Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość straszniesamotnaaaaaaa

mam 33 lata jestem stara panna i najbardziej zal mi tego

Polecane posty

Gość stannis
ale facet jednak ma więcej okazji żeby poznać kobietę Poznać może tak, tylko co dalej? Bez odpowiedniej ilości kasy nie ma co zaczynać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli szukasz dziewczyny o wyglądzie modelki to pewnie tak jest, ona wie że jest atrakcyjna i może przebierać.Ale jest na pewno wiele normalnych, skromnych dziewczyn dla których liczy się coś więcej niż pieniądze.Może nie są tak piękne i zgrabne jak modelki, ale cóż, nie można mieć wszystkiego. Chyba ze jesteś typem który patrzy tylko na atrakcyjny wygląd, przeciętnej nie da szans ale jednocześnie będzie miał pretensje że te najbardziej atrakcyjne zwracają uwagę na portfel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stannis
Ale tu nie chodzi o "patrzenie na portfel", tylko o konkretną ilość pieniędzy, którą należy posiadać jeśli chce się mieć dziewczynę. Spotykanie się z dziewczyną generuje koszty, trzeba więc mieć dodatkową kasę. W sytuacji takiej jak moja, kiedy żyję praktycznie na styk, nie mogę sobie pozwolić na żaden ekstra wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, wcale nie. moj byly facet jak przyjezdzal do mnie, to kasa na benzyne dzielilismy sie po polowie, tak sobie to obmyslil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stannis
Faceta stać było na samochód i benzynę, więc miał pieniądze. Chyba nie bardzo rozumiesz pojęcie "życie na styk".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie bylo go stac na benzyne zeby do mnie przyjezdzac, wiec polowe kosztow za ta benzyne pokrywalam ja. myjnie tez czasem placilam, bo mowil ze przeciez czasem gdzies razem tym autem jedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrzydzało się za młodu to na starość koty zostały. Dobrze wam tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wybrzydzalam, tylko nikt sie mna nie interesowal, zawsze bylam powietrzem dla facetow. Uwazasz ze dobrze mi tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wybrzydzalam, tylko nikt sie mna nie interesowal, zawsze bylam powietrzem dla facetow. Uwazasz ze dobrze mi tak? A co? Masz ponad trzydziestkę i wciąż jesteś dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossc
Tak, mam 34 lata. Jestem dziewica. A czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to peszek. Nie było okazji czy po prostu jesteś bardzo gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossc
Jestem przecietnej urody. Tak jak pisalam faceci nigdy na mnie uwagi nie zwracali, bylam dla nich niewidzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, faceci ciągną do ,,błyskotek" i potem żale, lamenty, że puste, głupie. A przeciętnej, ale za to dobrej, ułożonej to nie raczyli zauważyć. Typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stannis
Każdy ma swoje powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecietnosc urody tu nie ma nic do rzeczy !! kobieta musi roztaczac specyficzną aurę , musi od niej wiac sexem i erotyką w granicach przyzwoitosci . Jak myslisz jedna z druga , ze noszac sie niczym zakonnica albo 70 letnia babcia majac lat 40 coś ugrasz to jestes niepowazna !! to nic ze kolezanki sie beda smiac , one nie beda miec adoratorów , ty tak , masz wybór zatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i sorry , ale 33 letnia dziewica o czym swiadczy , ze co ? garbata ? kaleka ? paskuda ? nie było kandydata zadnego ? a moze wygórowania za wysokie , moze wyzej sra niz d*pe ma ? (przepraszam ) to nie jest normalne , kazda normalna straciła dziewictwo około 20 - tki i mozna polemizowac , ale takie są fakty i to jest normalnosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsf
lepsza stara panna niż panna z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latka leca,szukaj kogos bo potem na starosc zdziwaczejesz z samotnosci,nie pisze tego by Cie dobic ale jak czlowiek jest dlugo dsam to potem mu odbija o starosci nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tamn uwazam ze lepsza panna z dzieckiem niz stara panna ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chociaz poznaj kogos by miec dziecko,wychowasz sama,nie bedziesz samotna a szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja dobrze widzę? Doradzacie kobiecie by złapała pierwszego lepszego samca do inseminacji i samotnie wychowała potomstwo? Uważacie, że wychowywanie się bez ojca jest dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtarzam, ze nie sram wyzej niz d*pe mam. nie odrzucalam nikogo i nie wybrzydzalam bo nikt na mnie nie lecial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak doradzamy bo autorka sama napisala na poczatku ze nie ma szans na dziecko--rozumiem ze pragnie dzieciatka,wiec jesli chce je miec to powinna poznac kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o dziecku, jego rozwoju psychicznym, potrzebach emocjonalnych ktoś pomyślał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu miała nie czekać? Do jednych kobiet mężczyźni praktycznie znikąd walą drzwiami i oknami, a inne mają usilnie zabiegać o odrobinę uwagi kogokolwiek? Trochę obiketywizmu, moi drodzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*obiektywizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może trochę równouprawnienia? Czemu tylko faceci mają zabiegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za. Tylko, że w Polsce panuje przeświadczenie, że to facet ma zabiegać, a kobieta która robi pierwszy krok to dziw*a albo desperatka - chyba mało która ma na tyle odwagi by dobrowolnie zaryzykować posiadanie takiej łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossc
pisze przeciez ze bez wzgledu na to co robilam, bylam niewidzialna dla facetow i powietrzem dla nich. Nie znacie nikogo kto cale zycie byl sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stannis
Ja byłem całe życie sam i tak już zostanie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×