Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość ejda665
Wydaje mi sie,ze skoro miesiac bralas Sylvie i nie zaszlas w ciae to dzialaly, a generalnie z dniem zazycia pierwszej tabletki z opakowania jestes juz zabezpieczona. A jesli nie wymiotowalas do 4h od wziecia tabletki to ona zdazyla sie wchlonac i nic sie nie dzieje, jezeli bylo to wczesniej to radze zrobic test po 7 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti21
siemka. po mimo brania już kilku opakowań tab. nadal boję się iść na całość. cóż na to poradzę. Może któraś z was ma sposób na taką panikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalek
hej wszystkim, mam mały problem i chciałam się was poradzic. Od dłuższego czasu bardzo swędzą mnie okolice intymne. mam stałego partnera i z nim jest wszystko ok. nie mam żadnych upławów, które występują przy grzybicy. Ostatnio pojawiło mi się silne zaczerwienie, które sięga aż na pośladki!! i strasznie mnie to wszystko szczypie :( w tygodniu pójdę do ginekologa ale jeżeli miałyście coś podobnego to błagam was napiszcie mi co to może być i jak się z tym uporałyście bo poprostu zadrapię się na amen. a wiem, że nie powinnam drapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalek
dodam jeszcze, że już kilka miesięcy biorę sylvie20 i mam problem ze współżyciem. za każdym razem jestem zciśnięta jak dziewica. Nie wiem co zrobić bo kiepsko się czuje kiedy za każdym razem mój partner widzi, że seks mnie trochę męczy przez ten ból i nie mogę być podczas tego sobą. jestem strasznie zdołowana, bo jeśli raz już uda nam się zrobić to fajnie to o drugim razie nie mam mowy bo wszystko mnie tam szczypie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalek
no właśnie się tym posmarowałam bo mama miała tą maść w swojej apteczce. zobaczymy co zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalek ---> Octavia ma rację, mnie ta maść pomaga. Podejrzewam, że masz stan zapalny lub grzybiczy. Przy tych stanach nie musisz mieć upławów, bo zapalenia te charakteryzują się zaczerwieniona skórą, podrażnieniami i silna potrzebą drapania się. Także radzę iść do gina. Beti ---> mozesz wkońcu skosztować seksu do końca naprawdę nic sie nie stanie. Kingaaa ---> myslę że byłaś zabezpieczona, i rozumiem, że brałaś sylvie20 a potem cilest bez żadnych przerw lub po 7 przerwie?! Jeśli tak było to myślę że możęsz się bezpiecznie kochać. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezchmurneniebo Widze tutaj rozmowa idzie na całego;) A ja mam już dosyc tłumaczenia swojemu facetowi że podczas 7 dniowej przerwy jestem zabezpieczona i nie musimy sie kochac w prezerwatywie. Wcześniej jakoś nie miał z tym problemu było ok, ale tego tygodnia to mam naprawdę już dośc. Tłumacze mu i tłumacze a skutków nie ma, nie wiem jak mam dojśc do niego ;p może z nastepnym miesiącem będzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
monika - hahaha :D jakbym czytała o moim facecie:) też zwariował i mówi że żadnego seksu w przerwie.. Na początku myślałam że żartuje ale jak się zorientowałam że to nie na żarty to trzeba było działać i parę forów go przekonało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że dzisiaj zaczynam już nowe opakowanie, bo bym chyba całkiem już zwariowala przez niego. może będzie spokojniejszy teraz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia---> dziwny chlop, ale ma racje ze sie boi bo wyglada na to ze narazie nie czuje sie gotowy do roli ojca, takze z jednej strony powinnas się cieszyć. :) Dobrze ze moj maz nie mial takich oporow hehe Monia tak na maginesie moze faktycznie pokaz swojemu fora tak jak radzi madzia?? Madziulka ---> zarezerwuj sobie nick, bedziesz miala kolor czarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co mi mówił to się czuje do roli ojca, no ale nie wiem czemu tak zareagował. nawet rozmawiamy o dziecku i to bardzo dużo ;) a tu nagle taki numer;p i jeszcze z tą prezerwatywą, zepsuł całą magię ;p ;/ ale mu wybaczyłam niech mu będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejda665
