Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O la la la

Związek dziewczyny po przejściach i prawiczka. Ma sens?

Polecane posty

Gość skorpi
O la la la pytasz się ludzi czy to ma sens :) posluchaj serducha i intuicji wy kobiety ponoć ją macie ;) a tak na poważnie chcesz z nim być to może porozmawiaj z nim o swoich obawach itd. wydaje mi się że to lepsze rozwiązanie niż opinie ludzi na forach internetowych :) pozdrawiam i życze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O la la la
O jeju, z nim.. On znów powie, ze traktuje go niepowaznie. Ciagle to powtarza. Bylismy na grillu wczoraj u znajomych i jak go przytulilam to moja siostra wypalila "O Boże, lew pokochał jagnie". I juz była awantura póżniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu. Facetowi gul skacze, kiedy jego baba kogoś miała, a on nie. Ergo: prędzej, czy później będzie zdradzał (i będzie miał rację - szkoda życia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyzzxxcxccvvbbbwww
takiego to ze swieca szukac w dzisiejszych czasach a ty dziewczyno,jesli sie zmienilas,to to ma sens, tylko ze postarac sie musisz i nie wszystko od razu pamietaj. to ze go uczyc musisz roznych rzeczy to tez cie nauczy wiele choc i wiem,moze cie nudzic troche ale jesli sie postarasz to zobaczysz efekty. i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na telefoniczny seksik? Tu znajdziesz moje zdjęcia i kontakt:http://www.sex-rozmowy.pl/patrycja_sex_telefon.html mam 20 lat ale juz odkryłam w sobie ogromny pociąg do bdsm. Wiem, że tylko jako Suka mogę osiągnąć orgazm. Wiem, że masz żonę, którą kochasz, jesteś dla niej romantyczny, namiętny. Wiem także, że pragniesz czasami takiej suni jak ja. Chcesz by Twoja niewolnica nie marudziła tylko pokornie wykonywała nawet najbardziej wyuzdane zadania. Jestem gotowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na wirtualny seks? Jestem zdzirowatą i wyuzdaną suczką. Kochanie czekam na Twój telefon, zróbmy to razem. Tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sextelefon.bzykacz.pl/aldona/ Moja cipka czeka na twojego k***ska, chcę wraz z Tobą przeżyć rozkosz. Gwarantuję Ci, że w czasie rozmowy naprawdę się bawię i mam nadzieję, że Ty też będziesz to robił. Mam bardzo sprośne myśli, nie zdziw się, że potraktuję Cię ostro, podnieca mnie dominacja ale jak sobie zażyczysz będę grzeczną suczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks sam nie przyjdzie trzeba poszukać. Ja na nimfomanki24.pl niezłą niunie zapoznałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu...oboje będą zdradzać..ona bo juz miała innych i do jednego sie nie ograniczy on bo bedzie chciał sie dowiedzieć jak to jest z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek1321
ciekaw jestem jak potoczyla sie ta historia - mamy 2017 rok, jak nie wiesz nigdy jak dana osoba sie moze czuć, to postaw siebie na jej miejscu. Ja nigdy bym nawet w taki związek nie wszedł, ja ktory czekalem, odmawialem - mialbym sobie wziac niedziewicę ? to tak jakby ktoś rzucilby mi ochałapy ktorych juz nikt inny nie chce, tak ta jakbyś jadl jedzenie po kimś. Bylem w dwoch zwiazkach, krotki i bez seksu, dopiero z przyszlą zoną poczulem ze to bedzie to i poszlismy na maxa , ona tez byla dziewicą ;) jestem szczęsliwym facetem , wiem ze zadna niedziwica nie dalaby mi szczescia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że taki facet wytrzyma z jedną kobietą. Zawsze będzie go ciekawić, jak jest z inną aż w końcu z tej ciekawości zdradzi. Faceci inaczej działają pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma sens ale muszą chcieć oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hagiiiiiiii
sens moze i ma, ale on i tak pojdzie na bok . Trzeba było sie szanować, trzymać szpare dla męża i byś nie miala takiego dylematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×