Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość wazka79
asiula wiem, nie ma co sobie wkrecac czegokolwiek ale mi sie wydaje ze znam swoj organizm na tyle ze wiesz... poprostu tak czuje i nic na to nie poradze:-( ale nie pozostaje mi nic tylo poczekac te kilka dni hehe. i zero testow - CZUJECIE JAKA JESTEM ZAWZIETA;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki, wy tu piszecie ze sie bedziecie starac a mi az się smutno robi bo mojego to nie będzie 2 tygodnie wiec nici z owocnych starań, ale jak wróci to dla relaksu napewno zaszalejemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
misia... co sie odwlecze to nie uciecze;))) ale wiem co to znaczy nie wykorzystac szansy... dla nas jeden cykl to cała wiecznosc przeciez. ale nic na to nie poradzisz przeciez wiec glowka do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka jak ty to robisz hehe ja tam bym latała po testy do upadłego... taka jestem niecierpliwa:P misia nie martw sie jesli nie w tym cyklu to moze w nastepnym??? a moze ta przerwa dobrze wam zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
wazka79 powiem ci że ja miałam typowe objawy na @ a ty niespodzianka i dwie kreseczki. Te nasze objawy często potrafią nas zmylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
wiem kala, tak tez moze byc - dlatego cierpliwie czekam:) bedzie co bedzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:))) 8507 WITAM i ZAPRASZAM do tabelki:)))) wazka podziwiam cie hehe chociaz przyznam szczerze ze ja tez im dluzej to trwa tym robie sie spokojniejsza...nawet ostatnio bylam mega spokojna a przeciez mialam ten okropny bol piersi ktory tez mogl oznaczac ciaze... a tak prz okazji - teraz znow sie to zaczyna:P tyle ze juz wiem ze to niekoniecznie na ciaze ;) kala a ty jak sie trzymasz? mam nadzieje ze wszystko w porzadku u ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole ja to mam teraz wszystkie mozliwe objawy ciazy;) bol piersi, mdlosci okropne, ciagle chce mi sie spac, jestem zdechła...tyle ze to wynik brania FURAGINU i tej mojej infekcji pecherza:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no igunia a moze to nie od lekow??? ale jak tam, przeszlo ci juz? pamietaj zeby to do konca wyleczyc bo jak nie to moze wrocic spowrotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu to raczej od lekow...albo przez infekcje, oslabila moj organizm :-( wiem to bo ja dopiro teraz zaczynam dni plodne hehe. a pecherz wyleczony chyba, zobaczymy na jak dlugo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1. misia1990........19..........1.......29.07........Bielsk o-Biała............0 lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o magdalenka.s....29.........5........24.07.........gdańsk .................0 wiolkcia...........27..........3.......1.08...........za brze.................0 luleczka1982.....27..........2.......19.07.........gdans k..................0 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1. misia1990........19..........1.......29.07........Bielsk o-Biała............0 lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o magdalenka.s....29.........5........24.07.........gdańsk .................0 wiolkcia...........27..........3.......1.08...........za brze.................0 luleczka1982.....27..........2.......19.07.........gdans k..................0 ciamciaramciam....25.......2.......21.07.........wrocław.................0 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc dziewczynki:) zerknelam w tabelke i wychodzi mi ze sralis margolis powinna sie dzis odmeldowac i zdac relacje co tam u niej:P trzymam kciuki za to, zeby przyniosla dobre wiadomosci:) mojego szwagra siostra jest w ciazy, ma 18 lat i zaliczyli wpadke, gadalam z nia dzisiaj i jest zalamana. pekla im gumka, dziewczyny, czujecie???? ten jeden jedyny raz i juz dzidzia jest.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
jestem ponownie...musiałam się na chwilkę oderwać i do Was zajrzeć :) kamilsien to tylko im pozazdrościć :) 8507 z całego serca współczuję,wiem co czujesz...moja pierwsza ciąża też obumarła :( tylko wtedy jakoś się specjalnie nie staraliśmy...nie było testów owu.,obserwacji swojego ciała itp. teraz jest już trochę inaczej...ale glowa do góry. TYM RAZEM SIĘ UDA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
czesc dziewczynki:) co u was slychac? ja w miare ok, czuje sie juz lepiej chociaz strachu bylo duzo... leki jeszcze biore ale po goraczce nie ma sladu:) kurcze dlaczego sie tak dzieje ze ciaza obumiera??? jakie to jest przykre. mi sie wydaje ze to sie dzieje czesciej teraz niz dawno temu. chyba jestesmy coraz slabsze. wspolczuje wam ze musialyscie przez to przechodzic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
