Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość madz4
Mi tez zdarzaja sie takie plamienia juz po zakonczeniu okresu przez kilka dni. Ponawiam czy ktoras z Was wie czy mozna isc na solarium podczas brania tabletek?? Bo w ulotce jest napisane, zeby nie chodzic... ale nie wiem dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
dziwne, bo w mojej ulotce nie ma żadnych przeciwskazań dotyczących solarium. jakie Ty bierzesz pigułki? no ja 1 miesiac byłam bez życia, masakra :/ teraz mam np rozstępy, duży apetyt i po 9 miesiącach stosowania chyba w końcu zrosło moje libido :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madz4
W pierwszym opakowaniu, które miałam było coś napisane, jestem pewna na 99%, ale teraz też czytałam z nowszego opakowania i nie ma nic. Ciekawa jestem dlaczego to tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
ja znów dokładnie przeczytałam pierwszą ulotkę (w grudniu ur) i nic tam na temat solarium nie było, a również byłam tym b.zainteresowana :) osobiście na solarium nie byłam, ale zamierzam chodzić (tylko na chwilę obecną zastanawiam się nad zmianą pigułek :(:/) na zwykłym słońcu zero uczuleń, plamek czy czegokolwiek innego moja siostra, gdy zażywała pigułki - chodziła na solarium i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg123
kupię sylvie 20 , pilne ;) ivy_89@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Wydaje mi się, że z opalaniem to jest tak, że jednym dziewczynom nic nie będzie a u innych mogą się pojawić jakieś plamki na skórze. Teoretycznie, przy braniu pigułek powinno się ograniczać opalanie. Ale wiadomo teoria z praktyką nie zawsze idą w parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adz4
jak na razie nic mi nie jest, a juz kilka dni minelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby benek :)
Czy to na zwykłym słońcu czy na solarium trzeba stosować kosmetyki z filtrami, tym bardziej przy tabletkach antykoncepcyjnych. Oczywiście nie każdej dziewczynie wyjdą przebarwienia, ale chyba lepiej dmuchać na zimne. Poza tym nie ma co "hodować" na własnej skórze raka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
a czy jest ktoś, komu zdarzyly sie ów przebarwienia, i jak sobie z nimi poradził"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
by lam dziś po receptę... + wymas na cytologie, yhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam do sprzedania 2 oryginalnie zafoliowane opakowania tabletek Yasminelle firmy Bayer. Termin ważności do 08.2015 r. Wykupiłam większą ilość, po czym okazało się, że mi nie służą, dlatego odsprzedaję. Cena apteczna to 45,90 zł/szt. Moja cena to 40,00 zł/szt. + koszt przesyłki. Zainteresowane proszę o kontakt mailowy: alicja1818@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem nowa
Cześć wszystkim. Nie długo zaczynam pierwszy raz brać tabletki Sylvie 30. Chciałabym razem z moim chłopakiem rozpocząć współżycie,dlatego postanowiłam się zabezpieczyć,bo ochrona jest dla mnie najważniejsza,a jak na razie nie planujemy dzieci,tym bardziej że w tym roku zaczynam studia.Jednak ciągle mam obawy,że mogę znaleźć się w tej niewielkiej ilości procentów kobiet,które mimo regularnego przyjmowania tabletek zaszły w ciąże. Czy możecie mi powiedzieć czy jesteście zadowolone z tych tabletek? I pomóc mi jakoś pozbyć się tych obaw? Wydaję mi się,że dobrze się przygotowuje ;] proszę o odpowiedź.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi16
Hej:) Odnośnie solarium to ja chodzę nawet czesto i w lecie duzo sie opalam na sloneczku i nic mi sie nie dzieje a biore tabletki od 4 lat. Trzeba sie przekonac na sobie poprostu. A znam dziewczyne ktorej wychodza biale plamki na rekach i dalej sie opala. To sa minimalne roznice w wygladzie i prawie ich nie widac. Tak wiec ja mysle ze smialo mozna isc na solarium przed weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem nowa
Proszę was o odpowiedź. Mam zamiar brać Sylvie 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj huuu
hmm ja bralam sylvie ale 20, wiesz co na poczatku zawsze sa obawy, ale nie martw sie , po to wymyslono tabletki by nie bylo trzeba sie bać nieplanowanej ciazy , a w tych odsetkach ktore pomimo ze braly tabletki a zaszly w ciaze to sa kobiety , ktore nie przestrzegaly do konca wszystkich zasad. a wiec po 1. trzeba brac regularnie, o stalej porze, kazdego dnia, antbiotyki obnizaja skutecznosc, wiec trzeba wtedy dodatkowo sie zabezpieczac, hmm jesli sa wymioty , osra biegunka tez nalezy sie dodatkowo zabezpieczac, ale jesli pamieta sie o zazywaniui tabletki, wszystko jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem nowa
