Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Jeżeli nie skończył w Tobie- tak właśnie napisałaś. To jest seks przerywany :) Nic nie daje 100% pewności, ale chyba wszystkie możliwe środki ostrożności zachowałaś. Jakby tak łatwo zachodziło się w ciąże, nikt by chyba seksu nie uprawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinaaaaaaa
no masz rację :) aale jak się tak patrzy na te liczne rodziny :P hehe i i nie krzycz na mnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinaaaaaaa
nie wiem, tak mi się dodało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja je brałam były naprawde dobre czułam się po nich świetnie i są bardzo skuteczne brałam je 8 miesięcy ale musiałam je zmienic poniewaz mialam wczesniej problemy z piersia. Ale polecam żadnych pryszczy wrecz przeciwnie miałam gładziutką skóre żadnych otyłości no nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinaaaaaaa
a tak ostatnio się zastanawiałam czy jest jakaś różnica miedzy ich działaniem, gdy bierze je się o rannej porze lub też wieczornej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam wieczorem. Tylko często zapominałam, ustawiałam sobie budzik, albo chłopak pisał mi esa ;) Czasem zdarzył się miesiąc, że żadnej nie wzięłam o tej samej godzinie. Za bardzo zapominalska jestem na tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaanianiaania
dziewczyny, a czy u was tez pojawil się od nich większy zarost? :/ mam na myśli intymne miejsca :/ strasznie tego nie lubię, wypróbowałam już rożne maszynki, a tylko ran sobie narobiłam :/ nie jest 'gładko' tylko takie jakby czarne igiełki już przez skórę prześwitują. macie na to jakąś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaanianiaania ---> szczerze mowiac to mam to samo, ale sylvie20 juz nie biore jakis 4 miesiac. Mysle ze przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej jest to bardzo mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaniaaniaania ja wypróbowałam to na własnej skórze: radze iść Ci do kosmetyczki i zrobić sobie depilację bikini woskiem, daje świetne efekty, a włoski zaczynają odrastać po 2 tygodniach, starcza na bardzo długo, a z czasem to prawie wcale ich nie ma, ja depilacje woskiem bikini robię już prawie 2 lata i powiem Ci szczerze nic prawie nie mam, a jak coś mi odrośnie to siedzę i sobie pensetą wyrywam, albo w ogóle nawet samymi palcami, włoski są tak cieńkie. fakt że pierwsze pare woskowań może bolec bo wiadomo włoski są twarde, ale z czasem tego się nie odczuwa;) ale Cibie nie straszę z tym bólem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Monia ---> milo ze nas odwiedzilas. Jak widzisz dalej jestem na forum, lecz juz nie biore sylvie20 pod=nad 4 miesiace hehe Co slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezchmurneNiebo Hej;) no jakoś się wkońcu zebrałam a widze tutaj forum się ciągnie;) no co znowu zostałam sama na jakiś czas. ale tak to wporządku;) a ja biorę jeszcze 2 opakowania i odstawiam tabletki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ---> pewnie bedziecie sie starac o dzidziusia he :) ja juz w czwartek mam obrone, no i mam wielka nadzieje ze jak tylko odbiore dyplom to wkoncu podejme jakis staz badz prace - a wtedu kto wiem, moze i ja cos pomysle hehe. Wkoncu czas leci, no i maz nie daje mi spokoju, mowi ze 2 lata jestesmy malzenstwem a jak nie chce dziecka. No ale co zrobic. Jedka praca i kasa jest bardzo wazna jesli planuje sie powiekszenie rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
marta - z tym paleniem to jest ogolnie a nie do konkretnych tabletek :) chodzi o to że palenie sprzyja zakrzepom a tabletki też zwiększają to prawdopodobieństwo. Więc jest to podwójne obciążenie organizmu. I to w przypadku każdych tabletek. Ale ja pale, znajoma pali noi jest ok jak narazie z badaniami i ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaanianiaania
a czy dzieje się tak od wszystkich tabletek anty? normalnie jestem zła, bo wcześnej to cyk myk i po depilacji wyglądało to ładnie, a nie jakbym była 'niedogolona' :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shardi88
