Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiooolek12

jak wykryć zdradę?

Polecane posty

Gość asiooolek12
Dziekuje wszystkim za rady. Myśle o dyktafonie poniewaz wiekszość czasu swojego spedza w samochodzie. Chodzi mi o rozmowy telefoniczne itp. Nie wiem co robic rozmowa nic nie da. Próbowałam. On w życiu się nie przyzna, że kogoś ma, bo wiem ze chce ze mna byc, ciągle mówi że mnie kocha.Tylko myśle ze lubi czasami się zabawić. tak przypuszczam. Tylko mi nie odpowiada taki układ dlatego chciałabym si.ę dowiedziec prawdy i jak najszybciej to wszystko zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
paulina.serce mam pytanie: to było uznane w sądzie za dowód? te rejestry keylogga? miałaś taką sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viasoft-pl
Najlepszym sposobem , żeby wykryc zdradę jest inwestycja w dyskretne urzadzenie SPYLOG, urządzenie słuzy do monitorowania komputera , dzięki niemu dowiemy się: -co było pisane na klawiaturze, jakie były uruchamiane programy, -jakie odwiedzane były strony internetowe itd zobaczysz, co działo się na ekranie komputera (zdjęcia pulpitu) -usłyszysz dźwięki wydobywające się z otoczenia komputera i rozmowy prowadzone przez komunikatory (podsłuch audio). http://www.viasoft.pl/spylog-email-cat-321-id-1776.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FVYJffFBCgxwxfSApGP
Krisracja, często nie zdajemy sobie spawry z tego że już 7-10 latki uczą się języka wulgarnego właśnie z nieograniczonego internetu z wolnością słowa. Tak nie powinno być, bo okazuje się że nagle dziecko w takim wieku chce się stać dorosłym . Pewnym jest że odbija się to na jego psychice, ale zaobserwować zmiany można będzie dopiero po kilku latach. Choć już widać skutki: jakieś zabawy w słoneczko, wulgarny język we wczesnym dzieciństwie, i wiele innych |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona gość
No ale nie da się zainstalować na komputerze faceta który ma założone hasło...bo jak niby się dostać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gozdziko8
Jak się dostać? Trzeba wymyślić jakiś pretekst. To co? Komputer partnera to jego nienaturalna swietosc, której nie pozwala nikomu dotykać? Ja zainstalowałam na kompie swojego chłopa taki program: hwww.sklep-seko.pl/?pages=kontrola_komputera/spylogger_std

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legimi
Trochę tych urządzen do kontroli komputera jest. Ten np.: www.spy-center.pl/dyskretny-program-do-monitoringu-komputera-log-p-91.html wykonuje zrzuty ekranu i zapisuje wszystkie znaki, które dana osoba wpisuje na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnaw7
A nie lepiej użyć jakiegoś ukrytego dyktafonu tego rodzaju: www.alfatronik.com.pl/dyktafony-dyktafony-ukryte-dyktafon-4gb-ukryty-pendrive-p-837.html? Wtedy można kontrolowac partnera bez koniecznosci dotykania jego komputera czy komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie się zdradzają i to jest okropne. :( Nie wiem, jak to możliwe, ale mój związek również rozpadł się przez zdradę. Szczęście w nieszczęściu - nie byliśmy małżeństwem, nie mieliśmy dzieci. U nas sprawa była prosta, nakryłam go w łóżku z babą, ale wiem, że nie każda z Was ma takiego farta. Koleżanki miesiącami podejrzewają swoich facetów o zdradę (http://gospy.pl/) - uciekają się do podstępu, a potem mają wyrzuty sumienia. Moim zdaniem niesłusznie, w końcu trzeba o siebie dbać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika821
Gdy ja podejrzewałam mojego faceta o zdradę znajoma poleciła mi świetny sposób na sprawdzenie czy faktycznie mam się czego obawiać. Sposób jest banalnie prosty, mianowicie wystarczy sprawdzić SMSy swojego faceta, bo to właśnie w nich można najwięcej ukryć. Znajoma podała mi stronę internetowa, dzięki której mogłam sprawdzić wszystkie SMSy swojego faceta, bez dotykania jego telefonu! Po prostu jego SMSy zostały pobrane na mój komputer, a ja mogłam czytać do woli. Wszystkie SMSy, czyli odebrane i te wysłane również. Wam też polecam ten sposób, ta strona to: www.szpiegsms.tk Naprawdę goraco polecam, bo wszystko się wyjaśni w waszym zwiazku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli go naprawde kochasz to musisz sie przekonac w 100% bo takie domysly czy sprawdzenie nic ci nie dadza. Jesli masz spore podejrzenia to polecam zwrocenie sie do jakiejs agencji detektywistycznej np. ADSW z własnego doświadczenia polecam Stosunkowo niedrodzy są a przynajmniej w 100% bedziesz wiedziec na czym stoisz bo pamietaj ze wiekszosc podejrzen to tylko podejrzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraolina
Ja też miała problem z wykryciem zdrady i nie wiedziałam co z tym zrobić. Koleżanka poleciła mi abym wynajęła prywatnego detektywa. I faktycznie, wynajęłam i okazało się, że jednak mnie nie zdradza :) Detektyw już po kilku dniach poinformował mnie, że nie robi skoków w bok. Kasa poszła ale przynajmniej wiem, że nie na marne. Nie wiem czy tak mogę robić, ale napiszę, bo biuro było z polecenia, to ich strona http://mipol-detekrywi.pl Obyście dziewczyny nie musiały korzystać z żadnego biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada to bardzo wstydliwy temat dla kobiet, ja miałam też duży problem z tym, że mąż mnie zdradza. Do orzeknięcia rozwodu z wyłącznej jego winy potrzebowałam dowodów. Zdobyła je dla mnie pani detektyw Skrzypek z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainstalowałam i nic się nie ściąga żadne smsy a wiem ze na pewno piszą także te programy to chyba sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz podejrzenia, ze mąż zdradza, to poproś o pomoc detektywa. Ja z własnego doświadczenia mogę polecić panią detektyw Skrzypek z Wrocławia, która bardzo mi pomogła zebrać dowody obciążające mojego męża, który mnie zdradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka tabletka gwa. .. i już od dawna jest stosowana do zdobycia informacji. Po podaniu jej można wszystkiego się dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akman
Zostawię dla potomności, ponieważ sam miałem podobny problem. Generalnie najtańszym i najpewniejszym sposobem jest po prostu podsłuch na telefon, tu można poczytać więcej https://podsluchyonline.pl/jak-wykryc-zdrade/ Taki program dał mi akurat wgląd do facebooka, ale najnowsze mają też możliwość szpiegowania tindera czy instagrama. Obecnie telefon komórkowy to niemalże 100% skuteczność na szybkie wykrycie skoku w bok i podjęcie niełatwej decyzji co dalej. Czy rozwód, czy naprawiamy, chociaż z doświadczenia wiem że naprawianie nie bardzo ma sens - zdrada jest "jednorazowa" i nie ma po nie za bardzo powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×