Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość straszniesamotnaaaaaaa

mam 33 lata jestem stara panna i najbardziej zal mi tego

Polecane posty

Gość straszniesamotnaaaaaaa

ze mam coraz mniejsze szanse na dziecko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z dużym nosem
też nie mam dzieci ale najbardziej się boje że moje dzieci miałyby takie same wielkie nosy jak ja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara panna 26 lattt
ja mam 26 lat i czuje sie dokladnie tak samo :O i wiem ze przez to ze tak sie czuje nie mam juz szans na normalny zwiazek no i na dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 2tyg....
będę miała 37 lat ale nie jestem starą panną tylko kobietą wolną jak ptak robię co chcę i tak mi dobrze i nie chcę tego zmieniać, mam faceta ale nie chcę mieć męża i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgghg
ja to marze do 30 byc wolną jak ptak w szczegolnosci od smierdzacych pieluch i całodobowego nianczenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzgzgz 25 lat
ja mam 25 lat i też się tak czuję... na co dzień tylko praca od rana do wieczora :( po pracy nie mam sił już nic robić tylko iść spać... a nawet gdybym chciała wyjść gdzieś, to wszystkie koleżanki już mają sowje, dzieci, swoje rodziny i problemy..... w weekend studia, już ostatni miesiąc...... mam wrażenie że przegapiłam coś w życiu, te 5 lat od 20 roku życia tak bardzo mi zleciały.... :( coraz bardziej mi smutno i odczuwam presję czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 2tyg....
Teraz płaczesz bo jesteś sama, potem będziesz płakać bo teściowie źli, mąż zdradza, dziecko choruje. Ale każdy ma to co chcę ja chcę mieć święty spokój i mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam lat 23
i do trzdziestki chce swe panienstwo utrzymac pozniej co bedzie to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka1985
Dziewczyny wyjdźcie do ludzi! Uśmiechajcie się, cieszcie się życiem a wtedy z pewnością jakiś mężczyzna zapragnie umówić się z taką kobietą. :) Jeszcze nie jest za późno tak trzeba do tego podejść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjiu
A ja mam 29 i juz po rozwodzie i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna li
też jestem samotna mam już 30 na karku i boję się że nie długo ominie mnie bycie mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszniesamotnaaaaaaa
gdyby to bylo takie proste i przez samo usmiechanie przyciagalo sie odpowiednich faccetow . ale tak niestety nie jest. poza tym coraz czesciej spotykam sie z tym ze faceci w moim wieku albo troszke starsi wola kobiety przed trzydziestka. wiadomo ze taka kobieta ma wieksze szanse na zdrowe dziecko niz ta po 30stce a juz nie daj Boze po 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frenti
wiadomo ze taka kobieta ma wieksze szanse na zdrowe dziecko niz ta po 30stce a juz nie daj Boze po 35 Po pierwsze facet nigdy nie kieruje sie takimi kategoriami, tj. nie rozwaza, ktora kobieta da mu zdrowe dziecko:D Jak juz to po prostu chce miec mlodsza partnerke z ladniejszym cialem. Po drugie, kto ci wmowil, ze 33letnia kobieta ma mniejsze szanse na urodzenie zdrowego dziecka?:O Gdyby tak bylo to caly Zachod powinien byc chory od urodzenia, bo tam kobiety rodza pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna li
smutne to jest mnie też to czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem czy mniejsze szanse? W dzisiejszych czasach bycie samotną matką to nie wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem panną
może być że starą (25 lat). a od żonatych i świeżodzieciatych "kolegów" to się chyba zacznę niedługo odganiać kijem bejsbolowym. Skomle to to jaki piesek o szynkę - a naiwna żona w domu z dzieciakiem i pieluchami. Między innymi dlatego instytucja małżeństwa mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frenti wlasnie ze kieruje sie takimi kategoriami jak wiek partnerki i niechdzi tu bynajmniej o ladne cialo tylko mozliwosc urodzenia zdrowego dziecka. A co do zachodu to wcale nie jest tak popularne pozne rodzenie dzieci jak sie wszystkim w PL wydaje . Wiem bo bylam w Irlandii i Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszniesamotnaaaaaaa
wlasnie w anglii to juz 16stki rodza . wogole wydaje mi sie ze to taki stereotyp ze na zachodzie rodza pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem glupie 16tki
w szkolach w Anglii rodza czesciej, ale kobiety wykszatlcone w zdecydowanej wiekszosci po 30 tce. a czemu nie masz faceta? Moze mialas "damskie" studia, srodowisko? Bo naprawde to nie zalezy nawet od urody, raczej najwazniejsza jest wiara w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frenti
Te 16stki, ktore rodza pochodza z najnizszych warstw spolecznych i tak jest na calym swiecie, patologia ma najwiecej dzieci. Wyksztalcone, normalne kobiety reprezentujace klase srednia rodza swoje pierwsze dziecko w okolicach 30stki, a nawet pozniej, bo tam samotna 30stka to zadna stara panna tylko mloda kobieta. Jesli chodzi o facetow, to wiadomo, ze lubia miec przynajmniej o kilka lat mlodsza kobiete, ale na pewno zaden sobie nie pomysli "o, ozenie sie z nia, bo ta urodzi mi zdrowe dziecko":D Jesli tak strasznie pragniesz miec dziecko i masz ku temu warunki, to po prostu zajdz w ciaze i badz samotna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszniesamotnaaaaaaa
tez o tym myslalam ale 1. na chwile obecna nie mam warunkow na samotne macierzynstwo 2. mysle sobie ze to troche egoistyczne podejscie skazywac dziecko z gory swiadomie na brak ojca. wiem ze w zyciu roznie bywa ale to byloby z gory perfidnie zaplanowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam młoda panna po 40
A ja mam 42 lata, od pół roku po ślubie (pierwszym! :-) ) z ukochanym mężczyzną i staramy się o dziecko (też pierwsze i jak się uda to nie ostatnie ) :-) :-) Wiwat optymizm! Wielką miłość można spotkać w każdym wieku, a dzieci kobieta może rodzić aż do klimakterium. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszniesamotnaaaaaaa
znowu jakis podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszniesamotnaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie: jest jakis wasz glowny powod ze jestescie same? czy tak wyszlo? przepraszam ze pytam ale to tak z ciekwosci, jak nie chcecie nie odpowiadajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma
mając 34 lata wyszła za mąż a rok później urodziła ślicznego zdrowego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzosamotnaaaaaa
tylko ja mam 33 lata i zadnego faceta na horyzoncie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka123
Tak sobie myśle... czy to wlasnie nie wasi bliscy Was krzywdza powtarzaniem, udowadnianiem, mowieniem ze sie jest starą panną? Kobieta bardzo latwo sie doluje i tym przejmuje, robi sie smutna i zamknieta i przez to trudniej jest kogos poznac, po prostu sie z kims zaprzyjaznic. A przeciez teraz 30 latki to inne kobietki niz kiedys - mlode, zdrowe, czesto niezalezne i jest Was naprawde sporo. A ilu ja znam wolnych spoko facetów po 30 którzy się zrazili do kobiet. Ale i na nich przyjdzie pora - na wszystko przychodzi czas byle nie na siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawykla86
yyy a moze pora wziasc sie w garsc?? przestac biadolic, zajac sie swoja pasja i cieszyc sie zyciem??? siedziac w domu nic nie zmienicie. ok kolezanki powychodzily za maz, ale mozna poznac nowe ... siedzac w domu na pewno nic nie zdzialacie ksiaze na bialym rumaku nie przyjedzie i nie zagra wam serenad pod ok nem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×