Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plastusiowa narzeczona

Ludzie urodzeni w latach 70 jak wspominacie ?

Polecane posty

Ano fajnie było, fajnie i wesoło. Moje dzieci nie mogą uwierzyć,że żyło się bez komuterów i komórek.Ja im mówię,że w tamtych czasach nikt by nie uwierzył,że telefon każdy będzie nosił przy sobie,haha. A co do komputerów to sukces był jak ktoś miał kalkulator..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starwarsaw
Jeśli wolno, pozwolę sobie na prywatny apel związany z dzieciństwem w latach 80: Jako typowe dziecko podwórkowe, bawiłem się między innymi popularnymi w tamtym czasie gumowymi figurkami postaci z Gwiezdnych Wojen. Obecnie targnięty sentymentem kolekcjonuję namiętnie te figurki, starając się dotrzeć do osób, które je jeszcze posiadają. Czy ktoś z tu piszących ma takie figurki i byłby skłonny je odstąpić? Chętnie odkupię... Proszę o kontakt mailowy: jaime29@wp.pl Pozdrawiam, Jakub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałem żołnierzyki i takie gumowo-plastikowe postacie z Mupeth Show ( dziadkow,świnke pigi, zwierzaka, gązo ) ale już ich nie mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuppppppppaaaaaaaaaaammm
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też fajne ale wolałem Tytusa Romka i Atomka no i Kleksa :D bo Thorgal to przyszedł później :) nie wiem jak ty? Ale ja to wycinałem z tyłu Swiata Młodych komiksy i je sklejałem w całosć :) Takim byłem maniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja az takim maniakiem komiksowym nie bylem jednak zdecydowanie wolalem kajko niz tytusa, thorgal to inna bajka jakby. co do wycinanek, to wycinalem z ostatniej strony motoru (jedyna gazeta motoryzacyjna wtedy) zdjecie z opisem i wklejalem do zeszytu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wklejalem do zeszytu " hahahahah tez to robiłem :D do tego dochodziły wymiany prospektów z kumplami ale także mamie z "Ekranu" aktorów i aktorki wycinałem i wklejałem do brulionów a jaka frajda była ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubiłem jechac kreską od cyfry do cyfry by na koncu zobaczyć co za obrazek stworzyłem lubiłem także ostatnią strone Kobieta i życie bo tam były takie śmieszne dowcipy o dzieciach bodajże " co powiedziały" czy coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs mnie ojciez zrobił nawet taki wskaźnik "strzałke" jak miał A. Słodowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo było bardziej doceniane :) to niedostępne było pożądane a jak już było zdobyte to bardzo cieszyło ... a propos tych gazet ... te wszystkie Motory,Ekrany,Przyjaciólki miały małe nakłady i ludzi eby je zdobyć to albo wczesnie rano zapylali do kiosku albo mieli swoje teczki założone gdzie pani kioskarka im odkładała ale co lepsze u mnie w kiosku tez ludzi maja do tej pory teczki ;) ale tylko starsi ... to chyba sentyment z poprzedniej epoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to były czasy;) Moje dzieciaki tak samo nie wierzą jak mogło nie być komórek,komputerów, a tym bardziej internetu.Moja sąsiadka nie miała telewizora ani lodówki ;)Pamiętam jak to się organizowało kluby i cała osiedlowa zgraja robiła sobie gdzieś lokum ;)Był szef,skarbnik klubu .Raz w miesiącu robiło się zbiórkę na gumy do żucia i słodycze.Całymi dniami szlajaliśmy się po Warszawie czy to zima ,wiosna ,lato.Do szkoły docieraliśmy w 15 minut,a powrót trwał 2 ;)Wpychaliśmy się do rowu,wali na kije .Eh to były czasy.W klubie robiło się śledztwo i krążyło się po całej Warszawie,bo ktoś wpadł pod samochód ;( Jak dla mnie to były najlepsze czasy ;) No i pierwsze discemny .Dzisiejsze dzieciaki nie potrafią sobie zorganizować zajęcia ;( Tylko telfon,komputer,internet i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×