Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość malwinaaaaaaa
to pomóżcie mi wyjaśnić ból w piersiach, w jeden dzień ciągłe siusianie i wgl ból podbrzusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shardi88
Afadro --> dzięki o tym nie pomyślałam. na pewno tak zrobię ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaanianiaania
dziewczyny, a co sądzicie o asekurelli ? leciało dzisiaj w radio, że zwiększa libido, likwiduje zbędne wody w organiźmie, pozwala utrzymać równą wagę i zalecana głównie podczas antykoncepcji hormonalnej. stosowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kupię tabletki sylvie20. pilne!! przełożono mi wizytę u ginekologa, a prywatnie nieco szkoda płacić 100 zł za receptę mój adres e-mail: ewka1987@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ligakmtgkm
Sprzedam sylvie 20 . Kontakt sms 790 445 424 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ligakmtgkm
Sprzedam sylvie 20 . Kontakt sms 790 445 424 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przedmówczyń
Dziewczyny czy wy nie boicie się kupować i sprzedawać w necie sylvie? Przecież handel lekami wypisywanymi na receptę jest nielegalny, a po IP łatwo znaleźć osobę, która oferuje sprzedaż pigułek. Od tego jest ginekolog, a nie forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przedmówczyń ---> masz pełną racje, ja szczerze mówiąc tego nie popieram, ale też tego nie komentowałam. Sama bym nie sprzedała ani nie kupiła. Ale po części rozumiem dziewczyny które nie stać na prywatną wizytę by "kupić" receptę, dlatego też ogłaszają się w necie. A te z kolei co np nie mogą brać hormonów, a kupiły więcej na zapas chcą sie jednym słowem ich pozbyć - bo wkońcu wydały na zaś kasę. Także zdanie mam podzielone na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaZabrze
Hej dziewczyny :) ja mam pytanie czy jak brałyście Sylvie 20 piłyście alkohol bo w ulotce nie jest nic o tym napisane :)) Dzięki z góry i pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaZabrze
BezchmurneNiebo --> Dzięki wielkie za odpowiedź :)) Zacznę je brać pod koniec miesiąca i chce się o nich dowiedzieć jak najwięcej co mnie może czekać czyli jakie ma plusy i jakie minusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MadziaZabrze ---> mnie osobiście sylvie20 nie przypasowaly, ale mam nadzieje że Tobie podejdą i nie bedziesz miała żadnych skutków ubocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaZabrze
BezchmurneNiebo --> no mam nadzieje :)) pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulalia17_93@o2.pl
Hej, kupie pilnie 2 opakowania Sylvie 20, poniewaz moj ginekolog wzial sobie urlop! Prosze o kontakt pod adresem eulalia17_93@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assiulla
jestem bladej karnacji i nie dosc ze w miejscu intymnym szybciej rosna mi wloski, to w dodatku ostatnio zauwazylam takie zmiany kolorystyczne tam, takie jakby rude - brzydkie, dla mnie wyglada to kompletnie nieestetycznie :/ idzie temu jakos zaradzic? :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Eulalia, to idź do innego ginekologa lub poproś lekarza rodzinnego aby Ci przepisał pigułki. Tylko, rodzinny może poprosić o zaświadczenie że bierzesz tabletki antykoncepcyjne. Kupowanie przez internet od nieznajomych, to raczej niezbyt dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie worcilam od ginekologa przepisal mi te tabletki. mialam rok przerwy od pigulek i zdziwilo mie to co powiedzial: a powiedzial ze przez 1 miesiav brania tabletek nie jestem zabezpieczona co o tym sadzicie jest to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
