Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiooolek12

jak wykryć zdradę?

Polecane posty

Gość asiooolek12

Mam pytanko może macie jakies pomysły jak wykryc zdradę? Przeczuwam że mój facet mnie zdradza, a za nic w świecie nie chce się przyznać, twierdzi że sobie coś ubzdurałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pracuję dzisiaj
na jakiej podstawie te wnioski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiooolek12
Od jakiegoś czasu zachowuje się dziwnie, inaczej. Sexu zero. I do tego kilka faktów które mi się nie zgadzają. Np. Mówi że idzie do kumpla, a okazuje sie że wcale tam nie by. I wiele innych faktów które mi się nie zgadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek......
jakie te fakty a starasz sie o ten sex ? czy czekasz tylko na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wraca do chałupy i zaraz leci pod prysznic, zdradza na 100%, chce z siebie zmyć zapach tej obcej kociuby, nie wiem, ale na filmi widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan332
pewnie zdradza jak tak myslisz mam duzo kompli co sa z dziewczynami a w wekendy kombinuj awyskoki naimpreze lub doagenci si ezabawic a w tyg potulni i kochajacy dziewcyzny duzo facetow tak robi szkoda mi tych dziewczyn ze sa slepe takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiooolek12
Tylko jak to wykryc zebym była pewna na 100%. On mi się nie przyzna nigdy. A z oszustem nie mam zamiaru być. Tylko musze byc tego pewna aby podjąć jakies kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan332
np moi znajomy wkurzony jest bpo ktos wyslal smsa jego dziewczynie ze on kochal sie z jej kolezanka i wkurzony szuka winnego a w robocie to chwali sie il eniezaliczyl i zkim si eniekochal naimprezach a przeztel kochanie kocham cie tak juz jest z duza iloscia facetow szkoda ze dziewczyny tego niewidza ale coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirualny powiew
Intuicja w tym wypadku rzadko zawodzi. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak, to z pewnością masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pracuję dzisiaj
to go śledź, jak mówi ze idzie do tego kumpla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzelisalw
po pierwsze musisz sie zachowywac jakby nigdy nic, zacznij sparadzac jego komorke albo normalnie go spziegowac, jak mowi ze idzie do kolegi to zadzwon do tego kolegi i powiedz mu sie starsz sie dodzownic do twojego faceta na komorke ale ona jest wylaczona mimo iz nie ebdzie,ale powiedz mu ze jak dzownisz do niego to mowi;operato niedostepnyi wymysl jaks glupia wymowek dlaczego dzownisz, tak sie doweisz czy jest z tym kolega czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiooolek12
Nie da się wyśledzić. Ma pracę jako kierowca. prawie większość czasu spędza za kółkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan332
u kierowca noto ladnie szczerze to dozdrady nigdy sie nieprzyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzelisalw
eee to trza bylo tak od razu- w zyciu sie nie dowesz,chyba ze sie sam przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpewniejszy sposób na wykrycie zdrady, dokonać oglądu, ubrania, rudy włos może być dowodem , o ile nie jesteś ruda, zapach obcych perfum, i wizyta u wróżki, najpewniejsza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiooolek12
Myślałam o dyktafonie< żeby umieścić go gdzieś w samochodzie. Bo inny sposób nie przychodzi mi w tym wypadku do głowy? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiooolek12
Napiszcie coi sądzicie o tym moim pomyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiooolek12
Chyba nikomu się nie spodobał ten pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł, tylko musiałby mieć funckję, włączania i reagowania na głos, ale jak go znajdzie, to może być nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiooolek12
Właśnie musiałabym umieścić go w jakimś dobrym miejscu. Tylko gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiooolek12
Może podpowiecie mi w jakim miejscu najlepiej umieścic to urządzenie. Myślałam może po pokrowcami ale czy dobrze sie nagra? Nie wiem nigdy nie korzystałam z dyktafonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiooolek12
Panowie może wy coś wymyślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry pomysł
chyba powinno się dobrze nagrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocolina
a nie mozesz go tak zostawic? poprostu odejsc z braku seksu jak nie bedzie o ciebie walczył tzn ze zdradzał:P po co szpiegować to takie płytkie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.........
nie możesz z nim na początek poważnie porozmawiać ....i raczej nie zaczynaj rozmowy od tego że podejrzewasz zdradę ale spytaj dlaczego unika seksu z Tobą czy stałaś się dla niego mało atrakcyjna czy co ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako ze na detektywa pewnie cie nie stac to chyba jedyny realny sposob zeby go nakryc, to miec pod reka kogos z samochodem, kto go zna i moze z dzien, dwa za nim pojezdzic. nie wierze, ze dyktafonem cos uda ci sie zrobic, jest duze prawdopodobienstwo, ze on robi (jesli robi) wszystko poza samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek......
wiesz co ? ja napisze ci tak , gdybym ja to był tym mezem , a okazalo by sie ze jestem czysty , a pzreczytal bym ten temat , dowiedzial sie , ze chcialas mnie nagrac i w ogole - to zlozył bym pozew o rozwód z orzeknieciem winy i bym go dostał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×