Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Gość noemi555
avero Witaj :) Myśę, że bardzo madrze i rozsądnie się odchudzasz. Życzę powodzenia w walce ze zbędnymi kilogramami :) Pebi Niestety nie mam konta na Vitalii pewnie najpierw muszę sie zarejestrować... tylko gdzie? Pebi ja dziś trochę nawaliłam z moją dietą dlatego od jutra ja też dni kefirkowe robię :) Tak więc znowu razem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
averia witaj milutko jasne, że możesz, ja biore ćwiczonka z tej strony:) www.wdziek.info Noemi powinnaś klapsa dostać, ale przyznam że ja dziś grzeszyłam aż boje się jutro na wage wejść:O Ale jutro się oczyszcze kefirkami;) A musi się zarejestrować na vitali, wejdz z mojego linka ze stopki i tam jest zarejestruj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, waga na szczęście właściwie nie skoczyła po wekendowych szaleństwach, może z pół kg:P A od dzisiaj dni kefirowe, ale dla odmiany zjadłam właśnie maslanke, ale dla mnie nie ma różnicy w smaku:P Zaraz wypije kawke i zabieram się za ćwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, waga na szczęście właściwie nie skoczyła po wekendowych szaleństwach, może z pół kg:P A od dzisiaj dni kefirowe, ale dla odmiany zjadłam właśnie maslanke, ale dla mnie nie ma różnicy w smaku:P Zaraz wypije kawke i zabieram się za ćwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie tutaj czytam systematycznie,ale nie pisalam bo niestety nie wytrzymywalam z tym moim zarciem:O masakra ale od dzis znow walcze. Waga pokazauje 80,9kg juz sama niewiem czy to woda czy co ale waha sie tak....na vitali wpisalam 81kg musze schudnac. a Tobie idzie slonce normlanie super! gratuluje:)) ja tez zaraz bede mykac cwiczonka-nie ma to tamto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka jak chcesz to zapros mnie do znajomych;) a jak tam z Twoimi kilogramami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbiore później jak będę na komputerze bo pisze teraz z tel:) Ja wypije tylko kawke i tez zabieram się za ćwiczenia:) Do końca września muszę pięknie wyglądać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pebi beznadzieja...ale przynaje nie robilam nic w kierunku aby je zbijac:(( siedze w domu i lenistwo na maxa...to i sie podjada:(( oprocz tego goscie ciagle jacys,wiadomo wakacje wiec chyba nie da sie trzymac diety...tzn da sie tylko trzeba chciec i ja wlasnie zamierzam od dzis trzymac znow fason. narazie chce zobaczyc na wadze 78kg ale wazniejsze sa dla mnei efekty widoczne na ciele niz na wadze wlasciwie. od dzis zaczynam robic cwiczonka:)) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do szkoły:P A taka jedna moja kolezanka, która urodziła 3 dzieci, ma strasznie duży brzuch po ciąży, no ogólnie jej się przytylo i ona kiedyś z tekstem, że nie musi się odchudzać bo są grubsze ode mnie, no i oczywiście spojrzała na mnie:( Więc teraz jak wrócę to trochę się zdziwi jak mnie zobaczy:P Mam nadzieję, że do 80 uda mi się schudnac:) A poza tym będę miała randke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pebi wierze ci ze chcesz wygladac pieknie...a randka no no....to rzeczywiscie trzeba wygladac pieknie,bo piekne juz przeciez jestesmy tylko musmy troszke pomoc tej naszej naturze:))prawda?:) wiesz moze czy na vitalii mozna wklejac linki?bo ja chyba nie umie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Dizewczyny🌼 babeczka przy kości Witaj 🖐️ Trzymam kciuki i uwierz Pebi to najlepsza motywacja do działania jaką spotkałam na forum :) Mam mniejsze gabaryty niż Wy, ale pisze tu ponieważ walka z kg to walka nie ważne ile kto ma do zrzrucenia tylko jak to robi, a wsparcie jest potrzebne każdemu...Ja tego potrzebuję jak powietrza (mam problem z silną wolą :() Pozytywne myślenie to