Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość EĆKA
Jestem w bardzo młodym wieku, mam dopiero 20 lat. W mojej piersi wykryto włókniaka, czeka mnie operacja. Zastanawiam się, czy branie sylvie20 lub tez ich odstawienie miało jakiś wpływ na powstanie guza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ginekolog bada za kazdym razem jak jestem na wizycie. Mammografii czy usg piersi nigdy nie mialam.to wspolczuje bardzo a jak ci wykryto tego wlokniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiinka
Hej mam pytanie, czy miałyście badania krwi tzn. crp, ob, morfologia i wyniki wyszły dobre?? Bo na ulotce pisze,że gdy się bierze te tabletki sylvie 20 to należy to zgłosić u osoby która pobiera krew, ponieważ tabletki mogą zaburzań wyniki niektórych badań :O. A skąd wiedzieć, że to przez tabletki?? Martwi mnie to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nikt nie robil zadnych badan, pani przepisala mi te tabletki bo 'dziewczyny chwalą' do mnie one w ogole nie pasowały, miałam stany depresyjne, napompowany brzuch, wzdecia, nudnosci, bole głowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa24
mam pytanie! biorę tabletki pierwszy raz, jestem przy 1 opakowaniu i zastanawia mnie jedna rzecz. jeśli po skończeniu opakowania w ciągu tych 7 dni dostanę okres ale będzie on dłuższy niż ta przerwa to i tak będę mogła zażyć tabletę z drugiego opakowania w ósmym dniu jeśli będę miała krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już chyba ktoś o to pytał. Masz 7 dni przerwy i bierzesz tabletki, kolejne opakowanie tak jak jest napisane w ulotce. Krwawienie może się nie zmieścić w tych 7 dniach, ale sie unormuje z czasem przy 3 może 4 opakowaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disturbance
Biorę tabletki od października, krawawienie pojawiło się w drugim miesiącu przed okresem i trwało jakieś 10 dni. Teraz został mi tydzień tabletek i mam dziwne, brunatne plamienia. Wiem, że podobno pierwsze pół roku plamienia to norma, ale oprócz tych początkowych nie miałam problemów i teraz znowu... Czy któraś z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny nie wiem czy dobrze zrobilam bo wczoraj o 18 zapomnialam wziac tabletke przypomnialo mi sie dopiero dzisiaj o 18 jak zobaczylam ze tabletka ze srody jest w opakowaniu ;-/ wzielam ta tabletke z czwartku dzisiaj a ta z wczoraj zostala nie wzielam podwojnej dawki i nie wiem wlasnie czy dobrze zrobilam czy powinnam wziac 2 naraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaa23
Skończyłam brać 3 opakowanie sylvie w poniedziałek... dziś (4 dzień) powinnam dostać okres, ale go nie dostałam... ciąży nie podejrzewam, bo regularnie biore tabletki. czy jest możliwość nie dostania okresu podczas 7-dniowej przerwy? czy nie zawsze tego samego dnia siędostaje? dodam, że wcześniej idealnie co do godziny równo dostawałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezycowa182939
masakra! spadek libido zerowe zerowre!! do tego plamienia i nastruj gorzej jak kobieta w ciazy tylko siedze i placze, wszysko mnie denerquje! bolu glowy nie mam ale juz wole jak boli niz te wszystkie inne skutki uboczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meryyyl
Dziewczyny, ja łykam 30stkę. Jestem na 11 tabletce i mam takie szczypanie łydek ze masakra!!!! piersi mnie tak bolą, że umyć się wieczorem nie mogę, przybrały w obwodzie z 7 cm, to akurat niezle, ale gdyby nie ten ich ból :( nie wiem co z tymi łydkami, mam ochotę je odstawić natychmiast bo nie daję rady z tym bólem nog... Dziewczyny czy to jest normalny objaw??? moja gin powiedziała ze to od pigułek ten bol i zebym albo odstawiła teraz albo przetrzymała do 7 dniowej przerwy i zobaczyła wtedy czy się to poprawi, ale ja nie wiem czy dam radę pociągnąć do konca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak samo libido zerowe masakra nie wiem co z tym zrobic chyba jakies tabsy bede musiala sobie kupic zeby go zwiekszyc ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaak
