Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość magdalenka.s
super:-D musze teraz nadrobic zaleglosci w czytaniu zebym wiedziala co nieco o kazdej z was bo mimo ze podczytywalam ten topik to jednak wszystko mi sie z lekka miesza. a ze jestem w pracy to pewnie troszke mi to zajmie bo nie powinnam buszowac po necie;) STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1. lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o magdalenka.s....29.........5........24.07.........gdańsk.................0 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć dziewczynki :) melduję się i ja dziś. iguś susper że ci lepiej tylko pamietaj zeby wybrać całe opakowanie:) kala a co tam u ciebie? czemu nie dopisujesz się do drugiej tabelki ? monia ty biedulko kuruj się i nie zamartwiaj na pewno niedługo dojdziesz do sibie a skoro pani doktor mówi ze antybiotyk nie zaszkodzi dzidziusiowi to na pewno wie co mówi:D buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
Asiula78 czuje się dobrze a powiem szczerze że nawet gdyby było gorzej to tak długo czekałam na tą ciąże że teraz to już zniosę wszystkie dolegliwości. Obiecałam sobie że nie będę narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
Do tabelki wpisze się dopiero po wizycie u mojej gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewcynki:) ale sie tu na forum pozmienialo... nowe mamusie sa i nowe kolezanki ktore witam serdecznie:) kurcze dlaczego ten czas tak wolno plynie:P wiecie o co mi chodzi hihi - ja to zyje od testu do testu obecnie i tak mi sie dluzy;) kala ja myslalam w pierwszej ciazy podobnie - niech sie dzieje co chce, moge \'haftowac non stop\', moge zdychac z przemeczenia i zawrotow glowy , wazne ze dzidzia jest:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, o jaaa ale cisza na forum:/ a u mnie w pracy kolejna dobra nowina - moja kolezanka wlasnie nam oznajmila ze spodziewa sie dzidzi... ciesze sie jej szczesciem ale tak mi troszke smutno:-( kiedy jaaaaaa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, kiedys sie na to nie zwracalo uwagi a teraz co chwila widze jakas kobitke w ciazy, co chwila obija mi sie o uszy ze ktoras wlasnie sie dowiedziala ze jej sie udalo... chyba za bardzo o tym mysle. musze sie czyms pozytecznym zajac eheh zeby tyle nie glowkowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Asiula78 ja mam dokładnie tak samo, wydaje mi się, że ciągle gdzieś widzę cięzarne kobiety, ostatnio byłam nad morzem i tam to dopiero był wysyp;) mnóstwo dziewczyn dumnie prezentujących brzusie. i spotkałam tam 18-letnią dziewczynę, która zaliczyła wpadkę i narzekała, że nie chce tej ciąży... jakie to jest wszystko dziwne. tu się człowiek stara, bardzo chce i się nie udaje a tam kobieta nie chce i zalicza wpadkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka masz racje tak sie dzieje niestety czesto. kurcze wystarczy popatrzec na niektore biedne, patologiczne rodziny. tam 'robia' dziecko za dzieckiem a tu czlowiek ma takie problemy. ale nic na to nie poradzimy chyba, moze problem siedzi w naszej psychice? madzia uszy do gory! i do nas szczescie sie usmiechnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
niooooo :( tak to już jest. ale nam też się uda. one też na pewno starały się i w końcu im się udało to i nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Uda się, jasne:) moja bratowa miała problemy z zajściem w ciążę, przy czym 2 razy poroniła a teraz mają dwójkę urwisów nie z tej ziemi. musieli poczekać, musieli się leczyć a lekarz nie dawał im dużych szans na ciążę a jeśli juz nawet była, to zagrożona. ale co, nie poddawali się i są teraz szczęśliwymi rodzicami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ja jestem głupia dziewczyny bo jeszcze nie jestem w ciąży i nie wiadomo ile to wszystko potrwa jeszcze ale strasznie się boję, że coś złego się może wydarzyć. niepotrzebnie czytam topiki typu 'po stracie'... chciałam się dowiedzieć, czego się wystrzegać, czego nie robić a to moje czytanie odniosło przeciwny skutek, tylko sie przestraszyłam. pewnie pomyślicie że jestem