Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość bunkll
sprzedam 2 opakowania sylvie20 .cena za 1 opakowanie:20 zl plus wysylka.wazn.2014 rok mail: zieloneoczy24@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaa123
hej maniaczka222 z moich infozmacji wynika ze te tabletki raczej pozytywnie wpływaja na cere:) ale kazdy moze reagowac inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to juz sama niewiem moze to rzeczywiscie z powodu wody czy jakis nerwow ale nigdy nie mialam problemow z cera i to mnie zastanawia wlasnie, wiec nie pozostaje mi nic innego jak poczekac i zobaczyc bo teraz to sama niewiem czyz powodu wody czy tabletek bo to i to nowe. Ale tabletki biore juz miesiac wiec moze wczesneij by mi cos wyskoczylo a nie po miesiacu. Teraz tylko sie zastanawiam czy okres dostane o czasie dzisiaj mam ostatnia tabletke wiec po 7 dniach wed wtorek nastepne opakowanie dobrze mysle ze tak mam je brac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi od jakiegos czasu wyskakuja na rekch takie czerwone plamki suche swedzace ale to raczej napewno nie od tabletek ;) bylam ostatnio u ginekologa i mi powiedzial ze dobrze by bylo jakbym zrobila sobie chociaz miesieczna przerwe w braniu tabletek bo mam jakies problemy z krzepliwoscia krwi wy tez robicie takie przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferret
Biorę Sylvie od prawie 3 tygodni. Czuję się, jakbym ciągle miała okres - ciągłe skurcze brzucha, obolałe piersi (nigdy mnie nie bolały podczas okresu). Oprócz tego jestem bardzo rozdrażniona i płaczliwa, ale nie zauważyłam z kolei efektów przybrania na wadze, a nawet mam mniejszy apetyt i często jest mi niedobrze. W drugim tygodniu brania miałam poranne mdłości co w połączeniu z resztą objawów dało mi do zmartwienia czy to nie ciąża. Naszczęście to tylko efekty uboczne. Dodam, że to moje pierwsze w życiu tabletki anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady025
ja mam straszne jazdy po tym leku. Non stop płaczę, jest mi źle i zakrawa to o stany depresyjne. Libido spadło do 0 po pierwszym tygodniu, ale to najmniejszy problem w obliczu moich emocji. Chodzę jak tykający zegar i wybucham z byle powodu. Do końca opakowania pozostały mi 3 tabletki i choć mam jeszcze jedno opakowanie, pójdę wcześniej do lekarza i skonsultuję sprawę, chociaż wydaje mi się, że każdy lek hormonalny będzie tak na mnie działał. Nie polecam i nie odradzam, każdy zareaguje inaczej, ale jak macie tendencje do nadwrażliwości to ten lek je spotęguje! Oprócz tego bóle w podbrzuszu jak na okres i częste bóle głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisia...
Witajcie dziewczyny. Ja już biorę 4op Sylvie 20 i nie mam w sumie skutków ubocznych,bo czoło jak miałam tłustawe to mam,jedynie piersi są pełniejsze co mnie bardzo cieszy,ale zawsze ważyłam około 54,5kg a teraz mam cały czas 57,5kg z przerwą 7dniową spada mi waga o kilo a jak zaczynam brać nowe opakowanie to znów 57,5kg! koleżanka podpowiada by zmienić na Cilest?!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski listopad
Mam do sprzedania 5 opakowań Sylvie 20. Mam tak dużo bo miałam być rok za granicą a w końcu wróciłam po pół i zmieniłam tabletki na inne. Data ważności jakoś do 2017. Najłatwiej będzie na terenie Warszawy. mail: niebieski.listopad@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej chciałabym zapytać czy znajdę w Rzeszowie gdzieś taniej te tabletki bo jak na razie znalazłam je w jednej aptece i kosztują tam 35 zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowaaaaaaaaaa
hej. mam następujące pytanie. czy któraś z Was stosując Sylvie 20 odczuwala ból, obrzęk,opuchnięcie nóg itp? jeżeli tak to czy tylko na początku i później ustało? czy było zmieniać tabletki? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowaaaaaaaaaa
do Kisia Producent wycofuje tabletki antykoncepcyjne Cilest - Fakt.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej... co do ciągłego okresu to mam problem tego typu że mam okres przez 3 tygodnie normalnie ciągle bilo mnie brzuch i przez 2 tyg nic i znowu 3 tygodnie okres i znowu tydzień spokój.. ma któraś z was podobne objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha Würzburg
hej! bralam te tabletki 2 miesiace. na poczatku bylo super - dobry humor, ochota na sex, ok. W drugim miesiacu zaczela sie gehenna... codzienne nudnosci, brak apetytu, albo ataki dzikiego glodu i ciagle uczucie pustego zoladka, zawroty glowy...codzienne bole zoladka, zwiekszenie ilosci pryszczy i depresyjne humory!!! to nie zart.... po tych tabletkach zaczelam tracic ochote by zyc i powiedzialam sobie stop!!! nie chcialam tak zyc! mieszkam obecnie w Niemczech, i po wizycie u tutejszego ginekologa sie zalamalam... powiedzial mi ze skladnik tych tabletek, mianowicie gestogen, jest w Niemczech od kilku lat zakazany, bo byly przypadki smiertelne! Ten hormon wywoluje bardzo niebezpieczna chorobe, mianowicie zakrzep!!! ludzie, rezygnujcie z tego badziewia jak najpredzej !!! to w trosce o wasze zdrowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do gość
