Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po przejsciach

Gdzie mozna znalezc normalnego dojrzalego mezczyzne?

Polecane posty

Gość kobieta po przejsciach

Jestem kobieta po przejsciach.. bardzo samotna. Mialam meza, alkoholik, zniszczyl cale moje zycie. Non stop doly, placze po katach i nocami. Bardzo brakuje mi jakiegos normalnego czlowieka, z ktorym moznaby bylo porozmawiac,poradzic sie czy wyjsc do kina. Nigdy nie zaznalam takich sytuacji w moim malezenstwie, bardzo mi tego brakuje. Troche pozno sie obudzilam, bo swoje lata mam(46lat)-cale zycie sie meczylam i mam juz dosyc! Ale chce wreszcie odzyc... potrzebuje wsparcia .. Gdzie szukac normalnego mezczyzne?? Przeraza mnie samotne starzenie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja znalazłam na necie, na portalu randkowym ja - kobieta po przejściach, on - mężczyzna z przeszłością :) jesteśmy ze sobą (licząc od wspólnego zamieszkania) prawie 5 lat i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po przejsciach
Ewa33 Trzymam kciuki :) ech czy mi kiedys szczescie bedzie pisane?bardzo bym chciala. A jaki portal randkowy?? Bo powiem szczerze,ze jestem laikiem w tych sprawach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... podobnie
nie potrafie uwierzyc w net, choc jak widac (Ewa) cuda i ponowne szczescie sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam już, moze na sympatii, to już kilka lat temu było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poznałam swojego przyszłego męża na randkach o2. napisałam do niego porozmawiaj ze mną i tak zostało, jesteśmy już ponad rok , wiele razem przeszliśmy, ja byłam w trakcie rozwodu, potem był czas kiedy bardzo się pogubiłam, a on był pomagał i kochał mnie , teraz nie wyobrażam sobie gdyby go nie było i mimo że czasami mamy spięcia sięgające tornada kocham go i wiem że to mężczyzna przy którym czuję się szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 lat po rozwodzie
chyba nie ma takich...smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echinacea ratiopharm
ależ są. ja swojego - jak Ewa 33 - znalazłam na randkowni. oboje jesteśmy po przejściach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę trzeba poprzebierać, jak zawsze i we wszystkim, ale w końcu trafi sue na tą jedną perełkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można znaleźć. tacy są tylko wytworami kobiecych wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to każdej życzę takiej wyobraźni, jaką ja mam od ponad pięciu lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to tak że Wy również szukacie ideału , a takich nie ma, oczywiście na randkach jest sporo wariatów i Panów którzy szukają tylko seksu , wiem to z doświadczenia , ale to tak jak wszędzie randki to takie samo miejsce jak każde inne też nie mamy pewności kogo poznamy pozdrawiam i życzę powodzenia ps a tak na marginesie to nie warto rezygnować po pierwszej randce mówię to z doświadczenia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno trzeba mocno w to wierzyć Mówią, że kiedy rodzi się człowiek, z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... Połowy swojej duszy... Połowy samego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdaijsdlahsdlkjahsdj
faceta normalnego łątwo w zasadzie jest znaleźć, ale kobietę.... trochę trudniej:) ja poznałem na imprezie sylwestrowej, i udało mi się tylko dlatego że ... no cóż:) jest fajowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawego mężczyznę można spotkać wszędzie, nie tylko na portalach randkowych ale i w pracy, w urzędzie, na ulicy, na wakacjach... Trzeba być gotowym na to spotkanie, choć nie szukać desperacko, bo to odstrasza. Moim zdaniem trzeba zadbać o siebie i nie chodzi mi akurat o wygląd, bardziej o zainteresowania, bywać wśród ludzi, spotykać się z ludźmi, po prostu wyjść z domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujej Leon
Zgadza się. Siedząc w domu nikogo nie spotkasz. Wybierz się do kosmetyczki, kup ładny ciuch i humor Ci sie od razu poprawi. Będąc pozytywnie nastawiona prędzej kogoś spotkasz. Przyznam sie że rozglądam się za jakąś fajną kobitką. Warunek ŻADNYCH zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Uważam,że normalni faceci są wśród was. Wystarczy bywać wśród ludzi, bo to sytuacja stwarza okazję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
A Ty jesteś normalna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek768
Radzę Ci spróbować szukać na http://iduo.pl Znajdziesz tam wielu normalnych i mocno stąpających mężczyzn, którzy poszukują miłości. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×