Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość kamilsien
Dokaldnie Tysia, musze tak zrobic bo to zycie w niepewnosci mnie wykancza. Wiecie ja jestem taka ze skoro mnie nic nie boli to uwazam ze wsio jest ok a tak przeciez byc nie musi... O tych oliwkach dla dzieci slyszalam, podejrzewam ze sa tak samo skuteczne jak te wszystkie mega drogie kremy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi....nie ma glupich pytan, sa tylko glupie odpowiedzi :D Junia, czemu boisz sie testu? Jak masz byc w ciazy to juz nic tego nie odwroci, czy zrobisz test czy nie. A przynajmniej jak zrobisz to bedziesz miala jasna sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Jakie to zycie jest czasami podłe... Junia boi sie ze jest w ciazy a ja tak bardzo bym chciala byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junia92
ja wiem, al;e z jednej str cos nie tak ze jej nie mam a z drugiej to niby wiem ze nie ejstem w ciazy ale ten strach zostaje , wisz o co chodzi? ja mam dopiero 18 lat":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Junia BEDZIE DOBRZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junia92
ehhh i w sumie zajscie w ciaze nie jest takie latwe ale zdazaja sie przypadki takie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano tak to Kami bywa, ja tez sie kiedys balam ze moge byc...a teraz prosze, taka sytuacja :D Moj z kwiatkami jest kochany. Co tydzien lub dwa dostaje. Ale za to robi inne ciekawe numerki. Np umawia nas ze znajomymi bez uzgodnienia sprawy ze mna, albo zaprasza do nas dzieci. Wczoraj mi oznajmil ze zaoferowal koledze pomoc w opiece nad dzieciakami, bo oni gdzies wychodza....Ciekawe kto sie bedzie nimi opiekowal...ja mu jeszcze pokaze! przetestujemy go na tatusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
wiesz junia mysle ze nie masz sie czego obawiac:) moze ten stres powoduje to ze @ ci sie spoznia albo jest jeszcze inna przyczyna ale raczej nie ciaza. kurcze jakbym miala teraz czas cofnac to wolalabym zaliczyc wpade w wieku 18 lat niz meczyc sie tak jak teraz ale wiem ze Juni to nie pocieszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junia, jak dla mnie w ciazy nie jestes. Ale ze @ tak dlugo nie masz to tez nie dobrze. Tak dla spokoju zrob ten test i i tak idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Oli to masz super męża:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junia92
w tamta sopbote skonczylam brak te tabl na wywolanie miesiaczki ( provera) i kurde do soboty- niedzieli mam dostac a tu na miesiaczke sie nie zapowiada:(( martwie sie ale coz... i was tez rozumiem i pewnie za pare lat tez tak bd sie starac o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Moj kupi mi kwiatki ale jak mu wczesniej potruje ze nie dostaje, i jeszcze kupi ma jeden raz po takiej rozmowie i pozniej znow glucha cisza do mojego nastepnego focha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
junia najlatwiej jest własnie jak sie nie chce, ale jak dwa razy miałas @@@ to wątpie. piszesz ze masz PCOS moze to jest przyczyna, w ogole grzej do lekarza i lecz to, niech cię udrożni czy co tam zebyś nie miała w przyszlosci problemów jak już bedziesz chciala dzidiusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami,moze dlatego ze nie jest mezem :D Ma motywacje zeby sie jeszcze starac...zartuje :) A tak powaznie to przeciez wiadomo ze sa kochani i w ogole...Ale nie ma ludzi idealnych .Ciekawe co chlopaki by sobie poopowiadali o nas ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Junia ja cie tez rozumiem bo kiedys tez strasznie sie balam ze zaliczylismy wpadke... Nie bylo to mile, to czekanie i spoznila mi sie wtedy @ o ponad tydzien - ale w koncu przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
do brzuchatek przeszperałam net i oliwki dla dzieci, ziaja mamma mia, fissan i mustela która jest bardzo droga. no ja tą jedną co kupiłam to jest Oliwka w zelu PENATEN i ta nie jest dla dzieci tylko dla kobiet w ciąży na rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junia92
chodze regularnnie, a w wieku 14 lat wykryto mi cyste na jajniku i od tej pory sie potoczylo wszystko, teraz widocznie moje jajniki nie produkuja odpowiednich hormonow na to zeby uwolnic jajeczko:( ale martwie sie i tak. fakt ze dostalam 2 razu @ i byla normalna a no i tabletki bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
jaaaa palnelam jakas glupote, tak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
wiec uszy do gory i nie doluj sie wiecej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junia92
no wiesz... opoznienie tyg to jeszcze nic ale ja juz mam miesiaczne opoznienie;( a jakby to byla wpadka to bym byla w pocatku 5 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami...glupote? jaka glupote? Junia, trzymam kciuki i uwazaj cobys za te pare latek miala z gorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junia92
myslicie ze taka ciaze byloby juz widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ja myslalam ze to twoj maz jest Oli, pseplasam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatki a ile przytylyscie? Bo moja kolezanka z pracy przytyla ponad 9 kg a jest na poczatku 6 miecha i lekarka jej kazala isc na dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
No jasne ze tak Junia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami, no co ty! przeciez nie wiesz, nie? Poza tym my tak z wyboru :) wiec ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junia92
ja jestem troche grubsza, ale i tak ani zadnego twardego brzucha nie mam ani bolacych piersi... kudrde bd dobrze... mam nadzijej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junia, uwierz mi ze jakbys byla w 5 miesiacu ciazy to bys to zdecydowanie zauwazyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junia92
dzieki:P ale kurde ten glupi strach pozostaje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem :) Obżarta jak dzika świnia ;) Oli - To ja jako nadworna brzuchatka Ci odpowiem, jestem na początku 6 miesiąca i przytyłam jakieś 4,5 no może 5 kilo. Wydaje mi się, że to jest w sam raz, ani za dużo, ani za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×