Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magnolia2

Warto jechać na Mazury??

Polecane posty

słyszałam o tym. mój nauczyciel od fizyki tłumaczył na czym to polega, że statek wpływa do takiego pomieszczenia i pod spodem jest przepuszczana woda żeby w następnym pomieszczeniu był taki sam poziom:) jakoś tak to było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy nicku bardzo chętnie pojadę!! :D na południu już bylam. w Karpaczu, w zakopanem, w Rożnowie-tam było świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na studiach z kolegą cały rok , żeśmy oszczędzali kasiorkę a na wakacje, siadaliśmy na motory z dziewczynami, namioty, i z Poznania aż do Karolewa. Tam się rozbijaliśmy w naszej szkole na boisku i wypady do Giżycka , czy Węgorzewa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie tam daleko, a dokąd się nam śpieszyło, jak po drodze było fajne jezioro to się siedziało do znudzenia i dalej w drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gdzie ty w końcu mieszkasz?? w poznaniu a do szkoły chodziłeś na mazurach?? po jaka cholere tak daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIESZKAM W KĘTRZYNIE
ja 15 lat mieszkalam w górach. dlatego kocham Morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIESZKAM W KĘTRZYNIE
hahaha :) nie wiele , uwierz:) tyle ile wszedzie- no moze komarów nad jeziorem troszke wiecej niz w miescie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby tak na wakacje rodziców przesiedlić gdzieś daleko to mogło by się coś udać. oni nawet wyjść wieczorem mi nie pozwalają, to co dopiero na mazury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasielkek
magnolia to ile masz lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjedź lepiej do Malborka, pełno Krzyżaków, zamek fajny, a i niedaleko do Gdańska i do Sopotu na molo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmblondyn zabije cie!!!!!!!!!!!!! dlaczego przypomniałeś mi molo w sopocie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do Malborka i Sopotu często jeżdzi moja babcia, do sanatorium:-o no a ja do sanatorium to troche za zdrowa jestem:-o a lat mam za mało aby jechać na własną rękę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Gdańsku za dużo Kaszubów , ale po Długim Targu sobie pochodzić. W tym roku pojadę do Gdańska, i na molo w Sopocie jak będzie ten malarz co maluje karykatury na poczekaniu to sobie fundnę , obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIESZKAM W KĘTRZYNIE
w Gdansku studiuje :D ja to mam zycie :) haha , ale za rok wracam do ketrzyna na stale i sie skonczy podrozowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIESZKAM W KĘTRZYNIE
musze wracac koncze studia i musze wrocic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIESZKAM W KĘTRZYNIE
sadze ze jak sie zasiedze to koniec:( poza tym bede pracoiwac w ketrzynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×