W Rzeszowie np na ul. Chmaja, apteka MEDIQ- 26,95zł, a w Nowym Świecie- 28,40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję już 4 opakowanie i jestem zadowolona. Nie przytyłam, brzuch już tak bardzo nie boli. Nie widzę różnicy w związku z trądzikiem, bo nie miałam z nim wcześniej problemów. Jednak muszę przyznać, że libido trochę zmalało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunu22
hej dziewczyny, czy któraś może mi odpowiedzieć na moje pytanie.... od 5 lat brałam Cilest. Został wycofany i gin przepisała mi Sylvie20. Tabletkę wzięłam pierwszego dnia krwawienia (3 dni po przyjęciu ostatniej tabletki Cilestu), jak mi gin przykazała. I praktycznie miałam 1,5 dnia okresu i to wszystko. Czy to normalne, że skrócona przerwa to skrócony okres? bo zaczynam się niepokoić, że to jakaś dziwna reakcja albo że..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do sprzedanie 3 opakowania tabletek Sylvie 20. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: madziulka162@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham te tabletki! wcześniej brałam novynette, ale poszłam do innego gin i zaproponował mi sylvie 20. Cera mi się poprawiła, mam mniejsze łaknienie, a co za tym idzie waga spadła. Ale najważniejsze jest to że moje libido nieprawdopodobnie się zwiększyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę gościę
sprzedam 1 opakowanie, 20 zł. mail: indifference@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina0000
Czesc, jezeli ktos by byl tak mily prosze o rade otoz zapomniałam wziąć tabletki pod koniec 3 tygodnia jednak zorientowałam się nim minęło 12 godzin czy w takiej sytuacji konieczne jest 'nierobienie' przerwy? Czy z racji tego ze zorientowałam się do 12 h jest wszystko wporzadku i mam kontynuować wszystko tak jak zawsze? Z góry dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj lekarz przepisał mi sylvie20, wczesniej brałam cilest, i wczoraj powinnam była zacząć kolejne opakowanie (po 7 dniach przerwy), nie miałam ani recepty, ani tabletek, lekarz był dopiero dzisiaj, więc zapytałam go czy muszę teraz zrobić przerwę i czekać na kolejną miesiączkę bez tabletek, to powiedział mi, że jeden dzień nie zrobi różnicy. Tak więc wychodzi na to, że będę miała 8 dni przerwy i niby to nic nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) a czy nie wypadały Wam włosy? ja płaciłam w aptece 'Słoneczna' i kosztowały mnie 9.99 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuje się dziewicą
Witam Kupiłam właśnie tab Sylvie 20, proszę powiedzcie mi czy po zażyciu 1 tabletki one już będą działały? czy lepiej wstrzymać się do drugiego opakowania? zaznaczam że poprzedni raz inne tabletki zażywałam rok temu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zgubiłam opakowanie z 15 tabletkami:/ na szczęście mam następne, także jakoś się poratuję, ale do wizyty 3 mc a do tego czasu będę miała problem. Jeśli ktoś ma do sprzedania sylvie20 (nie musi być cały blister), to proszę o kontakt! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem ciekawa jak na mnie podzialaja te tabletki, po innych bolal mnie caly czas brzuch,ale po tym co przeczytalam ze piersi Wam rosly,to ja tak nie chce :( juz mam cyce jak donice i nie chce wiekszych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie muszą Ci urosnąć piersi. Ja biore sylvie 20 juz ponad pół roku, a rez mam sie czym pochwalić (rozmiar 65 e )a wcale mi jeszcze bardziej piersi nie urosły ;) jedyne co to schudłam jakies 2 kg ale to nie od tabletek, bo one nie powoduja tycia czy chudniecia tylko zatrzymuja wode w orgsnizmie przez co mamy takie wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, jakby któraś z Was miała do sprzedania tabletki sylvie 20, to ja chętnie się zgłoszę. Wybrałam już 5 opakowań, a teraz wyjeżdżam za granice w następnym tygodniu, w dodoatku pracuje i nie mam czasu iść do lekarza. To pilne. Jeżeli któraś z was ma, proszę napisać jakiś e-mail to się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na dłużej
jestem w połowie drugiego opakowania, moje piersi są tak obolałe że mam wrażenie iż zaraz odpadną i je gdzieś zgubię...przy pierwszym opakowaniu tego nie czułam, mam nadzieję że to przejściowe i minie. Bardziej natomiast martwi mnie, że jestem sucha mimo podniecenia. Na początku gry wstępnej jest dobrze, a potem z każdą minutą trochę gorzej.. kupimy sobie jakiś żel, ale liczę na to że to też jest przejściowy problem i z biegiem czasu jak organizm się przyzwyczai do hormonów, to zniknie. Póki co i mimo wszystko jestem z tabletek zadowolona, biorę je na noc, bo pierwszych kilka godzin gorzej znoszę a tak przesypiam. Cena fajna, u mnie w aptece za 18zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta863
SylVIE 20 znane również pod nazwą femodette są to bardzo skuteczne tabletki antykoncepcyjne, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji o nich zapraszam do sklepu online antykoncepcja - http://antykoncepcja.sklep.pl/femodette/ w momencie dodania tabletek do koszyka obowiązkowa jest konsultacja online, jeśli chcemy otrzymać tabletki w ciągu 48 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnie odkupie 2 opak. sylvie20 jeśli ktoś posiada proszę o kontakt myszka10025@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×