Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

zaklinamy- rzucamy przez ramie za siebie sól i mówimy- znikaj wstrętna@ na conajmniej 1,5 roku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luleczka trzymaj mocniusio bo w tym miesiacu jestem strasznie nastawiona ze nie przyjdzie- nie wiem czemu ale sądze że sie udało- pewnie będzie inaczej ale póki co się łudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
dziewczyny ja też uciekam jakiś obiadek upichćić,ale na bank zajrzę jeszcze wieczorkiem,może Asiulka się odezwie? buziaczki kochaniutkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
czesc:) luleczka gratki dla ciebe i twojego meza!!!! super wiadomosc:-D ale w szybkim tempie zapelnia sie dolna tabela:) asiula nie martw sie, wszystko bedzie oki! śle dla ciebie buziaczki :* dziewczynki ja tez sie boje ze zostane tu sama... tzn ze wszystkie zaciazycie a ja nie:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej, jest tu ktos w sobote? magdalenka_s - nie martw sie, ja stad na razie sie niogdzie nie wybieram. Ostatnio mam jeszcze glupie wrazenie ze jak w takim tempie wszyscy beda zachodzic w ciaze to w koncu sama zostane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
dziewczynki nie ma co sie martwic na zapas. zadna z nas nie zostanie tu 'sama' i juz:-) ja dzis na chwilunie tylko, juz jestem spakowana i wyruszam nad jeziorko - w tym roku Mazury:-) Nie bedzie mnie przez 2 tyg. i bede z awami steknic:((((( pozdrawiam was kochane, zycze udanego weekendu i do uslyszonka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
kamilsien - tez będziemy teknic. Baw się dobrze kochana - wypoczywaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hejo- ja się dziś nigdzie nie wybieram:) wiec bede tu zagladac przez cały dzionek co pracuje dzis 12h:/ pogoda piekna dzisiaj u mnie w miasteczku:). dziewczynki nikt tu nie zostanie sam zobaczycie- nie możemy tak mysleć- bo tym sposobem każda z nas staraczek popadnie w dołek i bedzie uważać że to ona poniesie porazke i że tylko jej się nie uda- a więc kochane więcej optymistycznych myśli. niebawem zmienimy tabelkę na brzuchatki tylko i wyłacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ja wlasnie zaraz koncze prace na dzis. Zajrzę chyba dopiero w poniedziałek. Dziś jadę do rodziców, mam nadzieje ze zdążę załapać jeszcez troche slonka ;) Jutro za to jadę z moim mężęm albo nad jezioro albo do lasu. Mam nadzieję ze zdolam sie odstresowac i nabrac dystansu do tego wszytskiego. Miłego weekndu dla wszytskich ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wiolkcia - 12 godzin w pracy??? w sobote??? przy takiej pogodzie??? wspolczuje ;/ zycze zeby szybciutko minelo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki tysia :) neistety tak- cały dzień w pracy- ale za to juterko wolne i może pojade do swojego domciu :) miłego wypoczynku życzę i mega odprężenia i dystansu do wszystkiego :):):) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
cześć dziewczyny. zrobiłam z rana test i wyszła druga kreska,ale taka słabiutka...słabsza niż wczoraj po południu :( mój mąż jak te 2 testy zobaczyl to zamiast się ucieszyć to zaczął się mnie wypytywać czy to aby nic złego z ciąża się nie dzieje,że te kreski takie ledwo widoczne(wiecie,my jesteśmy trochę przewrażliwieni po pierwszej ciąży). Tak mnie on osłabił tymi pytaniami,że pół dnia przeryczałam i dalej się nie mogę uspokoić!!! Muszę wziąć się w garść!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super luleczka że są dwie kreseczki- a że słabsze to wcale nie musi oznaczać że coś jest nie tak- napewno. poprostu za male stężenie hormonu- w późniejszych dnia wzrasta. ja miałam dziś sen ze zobaczyłam te dwie piękne kreseczki- oby się spełnił- pierwszy raz mi sie coś takiego śniło- moze to jakieś proroctwo albo odwrotnie:( czas pokaże. luleczka głowa do góry nie płakusiaj bo to może bardziej zaszkodzić dzieciątku- uspokój się- zapisz sie do lekarza i zobaczysz ze wszystko będzie gicio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
czesc laseczki, pewnie tu nikogo nie ma, wszystkie gdzies na powietrzu spedzacie czas:-) wiolkcia, oby ten sen sie spelnil i to jak najszybciej:-D luleczka, nie martw sie, wszystko bedzie ok! wiadomo ze we wczesnej ciazy ta druga kreseczka jest slabo widoczna ale poczekaj jeszcze kilka dni:-D i bedzie bordowa i tlusta;) dziewczynki zycze wam udanego weekendu!!! wiolkcia, bidulko ty sie musisz meczyc w pracy:( za to jutro wypoczywaj ile mozesz zeby zebrac sily na kolejny tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
