Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plastusiowa narzeczona

Ludzie urodzeni w latach 70 jak wspominacie ?

Polecane posty

tak tak, a teraz fizyka mylona jest z fizycznoscia a chemia kojarzy sie jedynie z motylami w brzuchu :-) natomiast co do muzyki i polskiej specyfiki, to nie wiem kto jeszcze pamieta takie sprawy: trojka monofoniczna dwojka pierwsze stereo i audycje tomka b. w ktorych puszczal cale plyty i czytal niesamowicie przetlumaczone teksty :-) pozniej pojawila sie wielka wytwornia piracka takt, zalala kasetami caly rynek i ewenement na skale swiatowa - pirat zostal spiratowany przez firme tak!, znaczek wygladal niemal identycznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I fajne były gry planszowe dawniej ;) piłkarzyki na spręzynki i samochody na kable ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a kto miał legitymacje klubu wiewiórka?" - nie mogłem sobie przypomnieć co to było, bo ta wiewiórka mi tak chodziła po głowie, dzięęęęki! :) "Panie malo_stanowczy ja po nogach nie sikam, ale milo posluchac Modern Talking...kiedys wszystkie dyscteki byly ich pelne... Masz jeszcze jakiegos ASA w rékawie...moze nie MT? Ja tam wychowalam sie na Liscie Przebojów Trójki To byly czasy, wszystkie radia rozbébnione na maksa w soboté wieczorem...i nasze polskie hity i ten mily, cieply glos...." - no to specjalnie dla Ciebie, miejsce drugie na 250 podsumowaniu listy przebojów prrrogramu trzeciego, święta Bożego Narodzenia nie pamiętam którego roku... http://www.youtube.com/watch?v=dlPjxz4LGak&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro o marku bilinskim to nalezy tez wspomniec marka i wacka Tomaszewski i Kisielewski:) Dawali czadu:) Mam chyba jeszcze ich kasety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak tak, a teraz fizyka mylona jest z fizycznoscia a chemia kojarzy sie jedynie z motylami w brzuchu" - za to biologia nie kojarzy się z rozmnażaniem tak jak nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej pojawila sie wielka wytwornia piracka takt, zalala kasetami caly rynek" oj tak tak , takt był znany ;) pamietam pełno tych pseudo sklepów z kasatami pirackimi testowanymi na jamnikach firmy "international" Miałem takiego walkmena na 4 paluszki który po zmianie baterii chodził może z 1, 5 godz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra przyznam wam sie :) latałem z pajdami chleba z masłem i cukrem po podwórku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze marzyłam żeby mieć walkmena a pierwszego dostałam dopiero na 18stkę- traktowałam go jak ósmy cud świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie procent znikomy- przesadzasz albo ja naprawdę nie mieszkam w "waszej" polsce regres- a kto nie latał ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wigry 3 na pierwsza komunie :) albo takie malutkie zegarki razem z dlugopisem w komplecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja o komputerze mogłam tylko pomarzyć :P niesprawiedliwość losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahah zegarki w długopisie :) Pamietam , ale mi przypomniałas :D imperia , ja sie dzieliłem z kumplami jak mówili daj gryza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie 2600??? atari 800 c64 i zxspectrum, to byl szyk Rive raid , montezuma , mon patrol Wiedza czerpana z Bajtka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"latałem z pajdami chleba z masłem i cukrem po podwórku " - mea culpa. Ja też :D Wtedy komputery nie były na porządku dziennym. zx spectrum był wypasiony:) Pamiętam jak pojawiły się kompy z procesorem 286. Potem 386... 14 calowy monochromatyczny monitor i chyba jeden z pierwszych symulatorów retaliator:) Z dosu trzeba bylo wprowadzać polecenie uruchomienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze najpierw zjadało się czyjąś a potem z dumą wynosiło się swoją, żeby też być objedzonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rive raid , montezuma , mon patrol Wiedza czerpana z Bajtka o to to i road race 20 minut wczytywania i srruuuu jeden pisk i od nowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kim chcieliście być ???????:P ja chciałam być aktorką :P i w zasadzie rozmyśliłam się dopiero w ostatniej klasie liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak pojawiły się kompy z procesorem 286. Potem 386... 14 calowy monochromatyczny monitor to pozniej, wczesniej byl na przyklad jezyk logo zolwik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Regres a ja ze śmietaną i cukrem hmmm pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te swinki trzy to chyba tak le
cialo;my jestesmy swinki trzy swinki trzy sport muzyka oraz gry to my czy jakos tak smieszne to bylo.a herreys...hm...1 z tych ten w spodniach w paski przypomina mi mlilosc moja z czasow tych wlasnie ale to nie byl ten wokalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb ze śmietaną i cukrem do dziś robię synowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike moja odpowiedz jest standardowa :) Milicjantem albo Strażakiem :D pózniej mi się zminiło na żołnierza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Ja zawsze piguła i tak jest :) O kurcze szkoła mundurek wykrochmalone kołnierzyki i mankiety mundurek niebiesko biały i białe czeszki czysto schludnie i tak było w LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×