Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Hej laseczki! Kurde blade nastukalam do Was tysiac zdan i szefu przylazl..musialam wylaczyc :( No ale jeszcze raz. Bratka dzieki za fluidki, pracowalam na nie wczoraj ciezko :D Ale z mila checia sie podziele Zolinka :D :D :D Mnie to wystarczy jeden mega porzadny fluidzior i tyle :D Misia, ciesze sie ze lekarze dzialaja. Daj lekarstwa troszke czasu. Jutro juz pewnie bedzie lepiej. A ja wczoraj mialam wieczor bez pradu...i moglo byc interesujaco ;) Moglo, bo sasiedzi przylezli znudzeni sytuacja i sie zaczely pogaduchy przy swiecach....ehhhh tyle tego dobrego. Milego dnia dziewczynki....u mnie masakra...chyba chca mnie wykonczyc przed tym urlopem, ale ja sie nie dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robilyscie moze te nozki kurczaka w woreczkach. Bo mi ostatnio brachol to z Polski przywiozl i tak sie zbieram do zrobienia. Zoli...zapiekanka....mniam! Uwielbiam zapiekanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola....kopytka....nie no zaraz sie poplacze... ide cos zjesc po obslinie klawiature. My mielismy w sobote urodzinowego grilla na chyba 50 osob, zostalo mnostwo miesa i teraz to wszystko musimy jesc caly tydzien bo sie zmarnuje (niestety juz raz bylo mrozone, wiec ponowne odpada). Normalnie wciela bym cos makoronowatego albo kopytka albo...pierogi....to miecho mi juz uszami wylazi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli o kurde;/..wspolczuje mi to sie szybko nudzi jedzenie pod rzad tego samego:D ja to najlepiej tak na swiezo:D a tych kurakow nie robilam;)z pomyslu to lubie rybke, klopsy mielone w sosie ...i chyba tyle:) no, a żoli ja robilam kiedys zapiekanke serowa tez z tego, tylko ze ziemniaki dluuugo w tym piekarniku sie robia....brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
u mnie dzis mielone, bo ostatnio hurtem sporo zrobiłam. Do tego zaiemniaczki i brokuły ;) juz mi slinka cieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakby ktos mial ochote na boczus, karkowke, hamburgery i to wszystko jeszcze a la z grilla, to ja sie moge podzielic :) Mysle ze my dzisiaj juz ostatni dzien tak, bo dluzej bysmy nie pociagneli, a jutro koniecznie cos bez miesnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
kopytka..... rany, obsliniłam klawiature ;/ w piatek zrobie ;) ja dzis musze cos zrobic z mięska kurczaka co rosół gotowałam. I wlasnie sie zastanawiam czy pierogi czy nalesniki..... W sumie mój M dzis znowu wroci pozną nocą to moge sie pobawiac w lepienie pierogow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, kopytka ... Nie znacie litości dziewczyny nad biedną ciężarówą :P A ja dziś cały czas głodna, dobrze, że zawsze mam zapasy jedzenia w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
oki ;) daj adres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dlugo mnie nie bylo, ale juzsie poprawiam, w poniedzialek na usgbylwidoczny pecherzyk w macicy, mial 4mm, za 2 tyg mam znow wizyte i powinno byc serduszko, jestem na zwolnieniu, narazie 2 tyg a jak bedzie pozniej wszystko ok to dostane na dluzej, lekarz woli nie ryzykowac i mamodpoczywac zeby wszystkobylo oki, martwie sie troszke imamnadzieje ze za 2 tyg wszystko bedzie oki. wysylam porcje fluidkow 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no anulka, to ty teraz lozeczko, herbatka, ksiązka i pozytywne myslenie ;) bedzie dobrze ;) no i nie zapomnij zagladac tu do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka gratuluję pęcherzyka :D Kurde, chyba niedługo będę jedyną pracującą ciężarówką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, no mysle pozytywnie, a przynajmniej sie staram, ja musialam na zwolnienie pojsc, dostalam pracew przedszkoluod 2 wrzesnia i szkola + przedszkole nie dawalam rady, po powrocie do domu padalam na twarz, lekarz mowil ze w przedszkolu jest zbyt duze ryzyko