nienormalna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia, no co ty nikt tak nie pomysli. myslisz ze jestes jedyna ktora sie boi??? ja tez mam czasami pietra to znaczy bardzo chce zajsc w ciaze ale mam mnostwo kolezanek ktore poronily i wiem co przechodzily. na szczescie kazda z nich jest juz szczesliwa mamusia ale co musialy przejsc... madzia ja naprzyklad boje sie porodu panicznie. jestem strasznym chudzielcem-moja mama miala problemy z urodzeniem mnie i sama siebie przekonuje ze tez moze byc cos nie tak. takze widzisz, wiele z nas sie boi bo czekamy na cos nieznanego, czego wczesniej nie doswiadczylysmy:) no, nie kazda hehe bo mamy tu na forum szczesliwe mamunie dosc juz duzych szkrabów:)))) bedzie co ma byc i juz. nie ma sie co stresowac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
magdalenka ja nie czytam tego typu info i podchodzę z duzym optymizmem do wszystkiego ... chociaż czasami mam jakieś czarne myśli ... bo miałam kilka torbieli na jajnikach. wiec czasami myślę czy wszytko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
bibi a czy sa jakies objawy wskazujace na torbiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ja ostatnio w środku cyklu miałam plamienie i koleżanka powiedziała mi że być może to torbiel - ale nie powtórzyło się więc nie poszłam do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWUCHY WY NIEDOBRE:p:p:p:p wszystko bedzie git, ciocia iga wam to obiecuje:) i nie czytac mi zadnych topikow typu \'po stracie\' bo po lapach dostaniecie:P no, chyba ze ktoras ma mocne nerwy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest plose pani:P dziewcynki iga jest zalozycielka tego topiku i musimy jej sluchac hehehee. buziole igunia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek :* NO, TO PRZYNAJMNIEJ TU MOGE SOBIE PORZĄDZIC ;P;P;P;P BO W DOMU TO NIE ZAWSZE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
no to ja tez sie chyba musze podporzadkowac:)))))))) ale nie mam nic przeciwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
maguś czasmi ponoć bolą ... ale mnie nie bolały dowaidywałam się jak byłam u gina na wizycie wyczuł badając brzuch, albo jak robił mi usg. więc u mnie bez objawów było. ale podobno ustają jak się zajdzie w ciąze :) dziewczynki używacie testów owulacyjnych??? bo mnie zastanawia czy wiarygodne i dobre są te z allegro bo różnica w cenie jest b znacząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
Ja używałam testów owulacyjnych . Zawsze zamawiam je z takiej stronki http://www.testy.sklepna5.pl/. ich wyniki pokrywały się z USG więc chyba są wiarygodne. Kupowałam te kasetkowe bo są wygodniejsze w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dzięki kala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piszecie i piszecie :) u mnie po staremu :) dni płodne sie skonczyły i teraz czekac na efekty pewnie jak zwykle marne :( Gratuluje mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny. czy mogę sie do was przyłączyć?? z mężem staramy się o dzidzię(co prawda nie długo- ale dla mnie to jednak długo) 2 mieiąc- teraz zaczyna się trzeci. myslałam że w ciąże bardzo szybciutko można zajść ale teraz wiem iz nie jest to takie łatwe- dziwne- Ci co nie chca dzieci to rodza je jedne za drugim a my pragniemy tego w całego serca i spotyka nas tyle przykrości. Jednak nie można się poddawać- jakaś sprawiedliwość na swiecie musi być- Bozia nas obdarzy pieknymi maleństwamy- napewno :) od wczoraj zaczełam się wspomagac olejem z wiesiołka- podobno pomga więc licze iż ten cykl będzie szczęśliwy zarówno dla Was jak i dla mnie. trzymam za nas kciuki kochaniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
wiolkcia nie pytaj tylko się przyłączaj a co do tego wiesiołka to na pewno nie zaszkodzi. Ja też go brałam i teraz jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej kochane umnie po staremu...nuda:P:P wlasnie skonczyl mi sie okres i czekam na dni plodne by popracowac nad maluszkiem :P...wczesniej i puzniej też:P... ale mam takie pytanko co to jest tem olejek z wiesiolka i na co on pomaga...bo moze tez bym go brala:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×