Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

bibi gratuluje setki :D szybko to leci cholera jasna. AAA...fajniutko ze wszystko jest jak trzeba :) Moze jeszcze bedziesz miala malucha na Dzien Dziecka :D U mnie ostatnio nawal pracy, ledwo wyrabiam. Wieczorkiem tez sie rzeczy nagromdzilo i nawet zajrzec nie mam czasu. Ale nadrobie w ten weekendzik. U nas tutaj plucha i szaro i buro....brrrrrr...sniegu nie widac. Pozdrawiam all ps. Kamilsien....o spotkaniu chyba zapomnialysmy...no przynajmniej ja...przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam wyrzucona z tabelki brzuchatek to już nie bede sie odzywać trzymajcie się dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
misia może ktoś przez przypadek coś usunął, nie prościej po prostu się dopisac zamiast unosić się gniewem??? i tak nie odzywalaś sie ostatnio. dopisz się po prostu, na pewno żadna z dziewczynek nie usunela cie celowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Misia_ bibi ma racje jeśli Cie nie ma to sie dopisz. Napewno nikt nie usunął Cię specjalnie. Wiesz ile razy ta tabela byla kopiowana...Nikt Cie nie wyrzuca i bardzo chcemy czytac co u Ciebie? Jak ślub? I dzidzia? Jest któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i kurde mam już dośc tej roboty. Jestem zmęczona, bolą mnie plecy i chcę sspać :( A na dodatek kolega pojechał pod Ukraińską granicę i jeszcze nam tu jakąś grypę przywiezie ... No to se pomarudziłam :P Misia - dziewczyny maja rację, napewno nikt nie usunął Cię celowo. Napisałabyć lepiej co u Ciebie, bo ostatnio tylko wpadałaś zmieniać tygodnie w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:) Nie mam dobrych wiadomosci:(((( Spadam na dol tabelki, dzis juz nie ma watpliwosci, nie udalo sie i tym razem... Nie wiem juz co mam myslec. To znaczy nie mialam nadziei wielkich w tym miesiacu poniewaz sytuacja byla nieciekawa u mnie i nie bylo czasu na przytulanko nawet ale cien nadziei byl i teraz znow rozczarowanie:( To juz 10 cykl:( Moj maz mnie uspokaja i mowi ze w koncu sie uda ale ja juz ma dosc tego wyczekiwania. Tylko w sumie to nic innego mi nie pozostaje, prawda???? No coz, zycie toczy sie dalej, nie bede sie tu wam uzalala hehe, poczekam jak mi przejdzie dołek i zajrze spowrotem. Na szczescie szybki mi przechodzi;) Pozdrawiam was i przesylam buziaczki!!!! A co do misi... nie mam juz sily odpisywac - misia nie chcesz, taki to dla ciebie trud dopisac sie od nowa to twoja sprawa, nikt cie nie bedzie zmuszal... kamilka i madzia wiele razy byly 'wyrzucane' i nikt szumu nie robil a tu taka wielka obraza znow... dziewczynki ten topik jest dla kazdego - jesli tylko ktoras chce to wskakuje do tabelki i juz:) to tyle. USCISKI!!! STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO ciamciaramciam.....25.......4..........30.10........Wroc ław .. .....0 Kwiatuszkowa Emi..28.....7...........05.11.......... Lublin...........0 kasiula1983.........26.........26........14.11........ .Trzebinia.......0 Oli14...................29.......17........15.11...... . .Haga.. ..........0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 kamilsien.............29........10........18.11......... .zamosc........0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 wiolkcia...............27........7.........27.11...... ..z abrze..........0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 IGA....................29........10..........3.12...... ..P OZ N AN.......0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....23....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....15.....02.05.10................wawa ..........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....10......27.05.10............... .Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80...29..10.....lipiec2010..........Kosza lin..........1 Sralis Margolis....36...5....5....lipiec 2010.........Kraków..... . ....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Igus_przykro jak zawsze. Czemu to musi tyle trwac!!!! Te starania, juz sie gubi przyjemnosc z wyczekiwania na dziecko i wpada sie w dolki i depresje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie się dowiedziałam, że koleżanka z pokoju dostałą podwyżkę. Zajmujemy to samo stanowisko, wykonujemy tą samą robotę, zarabiałyśmy tyle samo, razem walczyłyśmy o tę podwyżkę przez półtora roku, a teraz ona dostaje kasę a ja nie. Jestem tak wściekła, że aż mi się płakać chce, żałuję, że nie poszłam na zwolnienie od razu jak się dowiedziałam o ciąży, szkoda, że nia ma dzis szefa, bo bym mu powiedziałam co o tym myślę, a do poniedziałku pewnie to przetrawię (a może dobrze, że go nie ma, bo pewnie bym się naprawdę poryczała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie unosze się gniewem dziewczynki tylko może te różne humorki ?? :) u mnie leci brzuszek robi się troszeczke okrąglutki :) 13 w piątek ide na usg i jestem tą datą przerażona, żadko byłam bo ślub miałam jak wiecie i zakręcona byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki postanowilam nie byc już "ruda" i sie zaczerniłam. Zamiast wieku jest rocznik, bo latka sa płynne a rocznik zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i z tego wszystkiego przegapiłam wpis Igi... Przykro mi bardzo :( Trzymaj się ciepło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO ciamciaramciam.....25.......4..........30.10........Wroc ław .. .....0 Kwiatuszkowa Emi..28.....7...........05.11.......... Lublin...........0 kasiula1983.........26.........26........14.11........ .Trzebinia.......0 Oli14...................29.......17........15.11...... . .Haga.. ..........0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 kamilsien.............29........10........18.11......... .zamosc........0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 wiolkcia...............27........7.........27.11...... ..z abrze..........0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 IGA....................29........10..........3.12...... ..P OZ N AN.......0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....23....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....15.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......15.....05.05.10................Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....10......27.05.10............... .Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80...29..10.....lipiec2010..........Kosza lin..........1 Sralis Margolis....36...5....5....lipiec 2010.........Kraków..... . ....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia_dopisz sie do tabelki i napisz wiecej. Jak ślub wypadł, jak wszyscy zaregowali na wiadomosc do ciazy? Emi_faktycznie gdzie ty sie ostatnio podziewasz? Bratka_to sie nazywa dyskryminacja!!! Ewidentnie nie dostalas podwyzki z powodu ciąży. To sie nazywa SKURWYSYŃSTWO (sroki za słownictwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Czarnulki atakują!!! Dziewczynki zauwazylyscie,ze juz dawno nikt nowy do forum nie dołączył?? Nie ma juz nowych staraczek na kafe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo mi sie, ze Koralinka ma termin @ na piatek. Ciekawe co u niej? Czy tym razem sie uda? Żoli i Koralinka_ MISS YOU 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez cały czas pamiętam o tym, że Koralcia ma termin @ w piątek i trzymam za nia kciuki. Spadam do domu, miłego wieczorku i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
IGUNIA:-( Przykro mi...Wiem co czujesz i nie bede cie na sile pocieszac. JESTEM Z TOBA!!!!! SCISKAM MOCNOOOOOO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Bratka nic na to nie poradzimy, wiem, to boli cholernie ale niestety to nie my 'szefujemy' i jedyne co mozemy zrobic to przelknac te gorzka pigułę... Widzisz, czlowiek sie stara, kobiety nie ida na L4 bo przeciez po co wkurzac szefa, bo jak on sobie da rade bez nas i takie tam a tu masz babo placek... Zero wdziecznosci. Ehhhh czasami zycie jest okrutne. Oli, wyluzuj troszke bo sie zatyrasz;) To fajnie ze zajrzysz w weekendzik, ja tez bede:-D Radosna, jaka zmiana, no no no;) Wiesz ja tez tak mysle ze czlowiek teraz robi pewne rzeczy mechanicznie to jest taka chcec zrobienia sobie dziecka a nie mysl o przyjemnosciach:( Smutne to ale prawdziwe. Igunia 🌼 dla ciebie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
jak zwykle: kami na posterunku wieczorkiem po pracy a tu ciiiiiiiiszaaaaaaaaaaaaaaaaaa. pozostaje mi monolog:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami_ja jestem :) gotowa na wieczorne pogaduchy!!! Dzis mam melancholijny nastrój. Słucham wolnych piosenek i przypominam sobie czasy liceum i platonicznych, niespełnionych miłości.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
a mi sie smutno zrobilo jak przeczytalam post igi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
fajnie jest tak powspominac czasami, ja lubie w takie zimne i deszczowe dni zrobic sobie herbatke z cytrynka, usiasc pod kocem i wyszperac jakies stare fotki hehe. moge tak godzinami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja sie w moim mezu zabujalam w liceum i powiem ci radosna ze to moja pierwsza powazna milosc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu zawsze sie smutki i radosci przeplatają. Troche nerwów i buzujących hormonów.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
a ty jak poznalas swojego meza? my poznalismy sie na imprezce u znajomych, az trudno w to uwierzyc ale znamy sie juz kupe lat...i teraz sobie tak mysle ze tyle razy balismy sie zeby nie zaliczyc wpadki, pozniej po slubie tez nie chcielismy od razu dziecka a minelo troche czasu i zaczynam zalowac ze poprostu nie 'wpadlismy'... ale to sie latwo mowi, wtedy bylaby to niemalże tragedia ale jednak wolalabym to niz takie męki teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
dzis gadalam z moja najlepsza kolezanka i BAHHHH dwie wiadomosci - jej siostra jest w ciazy - udalo sie za 2 podejsciem a nasza wspolna znajoma zaliczyla 'wpade'.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
i jak tu sie nie zalamac:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się w życiu tylko dwóch facetów naprawdę spodobało: jeden jest moim kolegą a drugi mężem :) M zobaczyłam pierwszy raz na imprezie jak miałam 16 lat. Strasznie mi sie spodobał, ale nie tylko mnie, bo dziewczyny baaaaaardzo za nim lataly. Tak przez prawie 3 lata widywałam go na różnych imprezach, aż któregś dnia i on zauważył mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×