Po tych wszystkich komenarzach zastanawiam się czy brać te tabletki, boje się bo widzę trochę skutków ubocznych, co prawda jest to normalne przy tabletkach, bo nie każde będą pasować, to zależy od organizmu. Miałam cztery miesiące przerwy od tabletek, a wcześniej bralam novynette (przez 1,5 roku) i świetnie się po nich czułam, a nagle ginekolog przepisując mi tabletki dał mi te i nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie bo niewiem czy dobrze zapamietalam z tego wszystkiego u lekarza zmienilam tabletki wlasnie na Sylvie 20 ktore sa z przerwa wczesniej bralam Yaz ktore sa bez przerwy. Yaz ma 4 ostatnie tabletki biale i po 3 dostaje okres wiec kiedy mam zaczac brac Sylvie 20? Z tego co kojarze lekarz mi powiedzial po ostatniej tabletce Yaz wiec po 4 bialej na nastepny dzien juz Sylvie 20 z tym ze wtedy bede juz miala 2 dzien okres. W ogole orientujecie sie jak to bedzie przez pierwszy miesiac bo tego sie boje bo pod koniec miesiaca wyjezdzam i na Yaz nie mialam miec okresu i normalnie zastrzele sie jak bede miec go jednak bo chcialam zeby mi lekarz przepisal jeszcze teraz Yaz a pozniej Sylvie to nie masakra jakas a wyjezdzam do swojego faceta wiec zalezalo mi zeby wszystko bylo dobrze. No i oczywiscie boje sie skutkow ubocznych bo przy Yaz byly to moje pierwsze tabletki to pierwszy miesiac mdlosci straszne drugi plamienia caly miesiac mam nadzieje ze nie bedzie teraz tak moze bedzie lepiej bo juz organizm jakies tabletki dostaly wiec zobaczymy. No i mam nadzieje ze mi piersi nie urosna bo sie zastrzele hehehe prosze o jakas porade jesli sie orientujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForrestGump
Dziewczyny, pomóżcie.. Stosuję Sulvie od 8 miesiecy. Podczas stosowania tabletek zauwazylam obniżenie nastroju. Powoli robię się paranoiczką, czasem płacze w ciągu dnia, tak po prostu, nawet, kiedy jestem w miejscu publicznym ;/ Rzadko to bywa, ale jedak.. Czasem nie mogę spać przez ataki płaczu. Zauwazylam, ze nasila się to w przeddzień odstawienia tabletek lub tuż przed krwawieniem. Do tego ciągle wszczynam kłótnie, jestem smutna, nie mam ochoty wychodzić z domu, czuję się, jakbym była chora psychicznie, czasem sie tego już boję i mam juz dość. Libido nie spadło, fizycznie czuję się swietnie, poprawiła mi się cera, schudłam i jest jeszcze parę innych pozytywów. Czy istnieje jakiś sposób, żeby pozbyć się tego stanu bez odstawiania tabletek? Nie mam juz problemu z ryjkiem, do tego stosowanie tabletek jest wygodne i nie stresuję się możliwoscią zajscia w ciążę (przy prezerwatywach jednak był ten strach dosłownie co miesiac - mialam nieregularne miesiaczki, okropne bóle nie do wytrzymania). ;/ Przeczytałam gdzies o witaminie B6, podobno przez tabletki jest jej mniej w organizmie, a zażywanie suplementów może pomoc. Jak myslicie? Ewentualna zmiana tabletek na inne moze pomoc?? Czy juz nie ma dla mnie ratunku i bede musiała wrócic do poprzedniej antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mialam stany depresyjne -odstawiłam too. Tez plakalam caly czas, wszyscy byli zli i wszystko bylo zle . A miesiac po dostawieniu czulam sie jak nowy czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disturbance
ForrestGump- mam ten sam, identyczny problem. Ginekolog na razie kazał łykać dwa razy dziennie aspargin i zmienił mi tabletki na Lesinelle. Chciałabym to rzucić w cholerę, ale nie wiem co gorsze, jak pomyślę o ciągłym strachu przy innej metodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3v3l