Może sie widziec w roli ojca, ale nie teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ---> Może się widzi, ale w takim sensie jak napisała ejda. Nie w najbliższym czasie. Mój chce, ale jesli bym tak zaszła, to podejrzewam że byłoby przerażenie he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
ten pomarańczowy nick to ukłon w stronę mojego faceta bo lubi ten kolor chociaż akurat to forum strzegę przed nim żeby mnie nie szpiegowal jak tu z Wami rozmawiam :p a tak o tych ojcach pomyślałam jak tak piszecie i wymyśliłam coś :D faceci nie boją się ojcostwa samego w sobie ale tego że ich ukochana kobieta stanie się skrzyżowaniem inkubatora z mleczarnia i już nie będzie tak ciasna jak przed porodem :D no nie mówcie nawet że zła teoria! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejda665
Madziuuulka chyba jednak zbyt doglebna interpretacja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co rozmawiamy, to narazie dziecka nie chce mieć, ale jak skończę studia to jak najbardziej mówi;) ale ten jego strach to mnie normalnie przeraził, ja wiem że chciałabym mieć już małego szkraba, bo jestem na to gotowa i mu to powtarzam i on to rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba nigdy nie chcę mieć dzieci. Wydaję mi się, że to nie dla mnie. Chociaż może mi się kiedyś odmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bell2000
Słyszałam, że podczas 7 dniowej przerwy można się spokojnie kochać bez zabezpieczeń, ale potrzebuję się upewnić... I jeśli po tych 7 dniach planuje odstawić tabletki, to i tak jestem zabezpieczona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bell ---> Co to znaczy ze podczas 7 dniowej przerwy planuje odstawić tabletki?? Mam nadzieje ze masz na mysli odstawienie tylko i wylacznie na 7 dni, w tym czasie wystapilo krwawienie ??!! Jesli tak to jestes w pelni zabezpieczona podczas 7 dniowej przerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti21
normalnie super...!!!!!! Czytając was to czuję się jak babcia mając dzieci ..Dobre Właśnie dlatego boję się iśc na całego żeby nie wyjść na niewiem kogo?????? ale wcześniej nie zabezpieczaliśmy się dopiero teraz i właśnie boję się .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bell2000
Ok, bezchmurneNiebo bardzo dziękuje za odpowiedź. A jeśli chodzi o odstawienie tabletek, to chodziło mi, że po tej przerwie 7dniowej, żeby odstawić tabletki na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
Kingaaa pisała, że całe 1 opakowanie Sylvie krwawiła - w sumie, to ja miałam podobnie, lecz po obwitej miesiączce było już ok, po prostu całe 1 opakowanie działy się u mnie dziwne rzeczy :) Dziewczyny dziewczyny, okres dostałam :) bodajże w 4 czy nawet 5 dni 7-dniowej przerwy. No i był mniejszy i łagodniejszy niż po 1 opakowaniu :) Może to nie związane ze sprawą, nie wiem... ale z 56 kg na wadze zrobiło mi się 52,5 :) hmm A tak w ogóle, to zbliżają się walentynki ^^ Noo i wpadłam na pomysł weekendu walentynkowego, z owocami, słodycza - i w bieliźnie, z przypiętymi serduszkami, pończochy i te sprawy - aale nie wiem czy wypali, co myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A tak w ogóle, to zbliżają się walentynki ^^ Noo i wpadłam na pomysł weekendu walentynkowego, z owocami , słodycza - i w bieliźnie, z przypiętymi serduszkami, pończochy i te sprawy - aale nie wiem czy wypali, co myślicie? " Zależy jakie chłopak ma podejście do walentynek. Ja nie przepadam za serduszkami, pierdółkami, kadzidłami itp. Chyba nie jestem romantyczką, mój facet tak samo :) Chociaż kolacja przy świecach mogłaby być miła ale w jakiś zwykły dzień. Jednak mojego ciężko byłoby namówić, musiałabym sama zorganizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No walentynki tuż tuz;) a ja lubie takie romantyczne wieczory;) a zorganizowałam kino jak narazie,później kolacja i gorąca noc ;) ;D tylko we dwoje ;) tableteczki będą się brały do roboty ;D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejda665
Bell2000 - jezeli zamierzasz nie brac juz kolejnego opakowania to w 7 dniowej przerwie nie jestes zabezpieczona, wlasnie bardzo wazne jest by pamietac po tygodniu o tej pierwszej tabletce, jezeli zapomnisz i wezmiesz po 8 dniach to mozesz zajsc w ciaze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×