Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość Całkiem Nowa
Ja ostatnio mam sporo stresu w swoim życiu,rozpoczęłam studia,mam problemy z pracą i to pewnie też jest ogromny wpływ na wachanie wagi. A ogólnie na prawdę bardzo dobrze się po nich czuję i wolałabym przy nich pozostać. Pierwsze dwa czy trzy miesiące czułam się kiepsko,ale na szczęście humorki i reszta powróciło do normy :) Pozdrawiam i mam nadzieję,że uda nam się w końcu pokonać te zbędne kg :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabynka
Do magjas1 Dziewczyny, proszę, czytajcie ulotki :). Nie po to jest napisane, zeby brac od pierwszego dnia okresu - absolutnie nie bedziesz zabiezpieczona! Nawet 7dniowe dodatkowe zabezpieczenie nic tutaj nie da. Tabletki dają całkowite zabezpieczenie tylko gdy przyjmi się je w pierwszy dzien :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabynka
oczywiście, żeby nikt się nie doczepił - można je brac do 5tego dnia z 7dniowym zabezpieczeniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudek20
witam mam pytanie dostalam od mojego lekarza te tabletki i mialam ciezki przypadek bo 3 miesiace po porodzie nie mialam okresu i nie bralam tych tabletek i zapomnialam jak je stosowac od pierwszego dnia cyklu prosze o odpisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka22
Do klaudek 20 Tak, od pierwszego dnia kiedy wystapi krwawienie:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
do gabynka "oczywiście, żeby nikt się nie doczepił - można je brac do 5tego dnia z 7dniowym zabezpieczeniem" o co chodzi z tym 5 dniem, 5 dzien okresu? bo jestem ostatnio skolowana bo wcześniej nie brałam tabletek. zaczęłam je brać od 1 dnia okresu, kochałam sie z chłopakiem 8 dnia i teraz nie wiem czy powinniśmy użyć dodatkowego zabezpieczenia i czy byłam zabezpieczona..proszę o szybka odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris.
Witam. dzis dostałam receptę na Sylvie20. mam pewnie obiekcje czy w ogóle zacząć brać. po pierwsze miesiączka nieregularna od wielu miesięcy, raz nawet zdarzyło się że nie miałam przez ponad 9 miesięcy. na wywołanie regularnie biorę luteinę. a po drugie mam problem z tarczycą, wynik wysoko ponad normę i nie wiadomo czy hormonami nie będzie trzeba leczyć. tabletki anty mogą uregulować miesiączkę, ale z drugiej strony ta tarczyca mnie męczy... i cała reszta innych obaw: waga, sampoczucie, cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska95126
Dziewczyny a co za cera podczas brania Sylvie? Pogorszyła się, czy poprawila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o cere to mi sie poprawila wczesniej zdarzaly sie czesciej jakies wypryski itp teraz jest gladka i naprawde rzadko kiedy jakis pojedynczy wyskoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzika98765
A tyje się od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AisugniK
mimi_mimi ja chętnie kupie wszytskie 3, proszę napisz do mnie kinia19918@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Do tej pory używałam plastrów Evra jako antykoncepcji przez jakies 1,5 roku. Teraz postanowiłam zmienić. Poszlam do lekarza w trakcie "tygodnia bez plastra" przepisał mi tabletki Sylvie20, z racji tego że jestem młodą osobą, mam 20 lat no ogolnie polecał. Dzis wykupiłam lek, na ulotce nie ma wzmianki na temat przejscia z plastrów na tabletki. Nie wiem w jaki sposob mam to zrobic (jutro tj. czwartek powinnam nakleic plaster). Do tej pory sądziłam że moge normalnie wziac tabletke, ale sie troche naczytałam że jednak chyba nie, ze powinnam wziac w trakcie pierwszego dnia okresu. Jak dla mnie bezsensu bo sie wszytsko poprzestawia, no ale opinie byly rozne. Prosze o pomoc. Czy moge jednak wziać ta tabletke normalnie jakbym nakleila nowy plaster? Pozdrawiam, zofiamaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimotka
Witam czy mogę zacząć brać sylvie 20 w 3 dniu od rozpoczęcia miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "Malutka"
Jestem zainteresowana tymi tabletkami SYLVI20... Lecz nie jestem pewna kiedyś brałam tabletki ale odstawiłam bo zapominałam.... A teraz bym chciała się jakoś zabezpieczyć bo już mam córke i już nie chcem mieć więcej dzieci bo mam dopiero 21lat! Proszę dziewczyny pomóżcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanaaa
Mam takie pytanie, może wydać się głupie, ale przezorny zawsze ubezpieczony. Na tabletkach Sylvie z tyłu są wypisane dni tygodnia, zaczyna się od poniedziałku, co jeśli dostanę okres np. we wtorek mam wziąć tabletkę wtorkową, a na samym koncu tą co została czyli z "poniedziałku". Czy zaczynam od początku. To moja pierwsza przygoda z takimi specyfikami więc proszę o wyrozumiałość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanaaa
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
Hej mam pytanie. przyjęłam dziś 8 tabletkę (2tydz) 2blistra. wzięłam ja 16.50 i 19 dostałam biegunki tzn to było jedno większe wypróżnienie dodam ze bardzo luźne. czy powinnam wziąć zapasową tabletkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasza-Masza
Od wczoraj biorę SYLVIE 30 - czy to możliwe, że po niej mogę być bardziej senna i boleć mnie głowa (w skutkach ubocznych - nie doczytałam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasza-Masza
Nowa ja tam nie mam żadnych tabletek zapasowych w opakowaniu... Myslę, że powinnaś dla świętego spokoju - przez 7 dni używać dodatkowo prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
Dzieki za odpowiedź. Ja biore już 2 blister. I zaczęła boleć mnie przy nich głowa, podbrzusze pobolewa i ostatnio jest mi niedobrze oraz jakby piersi urosły :) Ale robiłam test i był neg bo już myślałam o jednym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasza-Masza
Ha ha... co do piersi - to by mi pasowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasza-Masza
Ja dziś czuję się lepiej... może to z powodu pogody? Zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
Nasza-Masza Nie strasz mnie juz chociaż ;p bo zaczne schizować ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
ale czytałam inne wypowiedzi i ponoć z piersiami nie tylko ja mam ten "problem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasza-Masza
Dziś się czuję dobrze! Więc chyba przy tych tabletkach zostanę... ciekawi mnie tylko, czemu ginekolog przepisał mi te mocniejsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasza-Masza
nowaaaa A czym Cię straszę? Piersiami? Mi by to było na rękę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
Nasza-Masza Jak dobrze się czujesz to świetnie :) oby tak dalej. Nie, nie straszysz, źle po prostu wtedy zrozumiałam, się zamotałam wtedy :) Co do tych piersi to powiem, że szczerze wole żeby nie rosły. Mi pasują takie jakie mam. Pare lat temu miałam o wiele większe ale dużo schudłam..i wtedy jakoś nie za dobrze z nimi się czułam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×