Hej dziewczyny pilnie odkupię 1 opakowanie Sylvie 20... Przełożyli mi wizyte u gina a za wypisanie recepty krzycza sobie 70 zł!!!! Kontakt : shardi88@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FruityRhythm
KObiety mam pytanie....rok temu zaczęłam brać sylvie 20 i na początku dostawałam jakiejś wysypki na ciele która strasznie swędziała...skończyło się lato to się uspokoiło i było normalnie, zrobiłam sobie przerwe na jakieś 3 miesiące w braniu tabletek bo brałam bardzo silne leki na kręgosłup i nie chciałam sie truć... znów zaczęło się lato i znów mam tę wysypkę i zaczęłam znów brać tabletki... już jestem w kropce czy to od tabletek czy to jakieś tzw potówki(bo mam je tylko na stopach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezchmurneNiebo no stwierdziliśmy że to już czas, a zawsze jakoś sobie damy radę;) aniaaniaania mówię Ci spróbuj z tym woskiem ;) naprawdę działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaanianiaania
kurdę, może jeszcze pomęczę się z maszynką, bo to na szybcika :P a może istnieją jakieś kremy osłabiające włoski, albo łagodzące podrażnienia? - wiadomo wam coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarw
mam do sprzedania dwa opakowania sylvie 20 agarw@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ---> bardzo sie ciesze i zycze Ci wytrwalosci hehe Ostatnio zostalam z niunia mojej kuzynki, ma prawie 7 miesiecy. Zawsze do mnie lgnela, a wczoraj to tak plakala jakby diabla we mnie widziala, zreszta nie tylko we mnie tylko we wszystkich osobach co braly ja na rece,. Od wczoraj zastanawiam sie czy faktycznie nie byloby lepiej zaplanowac dziecka teraz poki mam wieksza cierpliwosc :) no i jestem w kropce. W czwartek mam obrone, wiec trzymaj kciuki i reszta dziewczyn tez. Niestety maz nie pojedzie ze mna ale biore moja psiapsiolke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaniaania no są kremy do depilacji, można je kupić w rossamnie, ale co do tych kremów jakoś nie mam zaufania, zrobiłam sobie raz nim nie dość że trzeba czekać to i musiałam drugi raz nakładać bo mi wszystko nie wyszło;/ bezchmurneNiebo dzieciaczki są cudowne;) wiesz, może akurat coś jej dolegało, albo się nie wyspała. nigdy nie wiesz co może być dziecku, dopóki nie zacznie mówić (mamo boli mnie rączka)... hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monai ---> wszyscy tweirdza ze miala zly dzien. Dzis siedziala u mnie na rekach, bawila sie moimi kolczykami - taka inna byla, wesola i usmiechnieta. Mysle ze byla taka grymasna bo zeby nie moga jej sie przebic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
70zł za wypisanie recepty na pigułki wow nieźle! Następnym razem jak będziesz u gina poproś go o zaświadczenie jakie pigułki bierzesz i z takim zaświadczeniem każdy lekarz rodzinny Ci je przepisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna kanalia :)
Ja obywatelce OCTAVII postawiłabym z wielką przyjemnością butelkę dobrego wina, vódki czy likieru za tekst "MOŻE RÓBCIE TO W UBRANIU" hahaha Jestem w pracy i ryknęłam śmiechem na całe biuro po przeczytaniu tej ciętej riposty. A tak ogólnie to podpisuje się rękami i nogami pod tym co mówi Octavia - do seksu trzeba dojrzeć, a nie łykac tabletki, używac gumek i do tego stosunek przerywany :D Paranoja jakaś. Po co w ogóle truć się tabletkami skoro tyle zabezpieczeń naraz? :D Ja też biorę pigułki (teraz sylvie, wcześniej diane) i w sumie kocham się z moim facetem do końca począwszy od pierwszej czy drugiej pigułki :) W ciąży nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaanianiaania
monia : wiem wiem, po kremach do depilacji dostałam jakiegoś uczulenia i zaczęłam krwawić :/ ale mi chodzi o kremy po depilacji na przyklad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredna kanalia Jak jesteś z okolic Olsztyna, możemy umówić się na jakieś winko :) Monika powodzenia w staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×