Dziewczyny mi ginekolog zmieniła tabletki z microgynon 21 na Sylvie20 ponieważ strasznie przytyłam .. Co sądzicie o tych tabletkach?? Jest możliwość troche spaść z wagi .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolek13
Cześć Ginekolog przepisał mi na bolesne miesiaczki sylvie 20. Skończyłam 1 opakowanie i mam 2 dzien przerwy od 1 dnia miesiaczki do teraz caly czas mam plamienia (23 dni razem z normalnym okresem) i jakby tego było mało w tym 23 dniu dostałam okres :/ wkurzyc sie mozna nie wiem czy to noramalne czy nie. Zastanawiam się czy dalej brac te tabletki czy nie miały mi uprzejemnic zycie a tu całkiem odwrotnie. Pomożcie bo juz jestem kompletnie załamana/ wkurzona na siebie i na te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicuc
hej mam małe pytanie czy po zazyciu piewszej tabletki sylvine 20 mozna sie kochać w tym samym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicuc
wiolek 13 nie przerywaj na razie i postepuj z godnie z zaleceniami lekarza plamienie to normalna sprawa podczas zazywania tych leków po 2 miesiacu powinno ustapić organizm broni sie i dlatego tak reaguje jeżeli po 2 miesiacach nie ustapi to oczywiście zgłoś to lekarzowi i popros o inny lek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaa123
mój ginekolog powiedział ze w razie plamienia można zażyć "cyclo 3 forte" 2 kapsułki razem z sylvie 20 i plamienie powinno ustąpić.. ale tak ja mówi koleżanka mówił także ze przez pierwsze 2 miesiące może występować bo organizm przyzwyczaja się do leku. te tabletki są bezpieczne i są bez recepty .. lekarze przepisują ja na krwawienie w czasie ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgh
Dziewczyny pomóżcie ! Biorę pierwsze opakowanie sylvie 20, wczesniej brałam novynette. Skończyłam tabletki w sobotę (30 marca), dziś mamy 2 kwietnia, a ja nie mam okresu, zawsze dostawałam go w drugim dniu po zakonczeniiu tabletek, czyli powinnam dostać 1 kwietnia. Z tym, że zapomniałam tabletki w trzecim tygodniu, biorę je o godzinie 22, a wstałam rano ok. 9 i dopiero wtedy wzięłam zaległą tabletke no i oczywiście ta następną wziełam w ten sam dzień o 22. Czy moge być w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolek13
byłam twarda i nie przestałam brać, plamienia faktycznie za pare dni ustąpił i teraz jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiechnijsie
Witam, mam do sprzedania 2 opakowania Sylvie 20. Są mi już niepotrzebne, szkoda mi wyrzucić, a parę groszy zawsze się przyda ;). Sprzedam za 30 zł. Kontakt na maila: usmiechnijsie_90@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilne
Pilnie kupię 2 opakowania sylvie20 gg 45730717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Preceleq
Cześć dziewczyny, mam pytanie, jestem już po pierwszym opakowaniu Sylvie 20, teraz trwa 7 dniowa przerwa, dostałam okres po 2 dniach przerwy, więc myślę, że jest ok. Tylko mam pytanie za 2 dni rozpocznę nową (drugą) paczkę. I czy po wzięciu 21 tabletek znów mam robić 7 dni przerwy i tak co miesiąc? Czy przerwę robi się tylko przy pierwszym opakowaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolek13
przerwe robisz po kazdym opakowaniu (21 tabletek i 1 7 przerwy i tak do znudzienia :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hje biore Sylvie 20 i wlasniekoncze pierwsze opkakowanie jakis tydzien temu zauwazylam na czole drobne krostki taka kaszka troche i male problemy ze skkora na twarzy w sensie w niektorych miejscach sucha i swedzi czy to moze byc przez te tabletki? Aktulanie tez wyjechalam i niewiem czy to tabletki czy zmiana wody. Czy ktoras miala tez tak przez te tabletki i czy to zniknelo jej czym teraz to smarowac sudocremem czy polecacie zwykly krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×