Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zofia123456

Bole brzucha, stres?

Polecane posty

Gość cemik

Stres często wpływa na jelita i u mnie powoduje biegunki. Nie dość, że jest presja, by coś szybko zrobić, np. kończymy projekt to ja biegam ciągle do toalety. Mega krępujące. Staram się ostatnio walczyć ze stresem, chodząc na siłownię i zajęcia z coachem a do tego łykam debutir z maślanem sodu. Jelita się wyciszyły i mogę lepiej funkcjonować nawet w stresujących chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iolll

Kiedyś szukałem jakiegoś pomysłu na to jak można ulżyć dziecku w przypadku bólu brzucha i tak mi polecono Flex Sanity. Ogólnie mogę powiedzieć, że w praktyce całkiem fajnie te kompresy się sprawdzają, nieźle trzymają temperaturę więc mogą być dobrą opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzia

Stres jest częstą przyczyną bólu brzucha. Zjemy coś na szybko, niezbyt świeżego czy zdrowego i problemy zaraz się mogą pojawiać. Z tym bólem brzucha to dobrze jest się zaopatrzyć w preparat Intesta, on momentalnie usprawni pracę naszego układu trawiennego i nasze problemy znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn bólu brzucha może być mnóstwo. Natomiast, jeśli to dzieje się co trochę, to powinno się reagować i zrobić badania. Wystarczy pewnie USG. Przyczyny mogą być przeróżne. Jeśli macie problem z terminem, to idźcie prywatnie - wtedy można zrobić USG bez skierowania. W Multimedzie w Wawie takie rzeczy udaje mi się załatwiać w ciągu kilku dni. Profesjonalnie, solidnie, z dobrym podejściem i tak powinno być. Nie zwlekajcie... Załatwiajcie to jak najszybciej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×