Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Gość noemi555
Pebi87 Witaj Dziewczyno!!! :D Super, że sie odezwałaś, od razu mi lepiej na ❤️ Kochana u mnie jak zwykle praca, dom, praca...ale mam zamiar coś zmienić. Przede wszystkim zapuśiłam sie okropnie :( i muszę zrzucić przynajmniej 5 kg a najlepiej to byłoby 8 kg. Od dziś popróbuję z dietą 10-cio dniową powalczyć, tzn te kilka dni które już do Świąt zostały. Myślę, że to zawsze coś tym bardziej, że Święta u mnie będą tradycyjne i nie ma tu mowy o odchudzaniu. W styczniu zamierzam pójść na aerobic wodny ;) ale też mam plany pójść do szkoły ( by zmioenić zawód :) ) Gratulacje co do Twojej edukacji i trzymam kciuki za wszystkie Twoje poczynania. Obiecuje regularnie tu zaglądać, mam nadzieję, że Ty tez będziesz, liczę na to :) Pozdrawiam Wszystkie dziewczynki na dietce i mocno trzymam za Was kciuki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!! Jak po roku, udało się utrzymać wagę Pepi ??? Prześledziłam cały topik i jestem bardzo ciekawa. Napisz proszę jak znajdziesz czas ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi co u ciebie?
Witaj Pebi, co u ciebie słychać? Napisz jak Twoja waga i wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz taka wage to trzeba isc do profesjonalnego dietetyka, tylko to pomoze. Ja polecam dietetyka w warszawie: http://akademiazdrowegozywienia.com.pl/ jak ktos jest zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ważyłam 105... teraz 73 ;) Całe szczęście mam już to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×