Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Witam Zagladające tu jeszcze Dziewczyny :) Moja Baśka tez rozwija sie super. Zdrowa i usmiechnieta, pełna energii i coraz głosniejsza :) Tez próbuje duzo rzeczy, ale cóż... nie wie że trafiła na mnie , a ja sobie nie pozwole ;) Narazie córa jezdzi do Niani a ja wróciłam do pracy. Troche mam roboty, bo musze dawać posiłki dla córki, wiec podwójne gotowanie - dla nas i osobno wekowane słoiki do Niani - ale warto. Gotuje juz długo wg tych 5 przemian i jestem zadowlona. Pozdrawiam Dziewczyny i Wszystkiego Dobrego na Święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zagladające tu jeszcze Dziewczyny :) Moja Baśka tez rozwija sie super. Zdrowa i usmiechnieta, pełna energii i coraz głosniejsza :) Tez próbuje duzo rzeczy, ale cóż... nie wie że trafiła na mnie , a ja sobie nie pozwole ;) Narazie córa jezdzi do Niani a ja wróciłam do pracy. Troche mam roboty, bo musze dawać posiłki dla córki, wiec podwójne gotowanie - dla nas i osobno wekowane słoiki do Niani - ale warto. Gotuje juz długo wg tych 5 przemian i jestem zadowlona. Pozdrawiam Dziewczyny i Wszystkiego Dobrego na Święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiu - cierpliwości zatem życzę ;-) ja bunt dwulatka Niki przypominam do dziś z dreszczykiem... a Nika latem skończy 10 lat ;-) Moja mała Lenia niedługo skończy 16 m-cy. Jest bardzo żywa, bardzo głośna i ogólnie niesamowicie zajmująca. Ja pracuję /od września/, mam nianię i zadowolona jestem z takiego rozwiązania, chociaż nie ukrywam zmęczona i często nie mam czasu na nic. Właśnie podjęłam decyzję o odstawieniu od piersi, co na razie wywołuje emocje i u małej i u mnie, ale mam nadzieję, że się uda. Niestety nocne "cyckanie" bardzo nas ostatnio męczyło i uznałam, że to ostatni dzwonek. Z okazji Wielkiej Nocy Wam wszystkim i Waszym bliskim życzę zdrowia, spokoju i rodzinnej atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna30
Hej może zagładą tu jeszcze którąś z dziewczyn że starań 2009/2010? Może odświeżyć wątek. TĘSKNIĘ ZA WAMI. Fajnie było z wami się starać teraz zaczynamy kolejne starania może która z was również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! u nas tez wszystko ok, Maksiu duży, fajny chłopak, straszna gaduła:) Teraz czekamy na dziewczynkę, urodzi się w kwietniu:) Radosna zgubiłam Twojego maila, odezwij się tutaj jakoś się spiszemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia dopiero dzis cos mnie podkusilo zeby sprawdzic czy ktos sie tu nie odezwal, czy ty sie nie odezwalas. I widze,ze napisalas :) Gratuluje coreczki i nie moge sie doczekac az dowiem sie wiecej co u Was. Podaje maila akutalnego d.eliks@interia.pl - mam nadzieje,ze uda nam sie zgadac. Dziewczynki jakby ktoras tu zajrzala to dajcie znac co u Was, bo jestem ciekawa jak sie u Was ulozylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolinka_ze staranek nic narazie nie wyszlo, ale tez i nie specjalnie sie staram. Szkoda mi czasem tej wolnosci i luzu, ktory mam na tym etapie z mlodym. I w sumie nie tesknie jeszcze do pieluch za to tesknie,zeby odzyskac troche siebie - bo jakos przez ostatnie lata tak weszlam w role mamy,ze zapomnialam zupelnie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×