zlapania jakis chorob od dzieci, teraz zaczyna sie okres przeziebien i lepiej w domku posiedziec, no i po tym poronieniu tez lepiej zebym nie oracowala bonie wiadomo dlaczego wtedy stracilam ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz ma zdecydowanie racje, w przedszkolu jest za dużo chorób, bo dzieciaki przechodzą ospy, rózyczki i takie inne. Znajoma przedszkolanka też od razu ja zaszła dostała zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, u mnie już prawie 15 tygodni, więc słyszałam serduszko, jak również widziałam rączki, nóżki i nawet nosek i półkule mózgowe :), A w przyszły piatek może się uda nawet płeć poznać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm bratka zazdroszcze :* a u mnie @ juz normalna, uf...wyjatkowo sie ciesze... ale na wizyte u lekarza musze poczekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralina, chodze do marcina kotzbacha, ale tylko dlatego ze wasilewski jest na urlopie do 16 wrzesnia, pojde jeszcze na usg do kotzbacha 21 wrzesnia i pozniej zaczne chodzic do wasilewskiego, a ty kogo polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz robiłam ta zapiekanke 2 razy i troszke modyfikuje ten przepis co jest podany, podwajam ilosci sera :D daje go tez mieedzy obie wartswty... mniammm... a te kuraki w worach robilam, tylko ja jeszce wrzucałam talarki ziemniakow do srodka i były gotowe z ziemniaczkami od razu, ale denerwuje mnie to ze sie przyklejaja do tych worków, i ciężko je oderwać, chyba ze to przez te zieminiaki tak mi sie stalo.... ale w smaku są pyszne szczegolnie te z ziolami i czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest wlasnie pomieszane z ostatnia miesiaczka, bo mialam ja 27 czerwca, a w ciaze zaszlam w sierpniu i nie wiem wktorym tygodniu jestem, i czy juz bedzie widac to serduszko za 2 tyg, wedlugmoich obliczen to jest gdzies 5 tydzien dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka - za dwa tygodnie powinno być już serducho. Zazwyczaj jest widoczne w 6 lub 7 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka mialas na poczatku w pierwszychtygodniach ciazyjakies lekkie bole w podbrzuszu lub jajniki cie bolaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka Wasilewski to wiadomo znany, sama sie zastanawiam do kogo kiedys bede chodzic w ciazy, bo narazie chodze do platnej przychodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratkus cofneslam sie o wiele stron i znalazlam Twoj wpis i opis Twojej drogi do szczescia ❤️...dlatego zakupilam termometr i bede obserwowac swoje cykle i dzialac jak cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojakiej prychodni i jaki lekarz tam przyjmuje? jab bylam w szpitalu nasluchalam sie o wielu lekarzach i z dwoma mialam do czynienia imam juz pewien obraz, w sumie to ten kotzbach nie wzbudzil we mnie duzego zaufania, wolalam do wasilewskiego chodzic, no ale niestety tez kiedys musi facet odpoczac i wyjechac na urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, anulka, już wczoraj o tym pisałam. Miałam bóle i to nawet dość silne. Lekarz powiedział, że można brać nospę i jak mocno boli to się położyć na chwilę. Przypomniał mi się pomysł na szybki i pyszny obiadek. Robi się kotleciki z piersi kuraka, ale w samym jaku, bez mąki czy bułki tartej i po usmażeniu już na talerzu na każdy kotlecik kładzie się kosteczkę masła ziołowego, kiedys robiłam masło sama, a teraz kupuję już gotowe. Banalnie proste, a na prawdę pyszne - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja osobiscie nie polecam testow owulacyjnych, w jednym cyklu ich uzywalam i tylko mi zamet w glowie zrobily bo 7 czy8 pod rzad wyszlo pozytywniei obie kreski na tescie byly o rownej intensywnosci, termometr polecam:) pomaga lepiej okreslic te dni, chociaz w tym cyklu sugerowalam sie tylko sluzem i bolem jajnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×