sprzymierzeniec w tej walce, pozdrawiam :D Pebi🌼 No to jak widzę spotkamy sie też na 10-ciodniowej :D:D Wczoraj trooszku zawaliłam 2-gi dzień serowy... Od dziś kefirek lub maślanka(bo wolę:P) Wczoraj tak jak Ci pisałam było opalanko nad wodą, relaksik i skubnęłam tego i owego w rezultacie...Pewnie ze jestem na siebie zła no ale cóż...nie jest łatwo :( Poczytaam sobie troszkę o Tobie w poprzednim poście i powiem Ci, że pokaż tej dziewczynie jaka z Ciebie laska :) Zrób sie na bóstwo do tego i z wysoko podniesioną głową przejdź obok przy najbliższym spotkaniu :P:P Poza tym Kochana....randka.... bez komentarza ;) Tak trzymaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdzie te linki? W pamiętniku? Bo za bardzo nie wiem o co chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochana noemi🌻 a odkąd mnie ostatnio widziała to jest mnie mniej od ponad 10kg:P A już wtedy się dopytywała jak schudłam:) Wiesz ja tez nie zawsze mam silną wolę, tez czasem zrobię sobie dzien przerwy na to i owo:P Ale najważniejsze żeby się nie poddać tylko walczyć dalej:) Ja już kończę pić kawke i się zabieram za ćwiczenia bo chcialam popołudniu wyjść się poopalać:P Buziaki dla was dziewczyny i trzymam kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noemi wiem wiem...ja czytam Pebi od dawna i naprawde niesamowite jak ona dzielnie walczy:) ja tez mam problem z silna woila ale wiem ze musze schudnac chocby dla mojego zdrowia. jesli jestes na vitalii to zapraszam rwoniez do mnie.moj nick to babeczkaprzykosci :) Pebi z linkami choczi mi o to czy mozna je wklejac do pamietnika?tzn ja wkleilam 2 do swojego z cwiczonkami ale niestety nie mozna ich wlaczyc...neiwiem jak mam to wytlumaczyc...jest link jako zdanie ale nie odsyla do stronki.orientujesz sie czy mozna z tym cos zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz że nie wiem dokładnie, bo ja nie wstawiałam nigdy, a spróbuj dodać jako link, tam jest coś takiego, jak ja wstawiałam linki do zdjęć to mi się do zdjęcia pokazywały w pamiętniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki po weekendzie ;) Ja już dzisiaj po peelingu kawowym i pedicure, mam wolne więc trzeba wykorzystać ;) Naoliwkowałam się z zamiarem opalania a tu mi jakieś chmorzyska przyszły i chyba dzisiaj z opalania nici ;( no nic wypije kawke i pomyśle nad obiadkiem :) Miałam dzisiaj zacząć 10-dniową ale nie zrobiłam zakupów, może zaczne od jutra. Powiedzcie mi ile tak wypijacie dziennie tych kefirów? bo nie wiem ile mam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Pebi dzięki za linka,zaraz sobie zobaczę co tam jest. A z tą koleżanką to super pomysł,jeszcze jej oko zbieleje jak cię zobaczy, taką laskę :D ja też bym tak chciała,ale jak się zawziełam to musi się udać :) no i randka fiu...fiu....tylko pozazdrościć :) Zielonekocieoczy ja dzisiaj też będę się opalać ale u mnie póki co piękne słoneczko.Jeszcze tylko musze synka położyć spać. noemi, babeczka przy kości 🖐️ Własnie zjadłam śniadanie 20dag białego sera z kefirem i pomidorem :) wcześniej nei było kiedy bo pojechałam z synkiem na targ i poszliśmy na plac zabaw,a teraz bajka i zaraz idzie spać :) na obiad kupiłam sobie fasolkę "mamut" :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pebi znow pytanko do ciebie bo jestes ekspertka...odnoscie a6w...wlasnie zrobilam tak dla sprobowania z netu i powiem tyle...masakra!tzn te cw latwo wygladaja ale jak sie je zacznie robic to juz nie jest tak prosto.ja robilam rowno z kolesiem z cwiczen z youtuba:) ale niewiem jak sie robi te powtorzenia...masz gdzies jakis dobry ''przepis''? ale sie napocilam ojej... zrobilam tze cwiczenia na ramiona-nie mam hantelek ale nalalam sobie wody do butelek 0,5l:) hehe i poskakalam na skakance...ale mam puls jejku.ale