Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

żolinka - no to trzymam kciuki i czekam na wieści :) Mnie też jutro czeka imprezka, urodziny kolegi, choć szczerze powiedziawszy chętniej zostałabym w domu i odpoczęła po tygodniu pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - za Ciebię oczywiście też trzymam kciuki, choc moim zdaniem u Ciebie za wczesnie na test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, wszystko mi się popitoliło :o Za wcześnie u wiolkci, u Ciebie tysia jak najbardziej OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka - skoro Ci sie nie hcce isc to znaczy ze bedzie rewelacyjnie! zawsze tak bywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
rano, jak wstane, czyli ok 7 ;) oczywiście odmelduję się z wynikiem na naszym topiku. Ale dziewczyny ja naprawę czuje że @ przyjdzie tylko sie troszke spoznia. Ten tescik to dla spokojnego sumienia, żebym nie miala wieczorem watpliwosci typu: wypic kieliszek czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ale mnie dziś lenistwo dopadło ;) w pracy nawet ust otwierać mi się nie chce. A najchetniej to bym jeszcze sobie pospała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
hej dziewczyny :) bratka,wiem jak to jest jak się nie chce iść na imprezkę,szczególnie teraz,gdy przechodzimy etap"wiecznie zmęczonych" ;) ja też idę dzisiaj na kolację z kolegą męża i jego żoną...już pytałam czy nie może pójść sam...niestety nie udało mi się wykręcić :) jutro z moimi rodzicami i teściami jedziemy na działkę...taki rodzinny wyjazd.jak lekarz powie,że wszystko ok, to pewnie jutro będzie super okazja,żeby im powiedzieć :) tysiu,jutro z rana czekam niecierpliwie na wynik testu :) jednak muszę Wam powiedziec,że przed wyjazdem na wakacje miałam straszne obiekcje,że jak tam zajdę w ciąże i będę w tym czasie drinkować to coś się złego stanie dzidzi i wiecie co powiedział mi moj gin.? powiedział,że do 5 tyg. to nie ma znaczenia, bo do tego czasu jeszcze nie wykształca się pępowina i maluch nie pobiera nic od matki.dopiero po 5 tygodniu. ale wiem...lepiej mieć czyste sumienie :) żolinka na twój wynik też oczywiście będę czekać z niecierpliwością:) wiolkciu, mi w sumie wyszedł pozytywny test tydzień po owulacji,a potem te robione w kolejnych dniach były negatywne,więc jakoś to dziwnie u mnie było, ale zatestować możesz,czemu nie...trzymam kciuki. ja jak już pisałam robiłam kilka testów.ten który wyszedł jako pierwszy(tydzien po owu.) to był pre-test...notabene robiłam go też dzień przed spodziewaną @ po południu i też wyszedł pozytywny, więc mam o nim dobre zdanie, bo był dla mnie szczęśliwy :) ale tak jak pisze bratka Quick Vue też słyszałam,że jest dobry. jejku...ale się rozpisałam :) :) :) chyba dlatego,że ostatnio mało zaglądałam i się trochę stęskniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
też słyszałam że Quick View sa najlepsze w znaczeniu że najdokladniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dlatego też kupiłam pre-test bo luleczka miała z nim szczęśliwy wynik i sądzę że jeśli bym zaszła w ciąże to ta bladziudka druga kreseczka też może się u mnie pojawić jeśli jestem w ciąży. tak jak już wcześniej pisałam mam dziwne wrażenie że zaciążyłam- oczywiście mogę się mylić(całkiem duże prawdopodobieństwo bo 50:50), jakieś mam dziwne skórcze w podbrzuszu czego nigdy nie miałam- ale to także może działać tak podświadomość więc najlepiej czekać jeszcze ten tydzień:( aż tydzień :( mam nadzieję że koleżankom jutro testującym pojawią że te 2 kreseczki:( trzymam za Was kciuki- zajrzę tu z samego rana by przeczytać dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no u mnie na 99% nic z tego, brzuch mnie coraz bardziej boli i to juz konkretnie (bo pobolewał takz e 3 dni ale tylko czasami). Wieć @ na peweno przyjdzie. Tylko kurkka wodna dlaczego centralnie na wesele?????????? Jak na nienawidze miec @ jak ide na impreze ;//////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiu mnie juz glowa przestała bolec a zatem jest to znak ze juz bliziutko jest... nadchodzi! więc na rozpoczęcie łikendu do nas obu przyjdzie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no to spadam na koniec tabelki - @ przyszła ;/ Wiecie co, nawet jakoś zawiedziona nie jestem..... Może dlatego że mam szanse na zmianę pracy..... i te wszystkie imprezy/./.... A w końcu jak nie w tym cyklu to w kolejnym. W końcu się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Kasssiula.........26.........4.........03.07...........B ielsko................0 Tysia_86.........23.........2........12.07.........Toruń ...................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 luleczka1982.....27..........2.......19.07.........gdans k..................0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 magdalenka.s....29.........5........24.07.........gdańsk .................0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 misia1990........19..........2.......29.07........Bielsk o-Biała............0 wiolkcia...........27..........3.......01.08..........za brze.................0 lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o Sralis Margolis...36........2..........06.08........Kraków...... ...........1 ciamciaramciam....25......2........21.07.........Wrocław ...............0 ważka79 .........29.........10........12.08.........Radom........... . ....0 tysia123..........27..........4..........21,08.........l ublin.................0 żolinka...........28......................21.07......... jaworzno............0 AAAAA1980......28.........3..........18.08.........POZNA Ń ................0 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......8......05.03.2010.....Tr ójmiasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
