Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Gość Pebi co u Ciebie?
Topik padł, bo nie pisałaś:( Jak twoja waga? Szkoda,że nie masz uzupełnionych zdjęć w stopce w metamorfozie, byłaś dla mnie wzorem i nadal jesteś:) Chętnie bym zobaczyła jak ładnie wyglądasz teraz. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ja co jakiś czas zaglądałam ale jak nikt nie pisał to sama do siebie nie będę :( U mnie dobrze, mam mało czasu bo chodzę do dwóch prac, waga mi tak trochę lata, trochę w górę, trochę w dół, obecnie 73kg, marzy mi się 65kg, ale może kiedyś... Fajnie jakby topik odżył to było by wsparcie :) Jak będę miała więcej czasu to może wstawie jakieś nowe zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne foty pebi pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję życzliwym :) Dziś dzień zaczynam od kawy, śniadanie zjem w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia25
witam i gratuluje efektów......mam 25 lat i ważę 105 kg przy wzroscie 169cm, po prostu masakra.Zawsze od kąd pamiętam miałam tendencje do tycia juz jako małe dziecko, po ciąży leczeniu hormonalnym po prostu masakra, mam straszna depresje....Od wczoraj jestem na diecie turbo....dodatkow kupiłam sobie lnea detox pije 2 l wody i różne herbatki odchudzające...nie mogę sie zmobilizować do Cwiczeń.......dom, praca, małe dziecko po prostu mi sie nie chce już.....czy dostane jakieś wskazówki....bardzo proszę bo boje się że się poddam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pebi, meluduję się :)! W nowym mieście i pracy, gdzie jestem od kwietnia super. Zdązyłam już też obronić mgra na bdb. No i zauroczyć się w pewnym panu :). Od końca czerwca dietkuję z dietetyczką, chwalę sobie. Intensywnie trenuję na siłowni. Już nawet nie, by kg leciały jak szalone,a le by ciało fajnie ujędrnić. A Ty jesteś teraz po prostu gwiazda. Zgrabna, długonoga, śliczna - brawo! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ja właśnie po pracy :) Ati fajnie że jesteś, dziękuję za miłe słowa :) Przede wszystkim gratuluję 5 Pani magister, nie wiem czy pisałam ale ja w lutym obroniłam licencjata, a od października zaczynam magistra :) Dużo szczęścia z tym Panem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawcia a Tobie życzę przede wszystkim dużo siły i zaporu, nie poddawaj się przy upadku, już pisałam że przegrana bitwa nie musi oznaczyć przegranej walki. Ja nie raz miałam chwilę załamania ale nie poddawałam się i walczyłam dalej :) A co do diety to nie wiem co to za dieta ta turbo, bardzo dobrze że pijesz dużo wody to naprawdę pomaga, dobrze jest jeść regularne posiłki i wieczorami starać się nie jeść węgli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pebi! A dziękuję, z jednej strony cieszę się, że jakiś etap życia zamknięty, a z drugiej... łezka się w oku kręci, bo to piękne czasy były. Kontynuujesz studia pedagogiczne, czy uzupełniające wzięłaś z innej działki? Ach, ten Twój tekst o przegranej bitwie, ale walki o wygraną wojnę nie raz nie dwa dodawał sił. Jesteś inspiracją. Dałaś radę! Z Panem coraz fajniej. Motylki w brzuszku i zaraz apetyt mniejszy :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi555
Pebi87 Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam Kochana...Sama się pogubiłam w tych dietach jakie stosowałam, więc ich zaprzestałam :( Od paru tygodni znowu próbuję i nic mi nie wychodzi...zrobiłam z siebie hiopopotama :( Muszę nadrobic twoje losy bo ostatnio pisałam z Wami coś około 50-tej strony :/ Obejrzałam Twoje zdjęcie i przyznam, że pięknie wyglądasz, marzę by tez pięknie wyglądać. W moim życiu troszkę sie pozmieniało, nadal pracuję ale wszystko jest pozytywnie.Przepraszam za nie odzywanie się ....brakowało mi najpierw czasu, potem kompa, poźniej braku dostępu ze wzgledu na domowników...aż wstyd ;( Pozdrawiam Cię serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi87 Super!!! Świetnie wyglądasz :) Takie osoby jak Ty powinno się chwalić, bo schudnięcie aż tak to jest wyczyn. Trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anidajid
Pebi wyglądasz niesamowicie waże tyle co ty odchudzam się odkąd pamiętam ale ja wyglądam jak prosię a ty wyglądasz jakbyś miała góra 65 kg ile ty masz wzrostu?? naprawdę ważysz 73 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozomka gratulacje
Pebi jejku, ale super metamorfoza.Pięknie wyglądasz. Gratulacje. Szkoda,że już tutaj nie piszesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PEBI
wracaj na forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi się miło zrobiło jak tu zajrzałam aż się nie spodziewałam, że ktoś tu jeszcze pisał:) A u mnie cóż z wagą różnie, w górę w dół, obecnie trochę na plusie:( Zbieram się do nowej walki i coś nie mogę, szukam motywacji, a może to będziecie wy? :) A w tym roku zaczęłam magistra na kierunku pedagogika przedszkolna z logopedia:) Noemi pisz kochana❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pewien pan mnie zaczepił z zapytaniem czy ja byłam na jakiejś terapi:) Warto było ale bym chciała jeszcze trochę, w przyszłe wakacje mam 2wesela to chociaż te 10kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Mocno wam kibicuję.Moja szwagierka ma ten sam problem, bo wazy ponad 110 kg. Jak widzę jej starania by chudnąc jestem pełna podziwu. Na pewno wiele z was będzie miało momenty zwątpienia, ale nie poddawajcie się - warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi87 ładnie wyglądasz powiem ci... ja właśnie od dzisiaj zaczynam swoja walkę o super sylwetkę i ciało:) mam nadzieje że za3-4 miechy będzie podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja dzisiaj cały dzień w pracy i normalnie padam:( Poziomka no rewelacja, na pewno dasz radę już tyle ci się udało:) A u mnie waga niestety waha się między 77 a 78kg, jakoś nie mam weny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja zaraz będę piła drugą kawke:) Wczoraj ugotowalam zupę dyniowa wiecie może czy ona jest bardzo tucząca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubanitka
Witaj Pebi, szczęka mi opadła, jak zobaczyłam twoje zdjęcia po odhudzaniu...wyglądasz cudownie:) Ja ważę obecnie 105 kg przy 158 cm wzrostu...wstyd:(...rok po porodzie ważę tyle, ile pod koniec ciąży.Zaczęłam już dietę, ale nie mam pomysłów na jadłospis. Mam prośbę, jak znajdziesz chwilkę to może napiszesz mi choć taki krótki swój jadłospis? Pozdrawiam serdecznie. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×