Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość kamilsien
Szkoda ze nikogo juz nie ma:( Zostalam sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Hej Tysia, myslalam ze wszyskie juz odpoczywacie w domku po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze do 17 w pracy ;/ masakra jak dla mnie. Do tego dzis nudy niesamowite i czas jakos powoli leci. Zimno,m wieje...... śnieg tez pewnie niedlugo przyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ja sie chyba teraz wezme za pranie i pozniej jeszcze zajrze na forum. Cholercia zapomnialam o tym ze mialysmy sie umowic w jakis dzien na pogaduchy:(((( Teraz dopiero cos mi swita ze mial to byc poniedzialek...Hmmmm. Dziewczynki czy wy tez zapomnialyscie tak jak ja, skleroza jedna?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Tak to juz jest Tysia ze jak sie ma duzo pracki to dzien zleci szybciutko a kiedy mozna sie opitalac do woli to ciagnie sie ten dzien jak nie powiem co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mialo byc spotaknie, ale widze ze ostatnio tu wszystkie zagladamy na chwilke, piszemy i zaraz nas nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ja na szczescie teraz teoszke przystopowalam z praca, ale przed swietami znow bedzie nawal. Az nie chce mi sie o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Tysia trzymaj sie, jeszcze troszke i koniec pracki:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBIEKTYWNA juz mama
Witanko Dziewczyny ja wam cos napisze. Fajnie sie czyta to co piszecie, i wydaje mi sie ze niektore chyba wam pozazdroscily tego ze nie klocicie sie, nie wtykacie sobie i ze jestescie fajna paczka...... I postanowil to zepsuc - wyglada na to ze komus zalezalo zeby tu wam namieszac. Czy nie macie takiego wrazenia? Podczytuje was i naprawde lubei tu zagladac:-) Pozdrowka dla was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Ja tez jestem :) Mam nadzieje, ze to nie ja was zarażam :P Bo duzo chorób na forum ostatnio. Jestem 3 dzien na zwolnieniu a czuje jakby mnie w pracy pare miesiecy nie było, Jak wracamdo roboty po wolnym to zawsze czuje pewiem niepokoj, jak uczen ktory nie odrobil pracy domowej i boi sie ze nauczyciel go zapyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Uciekły wszystkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
jestescie jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Radosna tak to juz jest, zaleglosci i to ze wypadamy z rytmu powoduja ze czujemy sie jakos tak nieswojo po kilkudniowej nawet nieobecnosci w pracy. Glowa do gory, bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Obiektywna moze masz racje, ale nawet jesli ktokolwiek chcial zamieszanie wprowadzic to mu sie nie do konca udalo;) mnie tam nie zniechecil:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ale zimno, brrrrr. Dzis popadal nawet snieg. A ja zrobilam sobie herbatke, wlasnie wcinam czekolade truskawkowa i mam dola bo boli mnie brzuch:-( Radosna zdrowiej szybko!:) A praca sie nie przejmuj, moj tesc zawsze powtarza ze to nie zajac i nie ucieknie;) Dziewczynki zycze wam milego wieczorku albo milego dzionka bo moze dopiero rano tu zaglądniecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dzięki Obiektywna mamusiu :) to może do nas dołaczysz? skoro i tak podczytujesz:)nawet jesli nie masz za duzo czasu, to mozesz nam coś czasem nasmarować tu,pocieszyć lub wyżalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Iguś a który to dzien cyklu, bio nie chce mi sie szuakć tabelki:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. IGA - niech brzuszek boli, oby @ nie przylazła ;) u nas dzis sie rozpadalo ;/ masakryczna pogoda.... i zapowiada sie pracowity dzien, wiec pewnie za duzo tu dzis nie napisze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja jak ostatnio ciągle jestem zawalona robotą. No ale to już tylko do końca przyszłego tygodnia :) Poskarżę sie tylko, że mam ostatnio problemy ze snem i od dwóch dni prawie nie spałam więc potem w pracy zasypiam nad papierami ... No cóż uroki ciąży ;) Życzę wszystkim miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka, wlasnie sobie kliknelam na twój suwaczek - to juz 23 tydzien......szok. Jak ten czas leci...... My w ten weekend powiemy rodzicom i rodzenstwu o ciąży. Juz się doczekac nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewczynki U mnie kuracji ciąg dalszy. M sie zarazil i lezy, ma 38,5 i popoludniu