Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość Nasza-Masza
No, ja tylko boję się tego chudnięcia o którym czytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitty91
Biorę tabletki już 4 miesiące, za każdym razem gdy skończę opakowanie tak przez 2/3 dni troszkę plamię, a potem normalnie zaczyna mi się okres. Czy któraś spotkała się z podobną sytuacją? Czy mam się czego obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat90
Ja brałam sylvie 20 przez troche i nie polecam.czułam się po nich tak tragicznie ze chciałam jechać do szpitala (zawroty głowy,nudności,ból głowy). Ale kazy organizm jest inny:-)teraz biorę Cilest i jest ok,pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
Ja mam po nich ostatnio to samo, i do tego ciągły ból podbrzusza jak przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) dziewczynki jestem tu pierwszy raz;) i mam mały problem dziś mam pierwszy dzień po skończeniu 1 blistra tzn pierwszy dzien przerwy na okres..ale 4 dni temu zaczełam lekko plamic plamienia troszke sie nasiliły;/ ponadto mam nudności, boli mnie troszke głowa i podbrzusze;/ takie objawy miałam pierwszego dnia jak zaczęłam brac sylvie 20 podkreslam to moje pierwsze tabletki anty;) czy przypadkiem nie jestem w ciąży? prosze o pomoc;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) dziewczynki jestem tu pierwszy raz;) i mam mały problem dziś mam pierwszy dzień po skończeniu 1 blistra tzn pierwszy dzien przerwy na okres..ale 4 dni temu zaczełam lekko plamic plamienia troszke sie nasiliły;/ ponadto mam nudności, boli mnie troszke głowa i podbrzusze;/ takie objawy miałam pierwszego dnia jak zaczęłam brac sylvie 20 podkreslam to moje pierwsze tabletki anty;) czy przypadkiem nie jestem w ciąży? prosze o pomoc;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
to zapewne skutek uboczny tych tabletek. W ulotce jest napisane, że takie objawy mogą wystąpić podczas ich przyjmowania..ja mam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaa ja podczas brania ich czułam sie świetnie tylko piersi mi nabrzmiały...ale to normalka bo pytalam ginekologa jak byłam po następną recepte tzn na 2 opakowanie a teraz to masakra..czytałam ulotke były takie objawy heh kurcze ty też takie objawy miałaś jak odstawiłaś na przerwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
Ja jak odstawie to czuje sie znacznie lepiej w sumie. a podczas brania o wiele gorzej, nie wiem moze te tabletki mi nie pasują po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaa..;) ja właśnie jakoś gorzej sie czuje...w 2 tyg pierwszego blistra zaczeły mi piersi nabrzmiewać a teraz jakos nie sa nabrzmiałe tyko troszke bola...heh a ty po ilu dniach od odstawienia dostawałaś okres? i które to już twoje opakowanie sylvie 20.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
Ja przy 2 opakowaniu dopiero zaczęłam gorzej sie czuć. i własnie 20 czerwca ostatnia tabletkę będę brała. a piersi mi nabrzymiały chyba pod koniec 1 tyg 2 blistra. a okresu dosstałam jakoś w 3 dni po odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaaa aha..;) hm może idz do gina moze da ci jakieś inne zastepcze zamiast sylvie 20 ..kurcze mam nadzieje ze dostane ten okres wczoraj i przedwczoraj miałam takie objawy na okres tylko nie pobolewał mnie krzyż a dziś pobolewa...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
I będę chyba musiała. Zapewne dostaniesz :) u mnie właśnie przy tym opakowaniu brzuch mnie boli "tak jak na okres" i codziennie mnie to denerwuje...i głupie myśli mi chyba przez to chodzą, że może jednak jestem w ciąży chociaż tydz temu test robiłam bo miałam dolegliwości i nadal mam, które wcześniej wymieniłam. i wyszedł neg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja też mam podobne boli mnie głowa , jestem senna, mam wybujały tajski apetyt pochłaniam duze ilosci i o róznych smakach jedzenia pić mi sie chce jakbym kaca miała, nudnosci też dokuczaja.. kurcze też zastanawiałam sie nad testem ale skoro plamie już 4 dzien to mozliwe zebym w ciązy była? nie nooo chyba nie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
