Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blondie girl

Mam męża i...mam ochotę na dziewczynę

Polecane posty

Gość euphoriaaa
hahaha jaka wyobraźnia :D poziom przedszkola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
Ej no tego co ten KTOŚ wyprawia się słowami opisac nie da .. debilizm to mało powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
moja mama popiera to gdy moj tato sie spuszcze czasem na moje cyce,ale najbardziej doskwierają mi babcine przestrogi,bo mowi żeby lepiej moj rodzony brat sie na mnie spuszcał gdy sie wkurwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
:/ żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoriaaa
a wyobrażnie mam taką,że czasami huj hce mnie szczelić,kurwa zajebie sie o to,powiem mamie żeby mi inny rozum kupiła na straganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APEL APEL do KOBIET
Blagam Was kobiety jak sie juz decydujecie na takie kontakty, to bądźcie atrakcyjne, sexowne, zadbane !!!!! to sie nie mieści w glowie..co niektore to takie zaroślaki, spaślaki, ze az zal !!!!! poprostu KOBIECE !!! czy to tak wiele ???!!! nie wymagam niemożliwego !!! takie to nawet nie mają poczucia wstydu pokazać sie w takim obleśnym stanie innej kobiecie !!!!! chyba sobie nie zdajecie sprawy ze inne kobiety są bardziej krytyczne od Was samych !!! i lubią zmysłowe koleżanki oczywiscie to nie bylo do wszystkich.... takze weźcie sobie to do serca !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfghgh
ja mam ochote na sexy brunetke, nie jestem grubasem i mam ogolona pipke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doskonale was rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz o tym koniecznie mężow
na pewno się ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pomyślę
jestem szczęśliwą mężatka,ale o sexie z kobieta czasami myslę. Nie widze w tym nic dziwnego, ciekawość ludzka rzecz. Czy kiedyś to zrobie, nie wiem- raczej nie-ale pofantazjować mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim sensie
ohyda ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynyy/ kobietki
ktore z was zrealizowaly swoje pragnienia ??? i gdzie sie spotykalyscie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffeedddeeereerrr
jak powiedzieć rodzicom że jest się lesbijką?????? dodam ze moi rodzice nie popierają takich związków(homoseksualnych), uważają że homoseksualistą nie należy sie adopacja i są przeciwko związkom czarny facet---biała kobieta i odwrotnie..... nie wiem co mam robić, chcemy mieć z partnerką dziecko tylko uważamy że powinni moi rodzice najpierw wiedzieć o tym że jestem lesbijką, jej rodzice akceptują nasz zwiazek, znaja mnie i uważają za rodzinę... a ja nie wiem co zrobić z moimi rodzicami :/ oni poprostu są na nie w takich tematach, są przeciwko eutanazji i aborcji i tłumaczą to jednym faktem: jesteśmy chrześcijanami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa co ich to
to Twoje zycie, to Ty masz zyc z nim w zgodzie, a nie oni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam męża i fajną rodzinę, ale bardzo pragnę seksu z kobietą. Mieszkam w Warszawie, lecz mogę się gdzieś przemieścić samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytacz z dypolomem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uper Uppy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnulllaaa
o lisba na necie nowa, bedziesz mial powodzonko,hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaadia
a ja juz sie bałam ze ze mnie to takie dziwadło :) tez mam meza ,ale chce sprobowac jak to jest z kobietą jestem zmysłowa , zgrabna brunetka wiem ze robie wrazenie na innych jednak nic nie znaczą dla mnie komplementy od mezczyzn ,wole towarzystwo kolezanek ,tam sie lepiej czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi-girl
Ja nie mam męża ale chcę spróbować z kobietą lub z kobietami mieszkam w łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaadia
szkoda blondi-gril,ze nie blizej ,ja mieszkam w wielkopolsce wtedy moze bylaby szansa zebysmy cos pokombinowaly :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor serc
shaadia skoro tak znacznie bardziej wolisz towarzystwo kobiet, może jesteś less tylko że o tym nie wiesz, albo się do tego nie chcesz przed sobą przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaadia
nigdy nie bylam z zadna laseczka ,sama nie wiem ? i chce sprobowc moze wtedy cos mi sie przejasni w glowie ,moze tez to jest ciekawosc ,wiele dziewczyn twierdzi ze to pieknie i zmyslowo jest , jak nie sprobuje to sie nie dowiem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racja to racja
Kobiety są piękne i zmysłowe, nie oszukujmy się, wszystkie patrzymy na inne kobiety bo to one przykuwają wzrok i stanowią synonim piękna. A seks z kobietą jest wspaniały. Inny niż z mężczyzną, ale to tylko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnniecony tym topikiem
dziewczyny wiecie gdy was czytam,to naprawde mnie podniecacie,jak piszecie ze kobieta pragnie sexu z kobieta,to aż mi sie cos robi,no muj kutasek t sie robi taki twardy mmm ojj ale fajne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka_221
Założycielko tematu nie martw się, podobno ponad połowa społeczeństwa jest bi tylko się do tego nie przyznają :p Ja niedawno skończyłam 19 lat i muszę przyznać, że też często fantazjuję na temat innych dziewczyn. Zgrabnych, zadbanych, z jędrnym biustem i pełnymi ustami.. Nie jestem lesbijką- mam chłopaka, z którym jest mi bardzo dobrze. Ale gdy pomyśle sobie o tych delikatnych dłoniach, sterczących sutkach, długich włosach muskających moja ciało i delikatnych pocałunkach... Mrrr, aż ciary mnie przechodzą :D I nie mówię tu o jakimś pieprzeniu lesbijek gdzie wióry lecą a język wije się jak u węża. Mam na myśli delikatne i subtelne, powłóczyste ruchy, które rozpalają do czerwoności :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka_221 ojj jak ładnie to ujęłaś aż mi się miło zrobiło :P pewnie jesteś Bi tak jak ja, też mam faceta od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz wie o twoim pomysle? co on na to? jak sobie wyobrazasz spotkanie w trojke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×