Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Hej dziwczyny :/ Kurde blaszka, właśnie po raz drugi oblałam egzamin na prawko ! :( i nawet nie mam sie na kogo powkurzać, chyba, że na siebie :/ Koralcia - nie martw się kobito, każda z Nas ma średnio raz w roku cykl bezowulacyjny o czym nawet nie wie, może akurat Ci się teraz trafiło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i akurat musialby mi sie teraz przytrafic? bratka, przykro mi :(..to widze, ze nawet w ciazy walczysz, tylko sie nie stresuj!! żolinka :classic_cool: widze test na inteligencje:P:D ja z natury jestem taka se ni to brunetka ni ciemna blondynka:D, ładna odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Nie chce zapeszac ale okres powinnam byl dostac w poniedzialek a dzis mamy piatek i leci 34 dzien cyklu.... Czy to cos znaczy? Nie wiem... nie chce niepotrzebnie sie nakręcać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralcia, ja z tymi włosami to mam podobnie,a do tego jakiś taki mysi odcień mają - chyba, że dużo na słoneczku siedzę to wtedy mam piękne bląd, naturalne pasemka. A o prawko walczę, bo mieszkam na obrzeżu miasta i na przystanek autobusowy mam 10 min, a autobusy jeżdżą i tak co 30 min, a w weekendy co godzinę. Nie wyobrażam sobie, że zamknę się w domu z małym dzieckiem, praktycznie bez możliwości samodzielnego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralcia82
:D:D:D lalalala AAA no dokladnie testowanie wszystko Ci powie:D bratus, no ja akurat mieszkam w centrum , wiec komunikacji od cholery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAA i TYSIA - kolej jutro na WAs!!!! bede trzymac kciuki!!!! Tyśka - gdzie jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mieszkam na obrzezach... baardzo bo 8 km od miasta :( i nie wyobrazam sobie jakbym mogla byc bez autka... za panny mieszkałam w samym centrum miasta więc lusssss a teraz auto to moje nogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
1. Ja jestem naturalnie mysia :) aktualnie blond :P 2. Mieszkam w prawie w centrum, ale za to do robótki na wioche jeżdże. Kiedyś autobusem, a od roku mam prawko, więc autkiem :) Tysia_24 godz do testowanka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze byłby to za duzy szok:D...a moj maz to sie skłania przy blondynce, czasem sie tam troche na nia zrobie;)ale..obecnie wracam do natury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja tez nie mam dzieci i w tym miesiacu tez ich wyglada na to nie bedzie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ale ogolnie wygladam młodo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×