Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 15.05.2010

WESELE KRAKÓW I OKOLICE - CO POLECACIE??

Polecane posty

Gość gość
Ja swoje wesele miałam w Krakowie na ul. Opolskiej w sali hotelu Best Western Premier. Był to bardzo dobry wybór, bo sala jest bardzo ładna i przestronna. Obsługa jest profesjonalna i miła, panie managerki bardzo pomocne, a serwowane przez kucharza dania zachwycają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam wesele w tej sieci hoteli, ale w innym obiekcie. My organizowalismy przyjęcie w best western efekt express. Godna polecenia sala i piękny hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepsze miejsce na organizacje wesela to sala w hotelu best western premier! My mieliśmy przyjęcie na ok. 180 osób i było bardzo przestronnie. Sala jest jak z bajki! Po prostu piękna! Jedzenie i obsługa na 5 z plusem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłam na różnych weselach w krakowie i mnie najbardziej do gustu przypadła sala w hotelu best western efekt express. Bardzo łądna i duża, z miłą obsługą i dobrym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również byłam na weselu w sieci hotelów Best Western, bodajże w tym obiekcie http://www.bwkrakow.pl/bwgalicya/ i bawiłam się doskonale. Sala przepiękna, jedzenie mi bardzo smakowało, ogólnie wszystko na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie numerem jeden jeżeli chodzi o sale na wesele jest ta w best western premier! Idealnie przystosowana jest nawet do dużych wesel, mają pyszne jedzenie, wspaniałą obsługę i przemiłą, czuwającą nad wszystkim panią menadżer !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotel4klimek
A my serdecznie polecamy wesela organizowane w naszym Hotelu Klimek. Profesjonalna kadra zadba o wszystkie szczegóły tak, aby Państwo mogli ze spokojem oddać się zabawie z rodziną i przyjaciółmi. Posiadamy bogate menu, które sprosta nawet najbardziej wysmakowanemu podniebieniu. Po hucznej zabawie goście będą mogli udać się do naszych świetnie wyposażonych pokoi hotelowych, gdzie z pewnością niczego im nie zabraknie. Więcej informacji znajdą Państwo poniżej: https://www.hotelklimek.pl/hotelklimekspa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychylam się do pozytywnych opinii odnośnie hotelu Best Western Premier. Jakiś czas temu byliśmy tam z narzeczoną na weselu mojej siostry i tak nam się spodobało, że sami niedługo po tym zarezerwowaliśmy termin. Wszystko było jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santam922
Świetne opinie ma też sala w tym miejscu http://www.hotelwitek.pl/pl/weddings-events.html Widziałam zdjęcia i sama chciałabym mieć tam wesele, ponieważ wpasuje się w różne style wesela. Decyzja należy do Was, ale należy szukać swojego ideału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja932
Super miejsce na zorganizowanie wesela to hotel Best Western Efekt Express. Maja dużą salę, która pomieści do 200 osób, a dojazd do hotelu jest łatwy. Moja siostra organizowała tam wesele i była bardzo zadowolona ze współpracy z hotelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładna jest sala, jedzenie na pewno Cię nie rozczaruje a poza tym można pokosztować ważonego piwa. Gdzie? Stara Zajezdnia na Krakowskim Kazimierzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam sale na wesele na stronie https://chrzcinyikomunie.pl/ ogólnie polecam jeżeli ktoś szuka lokale które się tam znajdują są w całkiem przyzwoitych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

 

Robię od jakiegoś czasu z moim narzeczonym mały research miejsc na wesele i parę osób nam polecało Ludwinkę( ludwinka.pl). Byliśmy tutaj coś zjeść niedawno żeby zobaczyć jak to wygląda i wrażenia mamy obydwoje na plus. Ludzie przyjemni, pomocni, dużo miejsca na sali bankietowej, fajna spokojna okolica...bierzemy to miejsce powaznie pod uwagę. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ja serdecznie polecam niedaleko Nowego Sącza Rezydencje Las Vegas Barcice, malownicza okolica, a sale bankietowe przepiękne, to miejsce ma swój urok i klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Świetne wesele zorganizowała moja koleżanka w tym miejscu http://www.aldan.com.pl. Bawiliśmy się tam superowsko. Ładna sala, dużo miejsca, ładna okolica. Super jedzenie i miła obsługa. W przyszłym roku ja będę tam miała wesele i mam nadzieję że też będzie ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl

Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka

Ja ostatnio byłam na pięknym weselu w tym miejscu http://www.uostrowskich.pl/. Piękna sala balowa z ogromnym żyrandolem który robi niesamowite wrażenie. Gustowne dekoracje i elegancko zastawione stoły wspaniałym jedzeniem. Obsługa tez bardzo dobrze sobie radziła. To było jedno z lepszych wesel na jakim byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesia

Best Western Premier! To co zrobili na moim weselu zasługuje na medal!! Niestety podczas jedzenia zupy - barszczu czerwonego poplamiłam sobie ...enkę... panie z obsługi były nie zastąpione! Ja szybko poleciałam przebrać się w druga kreacje (na szczęścia taką miałam!) a  panie odratowały moją poplamioną suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia

Moja przyjaciółka brała ślub w tym roku i był zorganizowany w hotelu Best Western Premier. Jestem zachwycona tym jak przebiegało wesele. Sala przepiękna a jedzenie było tak dobre, że nawet najedzona ciągle podjadałam. Sama zastanawiam się gdzie zorganizować wesele i to miejsce bardzo mnie zachęca.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reksia

Również polecam hotel Best Western Premier. Dzięki zaangażowaniu pracowników mój najważniejszy dzień z życia jest niezapominany.  Bardzo polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafiarka

Jak wszyscy, to wszyscy! Byłam właśnie na zimowym weselu w hotelu Best Western Premier i jestem zachwycona. Też zamarzyło mi się teraz wesele w takim klimacie. Dodatkowo jedzenie było przepyszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

W zeszłym roku byłam na weselu w Dobczycach w hotelu Podzamcze i było bardzo fajnie, a jedzenie pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile jeszcze

Kurczę, proszę speców od Best Western - nie spamujcie, bo wygląda to strasznie nieudolnie, akcje w jednym czasie, raz "Tosia" raz "Tesia", zależy nam na PRAWDZIWYCH poleceniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi, którzy mieli mieć ślub/wesele w czerwcu 2020, przełożyli wszystko na 2021 rok. Stwierdzili, że maksymalny limit 50 osób (o ile w ogóle) nie jest dla nich wystarczający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prywatnie polecam http://fokusgroup.pl - bardzo fajna i zgrana ekipa! Grali u siostry i sami się zastanawiamy nad ich wyborem chociaż rodzina wiadomo chcą zespół 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Best Western Efekt Express ma duże doświadczenie w organizacji wesel. Myślę, że warto się z nimi skontaktowac i dowiedzieć więcej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobało mi się wesele mojej kuzynki w sali bankietowej Aldan. Perfekcyjnie przygotowana impreza z bardzo dobrym, urozmaiconym jedzenie, z pysznymi ciastami. Obsługa miła i sprawna. No i lokal ładny, przestronny i komfortowy. Dodatkowy zadbany i przyjemny ogród. Spokojne można tam urządzać takie imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Jaroszowcu jest piękna sala bankietowa Aldan. Byłam tam na super weselu. Obsługa pięknie i z gustem przygotowała lokal który znajduje się w klimatycznej okolicy. Serwowali wspaniałe i urozmaicone potrawy. Wszystko elegancko i sprawnie podane. Obsługa cały czas na posterunku pilnowała porządku i uzupełniała stoły. Warto wziąć ten lokal przy przygotowaniu imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne wesele miała moja kuzynka w zajedzie Złota Rybka w miejscowości Czekaj. Perfekcyjnie przygotowana impreza. Pyszne jedzenie. Sprawna obsługa i  piękna sala bankietowa z dużym parkietem do tańczenia. Można polecić to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie daj sobie wmówić że trzeba mieć fotobudki \ fotolustro \ barmixa \ pakoj wspomnień i wiele wiele innych rzeczy żeby wesele było udane. Szukaj sali gdzie masz więcej niż jedzenie w cenie, my mieliśmy w cenie talerzyka ciasta, tort, kwiaty, dekoracje, alkohol, pokrowce, pokój dla nas. Alkohole polecam zamawiać w hurtowniach jak tutaj http://www.alkoparty.pl/whisky  Jakby to wszystko osobno ogarniać to wyszło by duuuzoooo drooozeeej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×