Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość straszniesamotnaaaaaaa

mam 33 lata jestem stara panna i najbardziej zal mi tego

Polecane posty

Gość gość
Może to będzie niestosowne i durne pytanie, ale jak u Ciebie z rozwojem płciowym, sprawami kobiecymi, hormonami? Prawda jest taka że atrakcyjna kobieta, to po prostu płodna kobieta - tak to obmyśliła natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossc
W porzadku z tymi sprawami. Np okres mam regularnie co do dnia, co do godziny nawet hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może jakość materiału DNA pozostawia wiele do życzenia (bez urazy), może po prostu masz pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossc
To, ze nie przyciagam facetow jest z jakiegos powodu, wiem o tym, wcale sie nie oszukuje ze poznaje tych niewlasciwych albo ze niesprzyjajace okolicznosci. Pisze przeciez ze bylam zawsze dla nich powietrzem, ze kompletnie na nich nie dzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ciekawe o co tym facetom chodzi, czego im w Tobie brakuje, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossc
Moze brakuje, a moze czegos mam w nadmiarze. Nie mam zielonego pojecia, i pewnie nigdy sie nie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kluby, portale randkowe? Tam nietrudno kobiecie kogoś poznać, inna kwestia że większość tam poznanych facetów to... No nie chcę Cię zniechęcać. Próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossc
Raz umowilam sie z facetem z internetu. Poznalismy sie przez ogloszenie (kupno-sprzedaz), zupelny przypadek. Pisalismy jakis czas, wydawal sie oczarowany, wrecz zachwycony rozmowami ze mna, rozmawialismy na rozne tematy. W koncu sie spotkalismy. Juz na spotkaniu powiedzial mi ze niestety nie jestem w jego typie. I wiecej sie nie odezwal po spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale powłoka zewnętrzna ma ogromne znaczenie, mnie też ona blokuje. I też miałam takie sytuacje, że facet poznany w internecie czy nawet w klubie (!) nie odezwał się po spotkaniu. Przykre, ale cóż, takie jest życie kobiety która jest średnioatrakcyjna (ja też nie jestem superlaską, ale do brzydkich nie należę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w klubie przecież widział jak wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale po pierwsze było ciemnawo, po drugie byłam w stroju w którym nie widać dokładnie mojej sylwetki. Poza tym mógł być podpity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam kobiety ktore sa same cale zycie i niestety psychika im siadla i odwala na stare lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i w klubie mówił, że jestem bardzo ładną kobietą, na żywo już tego nie powtórzył. Trochę to przykre, ale cóż, życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwetka nie pasowała czyli schudnąć musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej proporcje ciała. I wcale nic nie musze. Jak ważyłam mało wcale nikt się za mna nie uganiał. Chdzi o proporcje, a nie o bycie chudą szkapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossc
A z jakiego powodu te kobiety byly same cale zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest nie tak z proporcjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dzwonowatą figurę : góra sporo szczuplejsza od dołu. Nie zmienię tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 33 tak jak ty singluje bawie sie podrozoje i nie szukam nie czekam, kocham samotnosc uwielbiam i nie zazdorscze kredyciukow, mezusiow i dzidziusiow:) kjak mnie atak zlapie na dziecko(nje daj boze) to sobie sama urodze i tyle co to wglebiac sie co ty myslisz z e bycie zkims to taki miod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie masz
widocznie masz inna nature, wiecznej imprezowiczki, one widocznie dojrzaly do tego by wziasc na siebie obowiazki, byc za kogos odpowiedzialnym, a ty wciaz masz w glowie fiu bzdziu, a moze zawsze bedziesz miala i nie dorosniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie popadajmy w skrajności. Naprawdę nie każdy marzy o ślubie, płodzeniu dzieci i wspólnych kredytach tudzież innych znojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie masz
ale o posiadaniu bliskiej osoby kazdy, a ten kto mowi ze nie to albo klamie albo ma zaburzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy bliską osobą musi być osobnik płci przeciwnej? Prawda jest taka, że jak kobieta nie ma odpowiednich walorów fizycznych to nie przyciągnie samca. Bo samca się przyciąga fizycznością, a bliskość z niejednym facetem jest tylko iluzją, często to tylko otoczka jaka wytwarza się poprzez pożycie seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania tez 33
nie jest tak zle byc samej,a dzidzius? jak chcesz barrrdzo to upatrz sobie kogos i...tylko kase na alimenty ma miec :)pamietaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu przemądra porada, że warto zrobić sobie dzieciaka, żeby nie być samemu. A że projekt z góry zakłada, że dzieciak wychowuje się bez ojca? A co tam, liczy się spełnienie zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie masz
brawo Aniu. Chcialabys byc dzieckiem samotnej matki, ktora zrobila cie zeby nie czuc sie samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania tez 33
:D samca kazda kobietka przyciaga,ma takie cos co przyciaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem zaburzona poprostu nie mam potrzeb a z takich, duzo pracuje dlugo duzo zrsbiasm weekendy bawie sie i podrooje w glowie nie mam fiu bziu bo pielenguje konkretnne stanowisko, jak sobie urodze to nawet nie chce alimentow bo zyje w kraju gdzie, samotne matki maja raj:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania tez 33
jestem takim dzieckiem,i super ze moja mama mnie tak bardzo pragnela i jestem tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 33, chyba nie czytałaś dokładnie postów. Nieprawda, że każda kogoś przyciągnie i nieprawda że warto zrobić sobie dzieciaka żeby spełniał rolę czasoumilacza i życiowej zapchajdziury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×