tysiu, przykro mi,ale widzę,że Ty idealnie pasujesz do naszego topiku :) :) :) gratuluję pozytywnego nastawienia!!! tak trzymać!buziole dla Ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
uuuups,źle mi buźka wyszla...hihi miał być całus, a nie taki jęzor...wybacz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
nic nie szkodzi. Ja dziewczynki znikam na weekend. trzymajcie kciuki zebym po tych baletach była w stanie w poniedzialek pojawić się w pracy ;) wypoczywajcie i starajcie sie o dzieciaczki. bużka wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
tysiu baw się dobrze :) ja tu jeszcze jutro zajrzę i powiem jak było u lekarza...a, no i będę czekać na wyniki testów żolinki i wiolkci. do juterka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
aha i jeszcze jedno...mam jakieś takie dziwne przeczucie dziewczyny,że Wam się udało... ...do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki gdzie jestescie? Testujecie czy co? JA dostałam wczoraj wieczorem @ i strasznie boli mnie brzuszek:( A juz myślałam , że się uda... Trzeba próbować dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej kochane widze ze tu szykuje sie troche przyszlych mamusiek..trzymam kciuki:) ja w tym miesiacu sie raczej nie nastawiam choc sa duze szanse.. bo mam miec @ 2 sierpnia i juz mam objawy jej nadejscia wiec zobaczymy kochane jak juz zatestujecie to dajcie znac bo tu wszystkie umieramy z niecierpliwosci:P buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
witam w ten piękny sobotni poranek :) właśnie wróciłam od lekarza.ciąża potwierdzona :) zarodek jest:) tętna jeszcze nie,ale to dopiero pierwszy dzień 6 tyg. i lekarz mówi,że jeszcze mamy czas,że tętno dopiero za ok.2 tyg. :) jestem baaaardzo szczęśliwa i duuużo spokojniejsza :) żolinka i wiolkcia odezwijcie się co u Was...testy zrobione???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
ciamcia przykro mi strasznie,trzymaj się kochana. tak jak obiecałam bibi przenoszę się do drugiej tabelki :) :) :) STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Kasssiula.........26.........4.........03.07...........B ielsko................0 Tysia_86.........23.........2........12.07.........Toruń ...................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 magdalenka.s....29.........5........24.07.........gdańsk .................0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 misia1990........19..........2.......29.07........Bielsk o-Biała............0 wiolkcia...........27..........3.......01.08..........za brze.................0 lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o Sralis Margolis...36........2..........06.08........Kraków...... ...........1 ciamciaramciam....25......2........21.07.........Wrocław ...............0 ważka79 .........29.........10........12.08.........Radom........... . ....0 tysia123..........27..........3..........22,07.........l ublin.................0 żolinka...........28......................21.07......... jaworzno............0 AAAAA1980......28.........3..........18.08.........POZNA Ń ...............0 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......8......05.03.2010.....Tr ójmiasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz luleczka1982...27.......2......6........???................gdansk..........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane! a więc, nie zdążyłam nawet wczoraj podjechać po test bo @ przyszła... tysiu - chyba jednocześnie do nas zawitała :(:( ciamciam - przykro mi... moze w następnym misiącu no ale słuchajcie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! w przyszłym miesiącu @ wyprzedzę bo na wakacjach się uda!! Iga na chorwacji zapoczątkuje dobrą passę :P luleczka - po takich wieściach to z pewnością dla Ciebie cudny poranek, dla mnie też byłby (mimo ze pada od rana) Dzisiaj obwieścicie nowinę przyszłym Dziadkom?? :) ale będą szczęśliwi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ndziewczynki przykro mi ze nie wszystkim się udało :( mnie juz z tydzien bolą sutki i nie wiem co to może oznaczać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
żolinko, no przykro mi...po tym co pisałach o dziwnych bólach brzucha miałam nadzieję,że jedank się udało...trzymam kciuki za wakacyjne staranka :) a pamiętacie tą modlitwę, którą jakiś czas temu wkleiłam...modliłam się codziennie i...same widzicie...jestem szczęśliwą brzuchatką...WIARA CZYNI CUDA!!! aha no i tak-powiemy dzisiaj przyszłym dziadkom...w sumie może rozważniej byłoby poczekać do końca pierwszego trymestru,ale...nie wytrzymamy!!! :) jednak dalszym znajomym,ciociom i wujkom jeszcze nie zdradzimy tej tajemnicy. teraz uciekam się szybciutko spakować...do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. luleczko ciesze się Twoim szczęściem i jeszcze raz gratuluje z całego serca. przykro mi iż się nie powiodło dziewczynką i @ przyszłą- do mnie też pewnie zawita, wiem ze test zrobiłam za wcześnie ale ... no nie wiem czemu go zrobiłam- wiedziałam że jeszcze moze nic nie wykazać- i oczywiście negatywny. trzeba poczekać do @ i zacząć kolejne staranka :). buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×