kamilsien wlasnie, jedni zazdroszcza a drudzy sa zalamani. kropne to jest, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
ostatnio zauwazylam ze mam ogromniasty wstret do miesa dzieuszki. pisze zebyscie wiedzialy co was czeka:) na samm widok otwartej lodowki chce mi sie wymiotowac. a moje cycki sa olbrzymieeee - sluchajcie zaden stanik nie pasuje, musialam kupic rozmiar wieksze:) to mnie akurat cieszy bo ogolnie mam srednie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc monia! super ze juz ci przeszla choroba:) nie napisze ze wspolczuje z powodu mdlosci hihi bo przeciez one cie chyba niezmiernie cieszą;) tez bym chciała.............. dbaj o siebie kochana i opisuj wszystko dokladnie bo dla nas bedzie to bardzo przydatne w najblizszej przyszlosci mam nadzieje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
cieszą mnie - jestem teraz w stanie wszystko wytrzymać:) jasne ze bede opisywala wszystko, przeciez taka była umowa hihi - zostajemy do konca, nie wyłamujemy się:) ja na was czekam aż do mnie i do reszty brzuchatek dołączycie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
kochana jestes:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Kurde dużo roboty ostatnio i cały czas na zwiększonych obrotach jestem, ale chyba czas zacząć się trochę oszczędzać. Na szczęście już prawie weekend :D Byłam wczoraj na USG no i niestety na razie serducha nie było widać :( Trochę mnie to zmartwiło i oczywiście mam już czarne myśli o pustym jaju płodowym lub czymś podobnym :( Mój lekarz wyjeżdża na urlop, ale zalecił kontrolę za tydzień więc chyba pójdę do pierwszego lepszego lekarza w przyszłym tygodniu powtórzyć USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA_EMI
dzien dobry dziewczyny! z checia bym sie do was przylaczyla bo zagladam tu czesto i bardzo milo sie was czyta:) piszcie jak najwiecej! ja mam juz dwojke kochanych maluchow i na razie nie planujemy trzeciego ale pozwolicie ze bede do was zagladala:-D napisze wam cos dla pocieszenia. o pierwsza dzidzie staralismy sie b b b b b długo a jak już zaszłam w ciaze to niestety poroniłam, z wlasnej glupoty. nie chcialam przerywac pracy zreszta czulam sie dobrze. jak sie potem okazalo zalowalam tej decycji. nabawilam sie depresji, okropienstwo! potem znów się staralismy długo i nic... moj maz mnie pocieszal ale rodzinka dołowała bo ciagle pytali ile jeszcze bedziemy sie 'opierdzielac', mowili ze wszystkie moja kolezanki maja juz duze dzieci a ja??? w koncu poszlismy do lekarza. okazalo sie ze wyniki nie dawaly nam dużych nadziei. maz mial problemy z ruchliwoscia plemniczkow ja mialam torbiele na jajnikach i znaczne tylozgiecie macicy ktore moze uniemozliwiac zajscie... dziewczyny ja co miesiąc ryczałam jak tylko dostałam miesiączkę to był dla mnie horror!!!! zalamywalam sie maksymalnie, chodzilam wsciekla, zmeczona, niezadowolona z zycia. poza tym praca, rowniez bywala stresujaca i tak czas lecial. potem się jednak okazało sie ze psychika jest bardzo ale to bardzo ważna - kiedy już pogodziłam się że nie będę miała dziecka no i przy okazji zmieniłam pracę zaszłam w ciążę... sluchajcie, po zmianie ja nie chcialam zachodzic przez pierwsze kilka miesiecy no bo glupio mi bylo tak od razu isc na zwolnienie. a wiedzialam ze nie bede pracowac jak sie uda bo juz raz odwalilam szopke. posluchajcie, nie jestem ekspertem w tych sprawach ale uważam że im kobieta bardziej chce mieć dziecko tym wieksza blokadę stawia psychika. kochane ja o niczym innym nie myślałam tylko o dziecku. wszedzie widzialam dzieci, ciezarne, wozki. i wyłam jak bóbr. teraz mam dwójkę wspaniałych dzieci, o drugie staralam sie rok wiec tez niekrótko. dziewczyny, NIE PODDAWAJCIE SIE to jedno a drugie to nie myslcie o tym tak bardzo!!! idzicie na tzw zywiol, jak sie kachacie to nie po to zeby 'zrobic' dziecko tylko dla przyjemnosci. nie wydawajcie kupy kasy na testy bo to nic nie da... nawet testy owu - ja stosowalam i co? niby wiedzialam kiedy jest owu ale i tak przychodzil dzien w ktorym pojawila sie @. pozniej zrezygnowalam, przestalam robic te cale wyliczanki i sie udalo. trzymam za was kciuki mocno, mam nadzieje ze was nie zanudzilam POZDRAWIAM SERDECZNIE, EMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
bratka to dopiero 5tc wiec moze za wczesnie... ale idz do lekarza za tydzien chocby po to zeby rozwiac obawy bo takto bedziesz sie meczyla i niepokoila. emi super ze napisalas, dla nas wszystkich to jak balsam na dusze. dziewczynki ktore sie jeszcze staraja napewno podniosa sie na duchu po przeczytaniu twojego posta!!!!! DZIEKUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
bratka trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×