Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Gość xyxx
Proponuje zrobic tabelkę. Co Wy na to ?? KTO WIEK BYŁO JEST BĘDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi fajnie wyglądasz
Faktycznie nie widać na tym zdjęciu że jesteś pulpet. Niektóre pulpety są takie nalane, Ty nie. Ja też jestem przerośnięta, zawsze miałam uda i tyłek, a teraz brzuch mam ogromny. Zdjęcia tej ruskiej dziewczyny powinny być motywacją dla każdej z nas. Bo widać że można:-) każda z nas wie jaki to wysiłek, ile wyrzeczeń, ile stresu może przynieść odchudzanie, ale jak się widzi efekt to jest warto. Pozdrawiam.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi no cudna fotka :D ja zaczęłam odchudzanie z dietą proteinową tą francuską z książki nie potrafię schudnąć, ale nie dałam rady przetrwać na mięsie i rybach, po trzech dniach nie mogłam patrzeć na wołowinę, kurczaka i ryby, więc postanowiłam znaleźć coś co nie będzie tak monotonne, znalazłam odchudzanie na zawołanie a tam dietę turbo, spodobało mi się to, że jest tam tyle różnorodnych produktów 6 posiłków i powiem szczerze, jakoś trudno mi uwierzyć, że jedząc tak często można schudnąć zobaczymy jak to będzie, czy któraś z was przechodziła taką dietę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak proponujesz zrobić ta tabelkę? Niki i waga na dzień dzisiejszy i np. co tydzień albo miesiąc będziemy podawać wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxx
Będziemy aktualizowac tabelkę tak często jak będizecie chciały. Proponuję wpisać do niej NICK.......BYŁO......... JEST .............BEDZIE...... ewentualnie wiek i województwo jeśli chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteście naprawdę przemile, dziękuję wam;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nik.............wiek...........było..........jest..........będzie kluczbasowy..29..........10................3.............0 na początek nie wpiszę wagi bo się nadal wstydzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxx
To może ja zacznę a Ty PEBI jako autorka topiku wpisz się nad moim nickiem :) Jestem otwarta na zmiany w tabelce więc piszcie swoje sugestie :) NICK...........WIEK.........BYŁO............JEST..............BĘDZIE xyxx...........25.............106..............88.................70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto by zrobił taka tabelkę, ja niestety mam zwykle wordpada, więc nie dam rady:( cieszę się, że z wami jestem, bo wiem że ktoś też się zmaga z takimi problemami jak ja i mogę się dzielić trudnościami w zwalczaniu kilogramów:) o wiele łatwiej jest z kimś niż samemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxx
NICK..............WIEK.........BYŁO............JEST...............BĘDZIE klubczasowy.......29.........10.................3..................0 xyxx................25..........106..............88....... ..........70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxx
Pebi kochana teraz tylko kopiuj i dopisuj swoje dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyxx widzę, że w tej samej chwili działamy NICK.............WIEK.........BYŁO............JEST.......... ....BĘDZIE xyxx..............25.............106..............88....... ..........70 kluczbasowy....29..............10................3................. .0 (I etap)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaczerniłam się na wszelki wypadek. Już niektóre pomarańcze podszywały sie pode mnie na innym topiku więc będę teraz czarna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nik.....było.....jest.....będzie Pebi 117 99 60:P kluczyk nie wstydz się nie ma czego tu sami swoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no właśnie :) Już bez różnicy która na którym miejscu się znajdzie ;) Teraz czekamy na następne towarzyszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.........BYŁO............JEST...... .... ....BĘDZIE Pebi............ .........117...............99.................60 xyxx..............25.............106..............88.... ... ..........70 kluczbasowy....29..............10................3...... ........... .0 (I etap)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.........BYŁO............JEST...... .... ....BĘDZIE Pebi..............22..............117..............99..................60 xyxx..............25.............106..............88.... ... ..........70 kluczbasowy....29..............10................3...... ........... .0 (I etap) Pebi popraw jak się mylę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESZCZE RAZ NICK.............WIEK.........BYŁO............JEST...... .... ....BĘDZIE Pebi...............22 ............117...............99.................60 xyxx..............25.............106..............88.... ... ..........70 kluczbasowy....29..............10................3...... ........... .0 (I etap)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o wieku 22:) ja nie skopiuje bo pisze teraz z tel, więc jak możecie to zróbcie to za mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Boże ale mi głupio -Kluczbasowy przekręciłam Twój nick w PRZEPRASZAM o rany co za ślepota ze mnie hehe. No ale w ostatniej tabelce juz jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle się wpisałam NICK.............WIEK.........BYŁO............JEST...... .... ....BĘDZIE Pebi...............22 ............117...............99.................60 xyxx..............25.............106..............88.... ... ..........70 kluczbasowy....29..............10................6...... ........... .0 (I etap) +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :D:D Ja zmykam teraz szykować moją córkę do spania. Buziaki dziewczyny. Odezwę się później papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziękuję wam bardzo:) a mam jeszcze pomysł, żeby dopisać rubrykę utracone kilogramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRÓBA NICK.............WIEK.........BYŁO............JEST...... .... ....BĘDZIE....SPADEK Pebi...............22 ............117...............99.................60.......18kg xyxx..............25.............106..............88.... ... ..........70......18kg kluczbasowy....29..............10................6...... ........... .0.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudłysmy tyle samo;) a w jakim czasie tyle schudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.........BYŁO............JEST...... .... ....BĘDZIE....SPADEK Pebi...............22 ............117...............99.................60.......18 kg xyxx..............25.............106..............88.... ... ..........70......18kg kluczbasowy....29..............10................6...... ........... .0.......11kg no mały śpi, czy ktoś został czy się relaksujecie przed poniedziałkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×