Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bubeeeee

Zespół Majkband

Polecane posty

Gość Bubeeeee

Zespól jest chyba z Zielonej Góry, wie ktoś jak oni grają, czy dojeżdżają i ile kosztują? Chętnie poznam opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba z naszych stron jest malo zespolow, na stronkach ,ktore tu widzialam nie moglam nic wybrac.Ludzie pomozcie!Jest tu ktos z lubuskiego lub dolnoslaskiego?Help:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na ich stronce i strasznie mi się podobają, z tego co tam można usłyszć, jestem z mazowsza i ciekawa jestem również opini na ich temat, czy ktoś może zamawiał ich gdzieś dalej? Jakie były koszty i ogólne wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka_77
co prawda nie grali u mnie na weselu tylko grał inny zespół z lubuskiego, z którego nie jestem zadowolona. Natomiast co do zespołu to byłam na weselu 20.06.09 u mojej przyjaciółki i tam grał Majkband. I tu wielkie zaskoczenie ponieważ jeszcze nie widzlałam ani nie słyszałam tak zajefajnego zespołu. az miałam ochote sie jeszcze raz ochajtać ;) Myśle ze jak do tego będzie dobra ekipa, jaka była na weselu to po prostu nie da się tego opisać. ludzie dosłownie szaleli :p tu jest strona do zespołów z lubuskiego www.narzeczeni.pl ps. z tego co mówiła mi moja przyjaciółka to nieźle zabulili za ten zespół ale jak mówili nie żałują żadnego wydanego grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×