Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magnolia2

Warto jechać na Mazury??

Polecane posty

Gość gość
Z rodziną obecnie jeździmy do apartamentów www.marinanawigator.pl w Mikołajkach. Synek ma dwa lata i ma tam pobyt za darmo. Bardzo czysty i luksusowy ośrodek, duże balkony, miejsca na grilla, Posiadają apartamenty od dwóch do kilku osób, co jest według mnie bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Łazienka z prysznicem, lodówka, piękny widok na jezioro. Moim zdaniem lepiej do nich niż do klasycznego hotelu. Bardziej kameralna, prywatna atmosfera wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto!!! spływy kajakowe z Turystyka Wodniak, do tego dużo atrakcji turystycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Mazury warto... jest kapitalne miejsce http://krutynianka.pl , spływy krutynią, aktywny wypoczynek...rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto, a jeszcze bardziej warto zdecydować się na spływ kajakowy z Turystyka Wodniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić apratamety Mazurska Arkadia - www.mazurska-arkadia.pl , fajne miejsce, zadbane. Okolica cudowna, jest co robić zwłaszcza jak ktoś lubi się poruszać :) Ja byłam z dzicmi i tez sie super bawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pole namiotowe gleboczek pod Szczytnem. Pole w lesie wiec w upalne dni nie jest jak na patelni, bezposredni dostep do jeziora. Co wieczor ognisko lub grill, super sprawa jak ktos lubi takie klimaty :) Jest nowy wlasciciel i co roku jakies dodatkowe atrakcje doklada, plac zabaw, zjezdzalnia do wody, kamery, oswietlenie itp. Jedyny minus to ToiToje jako latryny, troche walą kauem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham Mazury i jestem tu co rok, jak nie co pół roku. Choćby na weekend się zrelaksować, popływać albo pospacerować. Ostatnio przypadł mi do gustu ośrodek Zalesie Mazury ze SPA. Trochę słodkiego lenistwa w SPA nie zaszkodzi:) Także teraz planuję tam jeszcze raz skoczyć na weekend z mężem i synkiem. Hotel jest fajnie dostosowany do rodzin z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufastikas
Jak na mazury to według mnie tylko na łódki. Zawszę jeżdżę nad Jezioro Ryńskie i wynajmuję łódź w Ryniu w Korsarzu. Mają świetne łajby w dobrych cenach. Warto skorzystać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folker2
Również polecam tę wypożyczalnię. Sam wracam tam juz od 2 lat z racji dobrych cen i fantastycznie utrzymanych łodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecałbym wypożyczalnię sprzętów Krutyni (mają swoją www.stronę - kajaki-mazury.pl ). Super wyposażenie i druga sprawa, że samo miejsce jest w idealnej lokalizacji, jeśli ktoś chce popływać po Mazurach kajakiem. Dobre ceny, jasne warunki, sympatyczna i pomocna obsługa. Powiem tak – jeśli ktoś chce naprawdę popływać to polecam wypady co najmniej na weekend, nie krótsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felikaser
Jasne, że warto jechać na mazury! Dodatkowo widzę, że 2 osoby wyżej korzystają z tej samej wypożyczalni łodzi co ja. Mam nadzieję, że może kiedyś się spotkamy w Korsarzu, może wypożyczymy tą samą łódź i razem popływamy :). A byłoby na czym, nie? Bo łodzie mają tam świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mazury warto jechać, żeby popływać żaglówkami, odpocząć. Jest to typowe miejsce do odpoczynku, jednak jak wiadomo dla chcącego nic trudnego więc i o aktywny wypoczynek nie trudno. Ja szczególnie jednak polecam spędzanie urlopu na żaglówkach, a niżej podsyłam adres do fajnego artykułu na ten temat: http://kapelakosor.pl/wyjazd-mazury-zaglowki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knomer
Mazury to świetna sprawa, kto nie był niech żałuję. Tak samo jak ktoś wyżej ostatnio byłem nad Jeziorem Ryńskim, i zupełnie przypadkowo też wynajmowałem łódź w Korsarzu. Okazuje się, że rzeczywiście mają bardzo dobre łodzi i warto tam wynajmować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyrtap
Oczywiście, że warto wybrać się na Mazury. Jedno z najbardziej urokliwych miejsc w całej Polsce, pełne spokoju i zieleni, której jest tak mało. Ja szczególnie polecam wypożyczyć sobie łódkę i pożeglować, ilość jezior zachęca do takiej formy aktywności. Szczególnie okolice jeziora Ryńskiego charakteryzują się świetnymi warunkami. Za każdym razem gdy jedziemy tam ze znajomymi wypożyczamy łódki z ośrodka Korsarz ze względu na niskie ceny i szeroki wybór łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieciuniomazur
Zgadzam się z moimi przedmowcami. Lodki to cos, czego kazdy kto przyjezdza na mazury musi sprobowac, a korsarza znam juz bardzo dobrze bo to chyba najlepsze miejsce zeby zaopatrzyc sie w sprzet niezbedny do takich atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sapporo
Bardzo fajnym miejscem na Mazurach jest Jezioro Ryńskie. W tym roku byłem właśnie w Ryniu z rodziną i było fantastycznie. Wynajęliśmy jacht w KORSARZU i trochę popływaliśmy. Wrażenia niezapomniane! Polecam wszystkim którzy narzekaja na nudę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landlord
Tak jak wspominali przedmowcy polecam wybrać się w okolice jeziora Ryńskiego. Piękna okolica i warunki cudownie nadają się do żeglowania. Gdyby ktoś szukał to łódź można wypożyczyć w Korsarzu, mają naprawdę świetne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaterasuu
Ja polecam zapoznanie się z oferta osrodka Korsarz, w ktorej znalezc mozna szeroki wachlarz lodzi do wypozyczenia za rozsadne pieniadze. Duza role pelni tutaj sasiedztwo jeziora rynskiego, ktore nie ma sobie rownych jesli chodzi o warunki zeglarskie. Polecam serdecznie spedzanie wakacji aktywnie, znacznie lepiej zapada w pamieci niz bierne lezakowanie brzuchem do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanaps
Widziałem już wcześniej podobne głosy i uważam, że całkowicie slusznie polecane sa okolice jeziora Rynskiego i sam Ryń. Jedna z najlepszych, choc bardzo niedocenianych, miejscowek na Mazurach. Warto sie tam wybrac bo mozna bardzo aktywnie wypoczac na lodkach. Najtaniej jest w korsarzu, dodatkowo z tego co sie orientuje to chyba tez najwiekszy jest tam wybor lodzi. W poblizu jest sporo hoteli wiec wszystko mozna zalatwic w praktycznie jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto <3 ze względu na Turystykę Aktywną Wodniak, która organizuje super spływy kajakowe , a ja kocham spływy, kocham kajaki i krajobraz mazur, więc dla mnie Mazury są piękne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że warto! Te jeziora są przepiękne! My z rodzinką średnio raz w roku jesteśmy na naszych ukochanych Mazurach, bo mamy akurat swoją żaglówkę...ale nawet jeśli ktoś nie ma takiej wygody, polecamy czarterowanie i świetną zabawę na wodzie :) Swoją drogą, dla wszystkich żeglarzy, którzy muszą wyposażyć swój sprzęt polecam firmę http://www.pionier-jawor.pl - mają fajną ofertę odbojnic, rolek itp. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli planujecie jechać na mazury to polecam wam Giżycko i wynajęcie jachtu u www.vipjacht.pl Są tam wielkie jeziora po, których można pływać jachtem do woli. Ceny wynajmu są dobre a stan jachtów oferowanych przez nich jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze działa Manta Yachting, można się z nimi dogadać co do czarteru, to co obiecują to faktycznie człowiek zastaje na miejscu, jachty są w wyższym standardzie, mają też w ogóle osobną ofertę jeśli chodzi o klasę lux i nie ukrywam że mnie kusi. Do tej pory dwa razy już u nich czarterowałem i zawsze wszystko było zorganizowane wzorcowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PikaczuWuWuA
Polecam serdecznie Osadę Zamkową w miasteczku Pasym https://www.sunandsnow.pl/apartament-pasym-osadazamkowa-108 coś cudownego! przyjaciel polecił mi tę lokalizację i nie żałuję! nie ma tylu ludzi co w tych topowych lokalizacjach więc można odpocząć i zobaczyć dużo ciekawych rzeczy! Polecam również na wyjazd z dzieciakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że warto! Jednak trzeba wybrać, gdzie właściwie chcemy się wybrać. My na przykład zdecydowaliśmy się na Pensjonat Marina Lester Club http://marinalester.pl/ . Skąd akurat pomysł na te miejsce? Otóż dysponują prywatną przystanią, niezwykle zadbaną i klimatyczną. Ciężko o drugie takie miejsce na Mazurach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STANKAW

Oj warto, jak to mówią Mazury cud natury. My co roku jeździmy z rodziną, ale raczej jesienią. Zawsze zatrzymujemy się w hotelu Zalesie Mazury, bo matko, jakie oni tam atrakcje mają :). Dzieci zostają bez nas pod opieką animatorów, tam malują, grają w gry, bawią się tak dobrze, że wracać nie chcą. My z mężem zwykle wtedy wypoczywamy w spa, albo chłoniemy świeże powietrze na długich spacerach, no bajka po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STANKAW

Oj warto, jak to mówią Mazury cud natury. My co roku jeździmy z rodziną, ale raczej jesienią. Zawsze zatrzymujemy się w hotelu Zalesie Mazury, bo matko, jakie oni tam atrakcje mają :). Dzieci zostają bez nas pod opieką animatorów, tam malują, grają w gry, bawią się tak dobrze, że wracać nie chcą. My z mężem zwykle wtedy wypoczywamy w spa, albo chłoniemy świeże powietrze na długich spacerach, no bajka po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×