Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blondie girl

Mam męża i...mam ochotę na dziewczynę

Polecane posty

Gość Śliczna Aga
hej koleżaneczki ale was przybyło,aż mi sie zrobiło gorąco w stringach naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agi i blondie-girl
Aguś Aguś, przyjezdzaj nad morze wypoczywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Aga
wiecie naprawde wogole to bym chciała was wszystkie poznać mmm caluski dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agi i blondie-girl
tylko ze wiesz, kobitki sa o siebie strasznie zazdrosne...:P mi poki co zalezy na jednej konkretnej o podobnych upodobaniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Aga
mmmm tak bardzo bym chciała,byśmy sie kochały na plaży my we dwie tylko,byśmy sie całowały na języczki i jedna drugą pieściła mmmm tego bardzo chce moja słodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agi i blondie-girl
nooo jaaaaa....rozpalasz Aguś !!!! ja chyba bardziej tego chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfghgh
wydaje mi sie ze sliczna aga, to jakis lysiejacy pan typu bear, ktory wali gruche przed monitorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Aga
ale wiesz ,było by fajnie gdy byśmy twoją partnerke namowliły na trujkącik,zgodziła by sie,gdy byśmy ją tak słodko przekonywały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agi i blondie-girl
jak narazie to musze ja znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczna Aga
a to gdzieś wyskoczyła twoja partnerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się nad tym zastanawiałam
do ddfghgh też mam pewne wątpliwości co do Ślicznej Agi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi sie że dziewczyny chca sie ze sobą pieprzyć a nawet nie wiedzą jak która wygląda. Ciekawe zauroczenie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
Powiem wam że z tej rozmowy ze śliczną Agą moge wywnioskować że jest ona albo młodą dziewczynką z fantazjami albo tak jak już ktoś wspomniał starym łysiejącym facetem ;/ Jej/ jego wypowiedzi sa nie składne ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magikkka chciałabym poznac dziewczynę biseksualną lub lesbijkę, bo od dluzszego czasu chcialabym mies taka przyjaciolke... jestem z wawy... kto chce pogadac, poznac sie i moze zaprzyjaznic??? 16:53 [zgłoś do usunięcia] a tak naprawde masz 45 lat, 5-cio cm peniska w majtach , gruby piwny brzuch i co rano trzepiesz gruche na swoim malym balkonie 19:33 [zgłoś do usunięcia] klaudyna99+ z wawy? za daleko... szkoda 19:21 [zgłoś do usunięcia] elei (bi_ania@tlen.pl) ja też chętnie poznam - najlepiej z okolic 3miasta 19:33 [zgłoś do usunięcia] cococco 19:34 [zgłoś do usunięcia] cococco klaudyna, skad jestes? 01:35 [zgłoś do usunięcia] mess no własnie skad?? a Ty cococco?? 01:36 [zgłoś do usunięcia] Jarosław Psikutas (jaroslaw.psikutas@orange.pl) Kręcisz film? A ja swoją Mariolkę poznałem w bibliotece Moja wizytówka dźwiękowa dla analfabetów --> http://tinyurl.com/czww4 15:23 [zgłoś do usunięcia] cococco ja jestem z mazowsza, a Ty mess? 01:01 [zgłoś do usunięcia] mess (mess.poznan@wp.pl) woj. lubuskie daleko 14:17 [zgłoś do usunięcia] Passionata Szukam dziewdzynki z woj. świętokrzyskiego. jest tutaj taka? najlepiej w wieku 18-25lat... 15:13 [zgłoś do usunięcia] grena A ja mam 22 lata i jestem z okolic Kamiennej Woli... jesli jestes zainteresowana znajomoscia, to daj prosze znac. pozdrawiam a. 13:16 [zgłoś do usunięcia] Passionata jestem ze Skarżyska kamiennej. podasz mi swój e-mail? :-* 13:17 [zgłoś do usunięcia] Kant dupy Jestem bi ,ale mieszkam w okolicach Poznania więc za daleko 13:20 [zgłoś do usunięcia] Passionata Grena jesteś? jestem zainteresowana... 14:30 [zgłoś do usunięcia] dushyczka poznam sympatyczną dziewczynę podzielającą moją orientację BI 14:44 [zgłoś do usunięcia] mmmmmmmmmffkdkkdkdkd mam faceta, ale jestem bi. Podniecają mnie dziewczyny, mam z nimi duzo fantazji, kiedyś nawet z koleżanką po pijanemu całowałyśmy się i rozebrałyśmy (od pasa w góre;p) i cholernie mnie to kręciło, jednak nic mi nie zastąpi faceta;D 16:53 [zgłoś do usunięcia] kikuś Poznam dziewczyne ( Poznań lub okolice) les lub bi wiek 15-18 wygląd mało ważny, na dlużej, przyjaciółki, towarzyszki do rozmów, przedewszystkim osoby bliskiej z czasem się zobaczy gg15914435 pozdrawiam 16:16 [zgłoś do usunięcia] somebody421 (somebody421@gmail.com) Ja jestem bi, ale nie wiem czy bym się na coś więcej odważyła. Zawsze mozna pogadać: somebody421@gmail.com Jestem ze skarżyska 16:18 [zgłoś do usunięcia] do kant a ja z poznania.. widzialam cie na jeden fotce.. Chciałabyś się poznać?.. Gosia. 16:22 [zgłoś do usunięcia] somebody421 (somebody421@gmail.com) Ja jestem bi, ale nie wiem czy bym się na coś więcej odważyła. Zawsze mozna pogadać: somebody421@gmail.com Jestem ze skarżyska 20:49 [zgłoś do usunięcia] MadziaxD (xxonaxx101@o2.pl) hej jeśli jest jakaś dziewczyna chętna do popisania to odezwijcie się...z okolic Poznania w wieku 14-16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
Racja :p to pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
dobra powiem prawde bo i tak byscie sie dowiedziały,tak naprawde jestem Gejem z Zabrza ktory wali konia cały dzień i niemorze sie spuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
kiedyś chciałem żeby moj tato zrobił mi loda,ale sie nie zgodził bo powiedział że mama będzie zazdrosna o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
Zajebie tego co sie podszył :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
To forum na serio schodzi na psy :/ Wystarczy swoje zdanie powiedzieć i juz sie komuś nie podoba i podszywy jakies denne robią ;/ żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfghgh
ja też sie przyznaje,jestem wyruchanym gejem,a lesbijki moge ruchać ile wlezie,i kazda wyrucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
no to jasne że śliczna Aga się podszywa. Każdy kto coś źle o niej napisał doznał podszywu :p Żal z Ciebie pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
zajebie siebie,moje ciało już mnie wkurwia,niech mnie wyrucha jakiś pedał bo już nie moge wytrzymać,ta moja cipa smierdzi jak gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
dobrze wiedzieć :D Według mnie i mojej partnerki jest boska :D A i się plączesz troszke bo przed chwilą niby byłam gejem :DxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
kiedyś moja mama probowała mnie zapiąć od tyłu,ale tata to zobaczył,wkurwił sie i sie spuscił na moje cyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się nad tym zastanawiałam
co tu się dzieje wogóle?????? debilizm się szerzy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×