przyjedzie lekarz go zbadac i pewnie antybiotyk dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, gypa szlaeje..... na szczescie, odpukać, my jeszcze zdrowi jestesmy. Nie wyobrazam sobie zreszta chorowania w ciąży ;/ Póki co pije herbatke z miodem i cytryna, cieplutko sie ubieram.... mam nadzieje ze nic mnie nie dopadnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Tyska, Bratka i inne brzuchtaki uwarzajcie na siebie. Nie wiadomo kto z osob z ktorymi sie na codzien spotykacie jest chory. U mnie to typowo wirusowe skoro M w ciągu 2 dni sie zarazil. Ja tez musialam od kogos to zalapac. Dzis juz tak glowa nie boli tylko kaszel okrutny, ale prznajmniej mozna cos poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna nafaszerujj M wit C - tylko tak porządnie. To jest naturalny antybiotyk, przedwczoraj zjadłam z 2000 jednostek (profilaktycznie sie je 240) i wczoraj byłam jak nowo narodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
hej wszystkim z samego rana;) to i ja uaktualnię swoje tygodnie i bratka bez urazy :) od razu uaktualniłam ciebie skoro tysia pisze ze juz 23 u ciebie :) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO ciamciaramciam.....25.......4..........30.10........Wroc ław .. .....0 Kwiatuszkowa Emi..28.....7...........05.11.......... Lublin...........0 IGA....................29........9..........10.11...... ..P OZ N AN.......0 kasiula1983.........26.........26........14.11........ .Trzebinia.......0 Oli14...................29.......17........15.11...... . .Haga.. ..........0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 kamilsien.............29........10........18.11......... .zamosc........0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 wiolkcia...............27........7.........27.11...... ..z abrze..........0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk.............0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....23....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....15.....02.05.10................wawa ..........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....10......27.05.10............... .Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80...29..10.....lipiec2010..........Kosza lin..........1 Sralis Margolis....36...5....5....lipiec 2010.........Kraków..... . ....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tysia przeakzywanie tej informacji rodzicom i najblizeszej rodzinie super ;) u nas to był taki szok dla wszystkich ze az im się wierzyć nie chciało, płakali ze szczęscia, ale i tak najcudowniej przekazuje się mężowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO ciamciaramciam.....25.......4..........30.10........Wroc ław .. .....0 Kwiatuszkowa Emi..28.....7...........05.11.......... Lublin...........0 IGA....................29........9..........10.11...... ..P OZ N AN.......0 kasiula1983.........26.........26........14.11........ .Trzebinia.......0 Oli14...................29.......17........15.11...... . .Haga.. ..........0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 kamilsien.............29........10........18.11......... .zamosc........0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 wiolkcia...............27........7.........27.11...... ..z abrze..........0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk.............0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....23....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....15.....02.05.10................wawa ..........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....10......27.05.10............... .Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80...29..10.....lipiec2010..........Kosza lin..........1 Sralis Margolis....36...5....5....lipiec 2010.........Kraków..... . ....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Zmieniłam termin na 30 maja 2010 bo tak mi dzis doktor wyliczyl :) Oprocz tego wyniki krwi i moczu mam po prostu idealne :) Cisnienie tez OK, takze moge sobie czasem kawe wypic, ale nie rozpuszczalna - lepiej z ekspresu (nie wiem czemu). Nastepna wizyta za 3 tygodnie to bedzie USG robione :) Teraz nie robil USG tylko zajrzal czy czysto o podusil troche bruch ;) Jestem w 10 tygodniu :) Takze tyle z nowosci. Jak sobie jeszcze cos przypomne to dam znac :) ..............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
u mnie dziś 100 dzień ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×