam ale to naprawdę nie jest normalne :/ - ciągle chodzę głodna, nawet gdy się najem do syta :/ wcześniej nie było o tym mowy - chce mi się non stop spać :/ godz. 17 a ja kima :/ zazwyczaj to po północy (tak tak, przy rannym wstawaniu) - włosy mi się zaczęły mega elektryzować (a wciąż ten sam szampon i szczotka) - mam wrażenie, że wciąż chce mi się płakać ;/ choćby z powodu, że chłopak już sobie jedzie, a wiem, że za 2 dni znów go zobacze - no i libido :/ zawsze w czasie miesiączki miałam strasznie wielką ochotę, a teraz? - to nawet minimalnej nie ma :/ po prostu nie chcę i tyle, nie sprawia mi to frajdy ;/ - wszystko mnie denerwuje :/ nawet głupi dotyk, o wszystko się wkurzam i wgl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illonka
kurcze.. jak tak czytam.. to u siebie tez zaobserwowalam rozne dziwne zachowania. zrobilam sie bardziej klotliwa i jak mowisz bardziej placzliwa.. moje libido, mam wrazenie tez spadlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka7777777 widzisz każda z nas inaczej reaguje na tabletki anty, każda z nas ma inny organizm. Ty czujesz się niedojedzona, ja się najem i później mogłabym już nie jeść, bo mi się nie chce. dopiero pierwsze opakowanie zaczęłaś? ja też często płacze, ale to ze względu że mój facet często wyjeżdża na długie delegacje za granice, płacze tez jak coś mnie zdenerwuje bardzo mocno albo jak coś mi się nie uda. ale tak to jest dobrze. a pisałam ostatnio że moje libido było masakrycznie niskie i nic mi się nie chciało. a teraz jak by się wszystko odmieniło, znowu zaczęłam wracać do normalności ;) bo seksu chce mi się coraz bardziej i coraz częściej, zaczęłam być tak napalona jak wcześniej ;) także albo musisz poczekać trochę albo iść do lekarza jeżeli Ci te tabletki nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
tak, dopiero 1 opakowanie, a dziś wezmę 6 pastylkę (choć chlopak mowi, bym przestała, skoro jest tak zle), dodam, ze to moja pierwsza antykoncepcja nie chce przytyc :/ nie czulabym sie wtedy w swoim ciele :/ wczoraj tak mnie strasznie glowa bolala, ze az plakalam :/ kurcze, chcialabym, aby i moje libido sie zwiekszylo po jakim czasie Tobie sie tak zrobilo? moj facet mieszka kilka km ode mnie, wiec nie mam jakby powodu do placzkow. a jak na tabletki zareagowaly twoje piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw może idź do lekarza i z nim porozmawiaj jak masz odstawić tabletki. widzisz ja schudłam w 6 miesięcy 3 kg. i waga ani nie idzie do góry, w dół idzie troszeczkę. 2 miesiące temu miałam straszne migreny, tydzień czasu się z nią męczyłam ale przeszła w końcu na szczęście ;) libido spadło mi po jakiś 3 miesiącach a zwiększyło się miesiąc temu, dziwne trochę ale dla mnie ok. mój facet mieszka kilka domków ode mnie ale to i tak dla mnie za dużo jak wyjeżdża. przez pierwszy miesiąc jak brałam tabletki, bardzo mnie bolały, nie mogłam się dotknąć, były nabrzmiałe, z C miałam przynajmniej miskę D. a później jak zaczęłam brać drugie opakowanie wszystko się unormowało, teraz od czasu do czasu mnie trochę pobolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morfinka 89
Witam Jeśli któraś z Pań ma do odsprzedania Sylvie 20 chetnie odkupie moje gg 13230151. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woolke
Sluchajcie dziewczyny mam problem. Ginekolog przepisał mi tabletki sylvie 20, mam je zacząć brać w pierwszym dniu okresu, ale mam problem natury technicznej. Mianowicie, na blistrze przy każdej tabletce napisany jest dzień tygodnia, pierwsza tabletka(górny rząd, lewa strona ) na napis poniedziałek i teraz jak dostane okres powiedzmy we wtorek, to którą tabletkę mam wziąć? następną, gdzie jest napisane wtorek, czy tą z poniedziałku. Kurczę chce, żeby wszystko było dobrze, pomożcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolke, a co za różnica! Te dni tygodnia są po to, żeby łatwiej było pamiętać o tabletce. Jak dostaniesz okres we wtorek, to weź ta z wtorku. A jak nie masz problemu z pamiętaniem o braniu, to weźktórąkolwiek, z piątku, czy soboty. Jakie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore w poniedziałek wiec ta pierwsza z brzegu. Ja bym brala od tej tabletki co zaczyna soe okres, wtedy jest mniejsze mozliwosc pomylki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
ja poczułam się lepiej - jak ręką odjął (zawsze, gdy bolała mnie głowa i nie wzięłam tabletki, to rozchorowywałam się, tym razem z dnia na dzień przeszło) za to mam 8 dzień okresu, gdzie normalnie powinien już się kończyć, a on jest w zaawansowanym stopniu :/ ja dostałam okres w niedziele, i wzięłam z blistra niedzielną, to naprawdę pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jus ta
Siemka niedawno gin przepisała mi te tab. ale nie wiem jak to będzie z moim organizmem ważę teraz prawie 70 kg masakra mam nadzieje że schudnę po nich... jeśli jest dziewczyna która stosuje te leki i jest przy kości niech napisze jak to było w jej wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus ta W sumie ja tez jestm przy kości i tez waże 70 kg, przty pierwszym opakowaniu przytyłam 2 kg, ale przy nastepnych opakowaniach sie unormowalo, tylko ze musisz miec wiecejruchu i mniej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed zaczęciem brania tych tabletek ważyłam 60 kg. biorę je od czerwca i schudłam 3 kg, ani nie przytyłam na początku tylko odrazu chudłam. ale każdy organizm reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×