fajnie sie czuje... mam nadzieje ze nie przegielam i nic mnie nie bedzie bolalo zbytnio... mysle jeszcze o bieganiu-co prawda niecierpie biegac ale wszyscy mowia ze najlepsze efekty sa wlasnie po bieganiu.... ja mysle ze przy mojej niedoczynnosci potrzebny mi jest sport i to duzo sportu...bo dieta to swoja droga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jakos nie kumam tych cwiczen serio-chyba glupia jestem jakas... jest 6cwiczen-wiec to jest cala seria tak?a co to sa cykle?czy to jest ilosc razy podczas ktorych trzeba np zrobic nozyce?czy to jest cykl?pebi help! tu znalazlam (na vitalii) opis.czy ty tez tak stosujesz? http://vitalia.pl//forum2,4909,4909,0_Wszystko_o...a6w_aerobiczna_6_weidera.html&cookie=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
ZieloneKocieOczy Jesli chodzi o kefir to należy pić tyle na ile masz ochotę bo nie ma jakiegoś limitu. W diecie pisze "do woli". Jeśli chodzi o mnie to ja wypijam około 1,20-1,60 litra. Tzn jeśli to są kefiry 400ml to 3-4 szt mogą one być 0% lub trochę tłuściejsze bo tu nie chodzi o kalorie. Pozdrawiam i sukcesy życze :D avero Pozdrawiam serdecznie,powodzonka :D Pebi i Babeczka przy kości Jeśli tylko wieczorkiem znajdę chwilke to spróbuję wejść i zarejestrować się na Vitalie.DZieki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po ćwiczonkach, w domku posprzatane, mała nakarmiona i wyszłysmy trochę na plac zabaw, ja się opalam tylko kiepskie te słońce coś:O Babeczka jak będę w domu na lapku to Ci wrzuce link, to pewnie jak mała usnie, bo ostatnio nie mam czasu na komputer, zmieniłam swoje życie o 180stopni, powinna o 360, ale do tego dojde powoli, ale spróbuje Ci teraz trochę wytłumaczyć, a więc pierwszego dnia robi się jedną serię, każde ćwiczenie po 6razy, byli najpierw jedną nogę unosimy, później druga, tak do 6, w drugim 6 razy unosimy obydwie nogi, 3 i 4 analogicznie do 1 i 2, ale z rękami na karku, w 5 6razy robimy nożycze, w 6 obydwie nogi podnosimy 6razy, drugie dnia robimy dwie takie serię, później następnego 3, wkleje Ci ta rozpiske później, mam nadzieję, że mnie zrozumiałas:P Wiem, że nie jest to łatwe mi za pierwszym razem nogi mdlały, ale zaciskałam zęby i robiłam:( No cóż trzeba trochę pocierpiec żeby być piękna;) Zielone oczy ja to jadłam tych kefirow 5-6, po 400ml. Dzisiaj zjadłam narazie maslanke 750ml:) Wypiłam tez litr wody niegazowanej, herbatę czerwoną, herbatę antycelulitowa i oczywiście duża kawę:) Ja tez robię sobie ten peeling kawowy jest rewelacyjny:D Aweria a ile synek ma? Ja mam córkę rok i 8miesięcy, mały szatan;) Noemi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sąsiadka przed chwila do mnie, że coś się zmieniłam, że to chyba w tych czarnych włosach mnie nie poznaje, tylko ja przeważnie miałam ciemne, czasem brąz lub jakieś pasemkę:P Ale podchodzi do mnie gadka szmatka i tak do mnie, że chyba mnie w kilogramach ubyło, no ta ja jej mówię, że 28, no to ona, że dlatego taka zmieniona jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Pebi terza juz rozumie dziekuje ci slicznie 🌻 ale jakbys mogla to mozezs mi poslac swoja rozpiske bo widze ze jest kilka... moj maz tez sie zainteresowal cwiczonkami-wiec moze nam bedzie razniej robic w 2:)ale zobaczymy... co do sasiadki to hehe smieszna sytuacja...ewidentnie wyglada na to ze chciala zagadac a miala obawy spytac wprost:P ale naprawde super jak ludzie zwracaja uwage na znikajace kiloski... bo ja to narazie tylko sluchm od meza ''kochanie chyba cos ci sie przybylo'' wrrrrrrrrrrrr....ale musze pokazac i jemu i sobie ze potrafie spasc na wadze!MUSZE!i basta!goscie czy nie goscie a ja bede sie pilnowac-o ilez mozna sie wykrecac zwlaszcza ze tu choci przeciez o mnie sama,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×