Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Gość pani fotograf
ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani fotograf
schudłas 18 kg przez 5 !!!!!!!!!!BRAWO JAK????????????powiedz mi jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam dużo mniej jeść i nie jadłam kolacji a przede wszystkim zrezygnowałam ze słodyczy, bo od nich byłam uzależniona i przez 2 i pół miesiąca schudłam 9kg:) później przez 13dni stosowałam dietę kopenhaska i schudłam na niej 7kg Miałam miesiąc przerwy i przytyłam 3kg:( i znów jestem na diecie kopenhaskiej, chociaż nie wolno, ale biorę witaminki i robię ćwiczenia 6weidera i schudłam przez tydzień 5kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...walcze z kg....
Miesiąc temu ważyłam 109 kg. Warzywa, owoce, gotowane mięso z kurczaka, ryba na parze, chudy biały ser, jogurt naturalny. Żadnych ziemniaków, makaronu, białego pieczywa. Teraz jest 99 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i pije dużo wody zielonej i czerwonej herbaty. Czasem coś tam zamieniam i 5 dnia wypiłam kawę, bo bez to bym nie mogła i nie jem w ogóle tej sałaty:) zamówiłam sobie reduxil, podobno jest skuteczny. Już nie mogę się doczekać jak przyjedzie:) a od przyszłego tygodnia myślę o tej diecie 10dniowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczę brawo to ważymy tyle samo:) możemy się dzielić naszymi relacjami, jak będziemy zrzucać zbędne kilogramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak reszta waży po 60kg i chce schudnac do 50kg😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ageterka
Witam was wsyztskie:) Ja waże 105 kilo i mam już dość chcem coś zmienić i schydnąć nie chce stosować zwyklej diety czuli poprostu ograniczac bo potem i tak po pary dniach wracam do normalnego jedzenia. Chciałabym zastosować jakąs dietę w któej musze konkretnie jeść wyznaczone rzeczy. Myslałam o diecei 10-dniowej ?? Fajnie że ktoś założyl to forum bo jak wszedzie czytam to laski maja po 60 kilo i chca schudnac z 5 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam 104...
.... 2 tygodnie temu. Teraz 101.... Buuuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez waze okolo 100 !!! Od tygodnia nie wchodze na wage... oczywiscie ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxx
Cześć :) 3 miesiące temu będąc poł roku po porodzie, ważyłam 106 kg przy 173 cm. Teraz ważę 88 kg i dalej walczę. Chcę ważyć ok.68-70 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też myślę o tej 10dniowej jak skończę kopenhaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że nas trochę jest i mam nadzieję, że będziemy razem walczyć ze zbędnymi kilogramami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile Wy macie lat,ale ja 51.Odchudzalam sie wiele rzy nawet z sukcesami.. Teraz juz mi sie mniej chce...Czasami mam napady i zmow zrywam sie do boju. Brak mi silnego kopa,rywalizacji czy jak to tam nazwac... Czesciej mam dola i macham reka na siebie.Np. wczoraj przypadkowa 'wizyta" w Galerii.Wyszlam tak przytloczona i zdolowana ze po powrocie do domu tak pojadlam ze nie daj Boze.Komu na zlosc??? Chcialam poprostu kupic porzadne buty,a ekspedientki ,przewaznie mlode i szczuple patrzyly na mnie jak na zwierze ...Przykre ,bo przeciez ja mam pieniadze a nie te dzierlatki -15-16 w rozmiarze 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) ja też zaliczam się do cięższej części tej kafeterii :-) mam swój topik, ale chętnie będę do Was zaglądać, jeśli pozwolicie :-) mój max to 105 kg, teraz jestem o jakieś 8 kg lżejsza, choć nie wiem, czy ze 2 kg mi nie wróciły 😭 największy mój problem to brak ruchu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laoallallla
a biust masz duzy? nie odparza ci sie? bo mojamam tak ma i nie wiem co robc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpulka Dobrze cie rozumiem wiem jak to jest ..... Ja sprubuje narazie ograniczyc jedzenie i przygotować się do tej 10-dniowej bo nie chcem zaczynac jej z marszu. Dziewczyny najważniejsze jest aby się wspierać :) Nawet nie wiecie jak mi sie humor poprawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxx
Ja mam 25 lat. Dla mnie również problemem jest codzienna porcja gimnastyki. Mam prawie roczne dziecko i po całym dniu jestem tak padnięta, że pierwsze o czym myślę to sen a nie godzinka gimnastyki. Nadrabiam tylko spacerami z dzieckiem. Czasem tez chociaż z 15 minut pojeżdżę na rowerku stacjonarnym. Poki waga spada to aż tak sie tym nie martwie. jak się zatrzyma to będize trzeba więcej ruchu wprowadzić w życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laoallallla - nie wiem, do kogo to pytanie o biust :D ja zawsze miałam mały, więc teraz jest ok ale jak chudnę, to przede wszystkim w biuście :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne, ale ja też nie lubię chodzić na zakupy i słuchać, że nie mają takiego rozmiaru:( tym bardziej, że mam 22lat i chciała bym się ubierać tak w miarę modnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z biustonoszem problem,ale wiekszy z udami.Obcieraja sie niemilosiernie w czasie upalow.Stosuje talk.A po powrocie do domu np,z pracy szybki prysznic,gruntowne osuszenie,moze byc po zwyklym reczniku recznik kuchenny-papierowy.potem nakladam na odpazone miejsca kerm dla dzieci PENATEN .zaczerwienienia szybko sie goja.Nie dopuszczam do mocniejszych otarc i odpazen o ile to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak reszta waży po 60kg i chce schudnac do 50kg Pebi najgorzej to sie zaniedbac:O Ja kiedys wazylam 99kg:OPozniej schudlam duzo.Z czasem wazylam jakies 55kg:)Zaniedbalam sie ale w pore zauwazylam.Kilka kg latwiej zrzucic niz kilkadziesiat:) Zycze duzo silnej woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 20 lat i największy problem z szybko przecierającymi sie spodniami w kroku. po 2-3 miesiącach spodnie sa do wyrzucenia. Nie nosze spódnic bo nie lubie. A z jakich miast jestescie ?? Ja Ze Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj w necie, pomagają spalić tłuszcz z brzucha, trwają 42dni, ale nie wiem czy wytrzymam tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×