Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magnolia2

Warto jechać na Mazury??

Polecane posty

Gość MIESZKAM W KĘTRZYNIE
kurcze ale za to na wakacje nad morze jade -ale tylko na tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nie żałujesz że studiowałeś w poznaniu, wychwalasz tą politechnike strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam temat:) a przy okazji zapytam:) w jakiej porze roku jest tam (na Mazurach) najładniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️magnolia, a wiesz, ze ja jestem z mazur, akonkretnie z gizycka?:classic_cool: jakbys cos chciala wiedziec, to wiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
najpiekniej jest zdecydowanie z maju i pazdzierniku. zima tez;) generalnie najtrudniej tam trafic z pogoda:o ale latem jest fantastycznie, nie masz poggody - zwiedzasz, jet pieknie - plywasz, zeglujesz, jezdzisz konno, lazisz po lesie, opalasz sie i kapiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kazda szkolka zeglarska prowadzi kursy zakonczone egzaminem (otrzymujesz patent sternika), ale to droga impreza, to przewaznie 100-150h zajec. dlatego jesli chcesz poplywac wynajeta lodka, musisz miec min 1 osobe ztakim patentem abys mogla ja wypozyczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niestety, za mloda bylam, bo trzeba miec ukonczone 16lat, a potem sie stamtad wyprowadzilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgh
Mazury?? Mazury są dobre jak cię nie stać na prawdziwe wakacje w jakichś pięknych miejscach jak Hiszpania czy Grecja. 2 lata temu na Mazury zabrał mnie, na szczęście już były facet, wynudziłam się okropnie przez całe dwa tygodnie na tym zadupiu, nie wiem co ludzie tam widzą w tych całych Mazurach, ot kawałek polskiej bidy i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mazury sa dobre dla kogos, kto kocha przyrode i nature, ot, cala filozofia. faktycznie, inaczej mozna sie ponudzic na tych kajakach💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sliczne maupki
my też z magnolią ponudzime się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w drodze na mazury polecam zahczyć o podlasie puszcza białowieska i żubry(które odpowadają wszystkim :D) skansen kuripowski w Nowogrodzie http://www.skansenkurpiowski.republika.pl/ biebrzański park narodowy(była tu wspaniała karczma,niestety spłoneła i odbudowują ją) na mazurach to jeszcze leśniczówka \"pranie\" koło rucianego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MazuryCudNatury
Warto jechać na mazury Najlepiej do Mrągowa małe miasteczko położone Nie daleko Mikołajek,Giżycka i nie jest tak drogo jak w tych miastach a są takie same atrakcje za 1500 zł to byś się przez ten tydzień dobrze bawiła zapewniam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda;)
Warto , sama natura , spokoj .. Jezdze co roku , i nigdy mi sie nie znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargadam
Kto pisał o rybach, pomyślcie o tym - http://www.splawik.com/Wedkarstwo-morskie__56 Szukamy większej ekipy na wyjazd, aktualnie brakuje nam dwóch osób. Jesteśmy przygotowani, doświadczeni,a wędkowanie morskie to mega przygoda. Jeśli was to interesuje to śmiało zostawcie wpis na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie jedz bo marne drogi, same dziury w jezdniach, szkoda samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponadto niebezpieczne. Co roku ginie kilkaset osob przez zabojcze drzewa przydrozne, ktore rosna przy jezdni i znajduja sie nawet w skrajni bo pochylony w strone jezdni. Jak chcesz byc caly i zdrowy to jedz gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sedna30
Warto jechać, można wypożyczyć sobie jacht www.mamry-jacht.pl i popływać na jeziorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest spędzić czas na jeziorze. Ja Ci mogę polecić firmę ŁAJD-CHARTER YACHT (www.lajd.pl) z Giżycka (dokładnie to z Pięknej Góry). Jej port jest fajną bazą wypadową na jezioro Śniardwy, Mamry, Łabędzi Szlak. Naprawdę zadbane, dobrze wyposażone jachty. Oferują wiele modeli do 7 m i takich powyżej 8,2 (np. Cobra 22 czy duży Twister 36).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdnik4411
Oczywiście, że warto! Mazury to piękny rejon. I te jeziora... Cudowne widoki. Ja uwielbiam pływać po nich. Zawsze jak jeździmy na urlop na Mazury to wybieramy się nad jezioro Mamry i wynajmujemy tam jacht. http://mamry-jacht.pl/ Polecam wybrać się na taką wycieczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uula4
Jak ktoś lubi przestrzeń i wodę, a nie przepada za morzem to jak najbardziej. Najbardziej popularne chyba to jezioro Mamry właśnie, tam gdzie jest ten czarter jachtów wspomniany wyżej. Też polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreation
Co za pytanie. Jak lubisz jachty i wodę to oczywiście że warto :) Polecam mamry-jacht.pl bardzo fajna firma z fajnymi jachtami do wynajęcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×