Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloneczna-dolina

idealny mezczyzna-tylko jeden defekt

Polecane posty

Gość sloneczna-dolina
no byla jakas "byla" ale to chyba nic do rzeczy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie możliwe
oj zdziwilabyś sie jak czasem dużo ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczna-dolina
Ale w jakim sensie-ze wciaz ja kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózne rzeczy są możliwe
skoro nic nie wiesz, a on w tym temacie nic nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjhgggjjj
Kurcze, a moze ten koles jest jakis na maxa religijny? i to, ze przyjdzie pora to dla niego - ze po slubie????? ja nie wiem, moze z kims byl, z kims sie przespal, moze to sie jakos zle skonczylo - jakis dramat, ciaza - nie wiem, w kazdym razie jakas trauma, albo laska go zdradzila - no i on w efekcie siezrobil tak religijny, jakby to moglo go uchronic przed kolejnym bolem???? i dlatego sie nie spieszy???? nie wiem, dla mnie to dziwne, tez bym naj[pierw pomyslala, ze to gej lub as, ale jesli nie as i nie gej, no to moze jakis skrzywdzony koles po przejsciach, co sie teraz gorliwie modli o dobra zone?????? wypadki chodza po ludziach, takie jazdy tez mozna miec... A skoro ty sloneczna nic nie wiesz o jego przeszlosci, no to w sumie kazda wersja moze tu pasowac... a moze faktycznie jest impotentem? albo ma cholernie, cholernie malego i sie wstydzi??? albo ma stulejke nieleczona?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puka inną
nad czym sie tu zastanawiać najwyrazniej z ciebie cicha mysza i zakochana w nim na maxa wiec sie nadajesz na stalą laske chociaż go nie krecisz jako kobieta nie ma idealu wiec trzeba sobie radzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×