z tego co wiem. to po odstawieniu tabletek jak wystąpi krwawienie to nie powinno się być w ciąży. ale z tego co wypowiadają się lekarze na forach to może być też tak, zę można być w ciąży mimo krwawienia po odstawieniu. Ja robiłam test 25 dni od ostatniego stosunki i wyszedł neg. więc chyba powinien być wiarygodny prawda ?:) może dla własnego spokoju zrób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hm test nie jest wiarygodny w 100 procentach;) a okres mozna dostawac nawet 3 miesiące bedac w ciazy i nie wiedziec lub wiedzac ;) hhe kurcze poczekam jeszcze te pare dni moze akurat może dostane ten okres? kurcze może idz do lekarza niech cie przebada moze nic ci nie jest tylko twój organizm reaguje tak na te tabletki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
no właśnie to jest najgorsze, że nie ma tej 100% pewności nigdy..i człowiek siedzi się zamartwia. tylko nie wiem czy na wizyte u lekarza nie jest jeszcze za wcześnie. Fakt może jeszcze poczekaj i zobaczymy co to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj tam za wcześnie..;) idz może coś ci doradzi;) usg zrobi;) kurcze po co sie tak zamartwiać..;) no ja owszem poczekam moze akurat dostane moze jutro albo innego dnia ;) mój misio sie cieszy mówi ze fajnie by było a ja jeszcze nie jestem gotowa na mamusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
USg jak wykryje to tez dopiero od 5 tyg. Ja też wcale nie jestem gotowa, trudny mam okres. ja ze swoim facetem się ostatnio nie dogaduje wcale i chyba dlatego tak tym wszystkim się przejmuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj to współczuje;) ja tez ostatnio nie miałam łatwo..totalny kataklizm..jakoś żyje;) oj bedzie dobrze nie martw sie moze to przez stres? ja czasami tez troche żle sie czułam jak mnie nerwy dopadały;) hm chciałam ci dodac takze nim zaczełam brać sylvie miałam zapalenie pecherza moczowego spóżnial mi sie okres..;0poszłam do lekarza gin i powiedział ze w ciazy nie jestem dał mi sylvie na anty;) poszłam do rodzinnego i stwierdził to zapalenie..dostałam nimesil i własnie przez niego mi sie spóżniał okres az 7 dni myslałam ze kota dostane bo jeszcze nam gumka pekła..masakra.. ale dostałam okres i biore sylvie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
to patrze też nie za wesoło było. Może faktycznie za duzo sie stresuje ostatnio i przez to.Człowiek jak widać głupieje :P Ostatnia tabl teraz bede brać 20 czerwca. lepiej moze poczekac do krwawienia i po okresie isc do lekarza. czy wcześniej i mieć to z głowy sama inie wiem. a to zapalenie pęcherza + peknieta gumka = wiec człowiek tym bardziej się stresuje...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra była;) ale już po wszystkim;) ja na twoim miejscu bym poszła..a co tam.. niech lekarz sie piłuje ;) nie no moze bedzie dobrze;) hm a ty masz jakąs specjalna diete na tych tabletkach? chodzi mi o jaieś posiłki których lekarz nie pozwolił jesś lub ograniczac , na napoje jakieś typu alkohol, kawa lub nie wiem...;) mozesz coś na ten temat napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
Może i masz rację :) Hmm jak lekarz mi przepisywał te leki to nic nie mówił na ten temat. a Tobie lekarz coś wspominał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pytałam;) mówił ze to sa tabsy dla nie palących;) poza tym nic nie wspominał o jedzeniu.. pytała tez o spożycie alkoholu to mówil ze w niewielkich ilosciach nie ma wpływu na tabletki;) ja go pytałam o np 4 piwa;) i nie powinno sie nic dziać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
ja akurat nie palę więc u mnie nie ma z tym problemu :)pić też rzadko kiedy. Ale dobrze wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzuciałm rok temu;) coś mi sie samo z siebie rzuciło i nie chciało palic;) a co do picia to lubie sobie od czasu do czasu wypić jakieś pare piwek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
A to bardzo dobrze i gratuluję i oby tak dalej:) po co się truc tymi papierosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed rzuceniem z paczke dziennie jaralam..a jak piłam to jednego wieczoru bez czestowania;) heheh a teraz jak biore sylvie 20 to zapach papierosa mnie doprowadza do nerwicy...az mnie dusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
to strasznie dużo. a to może i już nie bedziesz paliła :) co na dobre wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi dobrze wyjsć...kurcze fajnie mi sie z tobą pisze;) moze jaos skumamy sie na jakimś profilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×