cześć dziewczyny :) to głupie, ale coś mnie zastanawia, a mianowicie : sylvie20 stosuję od ok 6 m'cy, dziś tj. 11.07 o 17:00 wzięłam 16 pigułkę z opak., a w nocy tj. z soboty na niedzielę 10.07 uprawialiśmy z chłopakiem seks - wiem że mnie wyśmiejecie, bo z gumką i bez wytrysku we mnie, ale nie o to chodzi - dzień później w niedzielę tak się złożyło, że zapomniałam o pigułce - mianowicie wzięłam ją z 2-3 godz później, i moje pyt. brzmi : czy ma to jakiś wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
dziękuję kochane ;* ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do octavi
Kilka postow wczesniej 'ah' powiedziala ze zdziwilo ja, ze ginekolog powiedzial jej, ze przez miesiac bedzie nie zabezpieczona biorac tabletki. Moze lekarz nie mial racji a moze mial, kolezanka nie powiedziala wiecej zadnych szczegolow, wiec nie wiemy czy wszystko u niej jest wporzadku, moze lekarz z wywiadu czy z badan zauwazyl jakies nieprawidlowosci, ktore maja wlasnie wplyw na to, ze bedzie nie zabezpieczona przez miesiac brania pigulek. Takze nie rozumiem na jakiej podstawie Octavia mozesz dawac jej odpowiedz ze jest zabezpiczona od pierwszego dnia nie wiedzac wlasciwie nic na jej temat. A poza tym biorac pierwsze opakowanie tabletek nie jest sie zabezpieczonym od pierwszego dnia, moj lekarz mowil mi ze przez pierwsze 7 dni trzeba sie dodatkowo zabezpieczac i tak tez pisze jak byk na ulotce sylvie20, ze jesli: "Antykoncepcja hormonalna nie byla stosowana w poprzednim miesiacu. (...) w tym przypadku przez pierwsze 7 dni przyjmowania tabletek nalezy stosowac mechaniczne metody zabezpieczania ciazy."-to jest cytat z tej ulotki. Jesli bierze sie regularnie tabletki to owszem zabezpiecznie jest przez caly czas nawet przy rozpoczynaniu nowego opakowania ale to sie nie tyczy kolezanki ah poniewaz sama napisala ze miala rok przerwy w braniu pigulek. Takze dziewczyny uwazajcie na rady innych ludzi nie bedacych specjalistami w danej dziedzinie, bo nie zawsze sa zgodne z prawda. Kolezanko "ah" musisz poprosic lekarza zeby Ci wytlumaczyl dlaczego przez miesiac bedziesz nie zabezpieczona, najwidoczniej jest jakis powod, powiedz ze na ulotce pisze ze tylko przez 7 dni bedziesz nie zabezpieczona, a jesli Ci nie wyjasni to moze zastanow sie nad pojsciem do innego lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spotkałam się nigdy ze stwierdzeniem, że przez cały miesiąc jest się niezabezpieczonym mimo stosowania tabletek. Mi ginekolog mówił, że od pierwszej tabletki jestem zabezpieczona i tego się trzymałam. Każde wpisy tutaj są oparte na własnych doświadczeniach i mogą być pomocne, jednak nie neguję, że najlepszym sposobem jest wypytanie o wszystko lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno- jeżeli cytujesz ulotkę, może bądź bardziej dokładna. Tam jest napisane, że przez 7 dni należy stosować dodatkowe zabezpieczenie mechaniczne, jeżeli zaczęło się brać tabletki, nie w pierwszym a w 2-5 dniu okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do octavi
Z ta ulotka masz racje, zle zrozumialam i dlatego uznalam cytowanie wszystkiego za zbedne. Widac ginekolodzy roznie mowia, ale moze to zalezy od danej kobiety i jej historii medycznej, w jednym przypadku najwidoczniej zabezpieczenie moze byc juz od pierwszego dnia a w innym pozniej. Ja zaczynalam brac tabletki od pierwszego dnia cyklu i musialam przez tydzien dodatkowo sie zabezpieczac. Tez pierwszy raz slysze zeby przez miesiac brania pigulek nie byc zabezpieczonym ale i od reguly zdarzaja sie wyjatki. Albo pomylka lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *lora*
Gosia, w moim przypadku libido spadlo na poczatku przy braniu sylvie20 ale nie na dlugo, pozniej wrocilo do normy. Mialam tez pare innych nieprzyjemnych dolegliwosci ale po miesiacu brania wszystko wrocilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia moje libido po kilku miesiącach było równe zero. Była to jedna z przyczyn odstawienia tabletek ;) Ale wiadomo, każdy organizm jest inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×