Dzięki za odpowiedź. Na pewno będę trochę spokojniejsza jeśli usłyszę lub przeczytam kilka opini na ten temat od kobiet bardziej doświadczonych ode mnie.A jeśli już się znalazłam na tym forum to mam jeszcze jedno pytanie. Czy mężczyzna może w nas "kończyć",bo właśnie tego do końca pewna nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem nowa
Czekam z niecierpliwością na odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madz4
No jasne, że tak! Po to są tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem nowa
Dzięki za odpowiedzi. Mam nadzieję,że przejdą mi trochę obawy jeśli już "po" wszystko będzie okey. No i ufam waszym doświadczeniom.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
Kurdę słuchajcie! Może jestem przewrażliwiona, może liczę... ale pojawia się u mnie coraz to więcej pieprzyków :/ nie lubię ich! Czy to od tabletek, od słońca? (to było moje pierwsze lato z sylvie), znacie jakieś sposoby na ich zwalczanie? + już wyżej wspomniałam o cytologii, ejj ale na czym to konkretnie polega? bo lekarz nijak mi to wytłumaczył do całkiem nowa : ja w czerwcu skończyłam 19 lat, wczesniej nigdy nie współzyłam bo nie czulam, ze to jest to. 2 lata temu związałam się z moim mężczyzną i dłuugo na mnie czekał :P od grudnia zazywam sylvie i mają swoje + i - , od czerwca regularnie (co tydzien dajmy na to) współżyję i moje obawy zniknęły, na początku było i to jakie :D. Zdarzało mi się zapominać o pigułce, max to 6 godz. W ciązy nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motka21
ja po roku stosownia tych tabletek przytylam, mam bole glowy, jestem opuchnięta, nigdy nie mialam problemu z celulitem a po tym tabletkach go mam itp. jedyny plus to biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Ja dwa lata biorę sylvie i jest ok. Bo po pigułkach mogą pojawiać się przebarwienia, ale raczej nie pieprzyki. A co to jest cytologia, to najlepiej jak znajdziesz sobie jakiś opis w google. Jeśli chodzi o stronę "techniczna" to lekarz pobiera kawałek nabłonka z szyjki macicy patyczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem nowa
Do ewwka... Ja biorę trzeci dzień sylvie 30 i jak na razie jest okey,ale poczekamy,zobaczymy.Poki co nie mogę narzekać na jakieś skutki uboczne. Ja ze swoim facetem jestem rok i tez mam 19 lat i też cały czas na mnie czekał ;] dlatego postanowiliśmy,że trzeba zacząć bezpieczne współżycie,bo zaczynam nie długo studia ;] mam nadzieję,że moje obawy też znikną jak tylko zaczniemy współżyć i nie będzię żadnej niespodzianki ;];] biorę tabletki regularnie i trzymam sie ulotki ;] Póki co na forum nie przeczytałam o żadnej wpadce z tymi tabletkami,dlatego myślę,że jeśli będę przestrzegać ulotki wszystko będzie okey ;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Całkiem nowa, masz bardzo rozsądne podejście do tematu. Z pewnością wpadki nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem nowa
A dziękuję,potraktuję to jako komplement ;] wiesz ja uważam,że dziecko to poważna decyzja i na pewno kiedyś je będę miała,ale to musi być dobrze przemyślany krok w moim życiu. Poza tym sama pewnie wiesz,że w naszych czasach studia są bardzo ważne,żeby później było z czego żyć,dlatego ten temat traktuję bardzo poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaSylvie
Witajcie dziewczyny!Ja niedługo skończę pierwsze opakowanie i mam pewne wątpliwości,a mianowicie jeżeli ostatnią tabletkę przyjmę w sobotę i trzeba zrobić 7 dni przerwy,to podczas tych 7 dni bez tabletek mogę się kochać z moim chłopakiem??Jeszcze jedno pytanie,przerwa 7 dni oznacza,że następne opakowanie należy rozpocząć dnia ósmego???Proszę o odpowiedz,bo bardzo się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaSylvie
Witajcie dziewczyny!Ja niedługo skończę pierwsze opakowanie i mam pewne wątpliwości,a mianowicie jeżeli ostatnią tabletkę przyjmę w sobotę i trzeba zrobić 7 dni przerwy,to podczas tych 7 dni bez tabletek mogę się kochać z moim chłopakiem??Jeszcze jedno pytanie,przerwa 7 dni oznacza,że następne opakowanie należy rozpocząć dnia ósmego???Proszę o odpowiedz,bo bardzo się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całkiem nowa
Witam. mam pytanie: a więc troszkę się przeziębiłam i lekarka przepisała mi witaminę A i E. Wydaję mi się,że nie ma to jakiegoś znaczenia na przyjmowanie Sylvie 30,ale wolałabym sie upewnić. Wiecie może czy ma te witaminy mają wpływ na wchłanianie sie tabletki ? Z góry dziękuję za odpowiedź. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×