kto tu na forum zostanie hehe ja tez wyjezdzam na 1.5 tyg w okolice zakopca we wtorek;) mam nadzieje ze jak wroce to druga tabelka bedzie pekala w szwach:)))))) asiulek odezwij sie, co tam u ciebie!!! buzia dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! jestescie kochane!!! 🌼 super ze tak czesto i tak duzo osob o mnie mysli:-) a wiec u mnie na razie tak sobie, beta rosnie ale po wolutku poza tym dostalam plamienie... moja gin powiedziala ze jesli nie przejdzie do jutra to szpital:-( no i oczywiscie leki na podtrzymanie. dostalam, cos jakby uplawy brazowawe, najpierw byly mleczne, dzis juz zabarwione... nie jest to krew ale ja i tak mam pietra... nie wiedzialam co robic, kiedy to zobaczylam to doslownie dygotalam ze strachu i przejecia. myslalam ze szpital nie bedzie konieczny ale podobno chodzi o to zeby wszystko sprawdzic bo stuacja nie jest beznadziejna wiec nawet jak mi sie polepszy to chyba sie na kilka dni poloze. tak dla spokoju ducha. ale gdybyscie posluchaly rad mojej babci, mamy, tesciow... gadki typu po co czekasz, jedz juz do szpitala... a lekarz mowi ze nie ma na razie takiej potrzeby bo na poczatku ciazy delikatne plamienia to czesty przypadek i badz tu madrym. ja mam zaufanie do mojego lekarza ale moja rodzinka twierdzi ze sama musze o sobie zadbac bo lekarz ma tysiace takich jak ja a ja tę jedna ciaze. jejku, załamka, mowie wam. ogolnie jestem wykonczona, nie wiem co robic:( jescze nie bylam w takim stanie jak teraz... dziewczynki, moze mnie przez jakis czas nie byc, mam nadzieje ze mi wybaczycie. a to dlatego, ze od jutra bede troszke u mamy - ona jest na emeryturze wiec nie bede musiala siedziec sama w domu przez cale dnie kiedy moj maz jest w pracy. denerwowalabym sie okropnie... trzymajcie kciuki, mam nadzieje ze wszystko sie jakos pouklada. teraz jest troche lepiej ale boje sie chodzic do toalety:( zmykam, milego weekendu wam zycze kochane, przesylam miliony buziakow wam wszystkim!!! jestescie super i bardzo sie ciesze ze jestem na tym topiku i was mam:-D igunia danego pobytu, asiula i madzia tez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej kochane asula wszystkie trzymamy kciuki by wszystko sie ułozylo :):) ja wlasnie jestem po owulacji.. i teraz wielkie czekanie do 2 sierpnia czy przyjdzie @ czy nie?? a tak na marginesie to wszystkie wyjechałyscie na wakacje?....jakos tak glupio pisac sama do siebie haihihihi:P:P pozdawiam i miłego wypoczynku dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Mam nadzieję, że dzis będzie trochę większy ruch. Asiula - plamienia na początku ciąży rzeczywiście się zdarzają (ważne, że nie są krwawe), ale rozumiem Twój niepokuj. Jestem przy Tobie myślami i trzymam kciuki by wszystko było ok. Odezwij się jak będziesz mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć dziewczynki jestem i ja :D aleeee mam zaległości po ponad tygodniu chyba ok 30 stronek. buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Ja wczoraj bylam odwiedzic malenstwo co urodzila zona mojego kuzyna :) Mogłam nawet karmic :) Mala ma 6 tygodni :) Cudo :) Ja wczoraj nie wytrzymalam i zrobilam test - wiem, glupia jestem - bo jeszcze za wczesnie, no ale jakos tak mnie ponioslo. Test bedzie wiarygodny dopiero w sobote, wiec wtedy to bede dopiero nerwowa... Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej dziewczynki:) fajnie że od rana juz jestescie:) od rana u mnie sliczna pogoda:)AAAAA1980 bede za ciebie trzymac kciuki w sobote:) aby pojawiły sie upragnione 2 kreseczki:) ja dzis mam mnustwo pracy musze umyc okna ugotowac obiad jeszcze przyjaciułka wpadnie na kawusie także od rana musze wziąsc sie do pracy:):) kurcze ja juz nie moge sie doczekac 2 sierpnia by zrobic test:) buziole i pozdrawam goraco:*::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej wszystkim ;) szkoda ze weekend tak szybko sie skonczyl i dzis znowu praca;/ Za to odpoczelam, odstresowalam się ;) nastawnienie do zycia powrocilo na dobry tor ;) Teraz czekam na @ - coś czuję że przyjdzie, no i zaczynamy na nowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no to doczytałam swoje zaległości, ja mam termin @ na ten weekend, ale wiecie co znowu nie czuję nic ... tj ostatnio więc pewnie@ przyjdzie o czasie, ze nawet testu nie zdązę zrobić. to mój ślubny cykl ale bezobjawowy, wiec nie robie sobie nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
cześć dziewczyny :) tysia,bibi,co to za negatywne myśli??? kto wie,a może tym razem się udało? lolcia miłego sprzątanka :) wiecie co, a ja dzisiaj pierwszy dzień się źle czuję...ledwo umyłam zęby, bo mi umywalka śmierdziała, teraz mi się w głowie kręci i mam taką dziwną ślinę i jakoś mi niedobrze...no i ból piersi zaczął mi dokuczać...tak się zastanawiam czy te wszystkie dolegliwości to dlatego,że już wiem,czy dlatego,że jestem po terminie @ i się nasilają :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
Asiula trzymam za Ciebie mocniasko kciuki. Jeśli pozwolisz dam Tobie jedną radę: myśl pozytywnie, uwierz,że wszytsko będzie dobrze!!! Bardzo Cię proszę! To naprawdę dużo daje...trzymaj się stokrotko nasza, jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×