Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

w rossmanie, w superpharmie :D hm a roznie k.15-20zl zalezy gdzie i czy jest promocja:D...widze, ze sie zaciekawilyscie kobitki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
Kto by pomyslal, nie??? Ze my takie swintuchy jestesmy. A takie sie wydawalyscie 'zakonnice' :P LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
Rzeczywiscie, zaciekawienie na maksa;) Fajnie:) A co tam, wszystko jest dla ludzi a skoro jest to trzeba korzystac nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
O TO CHODZI, IZA:) DOPOKI JESTESMY PIEKNE I MLODE TO MUSIMY SZALEC;) ANULKA, tak ten moze byc albo jeszcze taki fioletowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
TYSIA ja mysle ze tak ale trzeba poradzic sie BIBI:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, dzieki, a mam jeszcze jedno pytanko, ta nakladka wibrujaca to jest na baterie, i czy mozna je wymieniac czy jak sie wyczerpia to trzeba nowa kupic, bo w opisie jest napisane ze wibruje przez 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
Pewnie ze kupie:) Juz nie moge sie doczekac:P Zaraz sprawdze na allegro i zamowie. A jak juz zastosujemy to wam takie wypracowanie walne tu na forum z opisem efektow ze padniecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
tysiu tak, to taki termometr. oczywiscie bibi moze miec nie taki sam a podobny ale o to wlasnie chodzi zeby byl elektroniczny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no wymieniac nie probowalam, ale tak jest na baterie, tylko nikt nie mowi ze musisz ja miec na raz i zaraz 20 min.....wyprobowac mozna, jak sie spodoba, to zawsze mozna za jakis czas do tego wrocic....albo i nie, kazdy jest w sumie inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
zmykam na obiadek, oczywiscie odmelduje sie o 9! mam nadzieje ze wy tez swintuchy jedne;);) całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ojjjj tam od razu swintuchy;) a ja uciekam do domku zaraz, tez zjem cos i tez pojawie sie tu o 21. Uffffff wreszcie do domuuuuuu. Koralina ja biore juz od dluzszego czasu:) Tez mi sie skonczyl, zrobilam sobie tygodniowa przerwe i musze kupic nowe opakowanie. W drodze do domku wejde do apteki. Myslalam tez nad ziolkami, podobno wiesiolek poprawia jakosc sluzu, ale to jeszcze pomysle:) do uslyszonka pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
folik biore ;) uz w sumie chyba trzecie opakowanie po 60 tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez z tydzien nie jadlam, ok to do apteki!niech wszystko bedzie tak jak powinno byc:D...hm czytalam o tym ze tak nazwe go wesołku:D..ale narazie sie wtrzymam z tym Panem..hihi...do 21....bo ja tez zaraz zmykam do domku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Bo folik chyba mozna przez taki dlugi czas stosowac, nie? slyszalam tylko ze mozna zrobic przerwe co jakis czas:) dobra ide sobie! papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli bierze sie jedna tabl dziennie to mozna caly czas folik, a jezeli chodzi o wiesiolek to najlepiej z oeparolu, z tym ze wiesiolek sie bierze do owulacji, mi jakosc sluzu poprawil, ale nie bylo jakiegos wielkiego wow, po owulacjinie mozna bo niby wiesiolek powoduje mikroskurcze macicy i jak sie zajdzie to moznaporonic, wiec najlepiej od poczatkuokresu przez 2 tyg, to do 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :* a co do tego żelu to mój mnie ostatnoi takim zaskoczył :) unimil truskawkowy :) jest on do tego jadalny :) ja lizałam go z tubki i jest bardzo smaczny tzn słodki jak miód polecam buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tysia ja kupiłam za 13 zł + 5 przesyłka. ten microlife mt12c2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
pomyłka mt16c2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dziewczynki mierzy kilka sekund, potem ma taki mało słyszalny jak dla mnie dzwiek ze juz zmierzył i zapamiętuje ostatni pomiar. takze mozna sprawdzić jak się potem obudzi. chociaż mi czasem ucieka ta tempka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
dzieki bibi. Chyba zamówie ten termometr i zaczne mierzyc. Sama jestem ciekawa czy cos z tego wyjdzie. W teorii to wszytsko proste, zobaczymy jak bedzie w [praktyce. Chodzi mi zwlaszcza o interpretacje wynikow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ja juz znikam. Jak sie uda to moze kolo 21 sie pojaiwe, a jak nie to zycze milego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
no dziewczynki....macie jeszcze jakies 20 min hehee ja sie juz melduje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
superrrrrrr! to co, czekamy na reszte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×