Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iga85

Czy wypada iść w takiej sukience na wesele?

Polecane posty

Gość grejtrutowy ogród
Jako panna młoda. Może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga85
Ja ide na wesele kuzynki. Chciałabym jakąś długą sukienkę z małym kołem. Tylko nie wiem czy wypada, czy nie będe komicznie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę tandetna
a poza tym raczej dla panny młodej .... mnie się wydawało że obecnie na wesela nosi się raczej krótkie sukienki do kolan niż długie suknie balowe, w takich się ani wygodnie nie siedzi a tym bardziej wygodnie nie tańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w roli
panny młodej?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
Moim zdaniem zbyt strojna, jak na gościa. Krojem przypomina ślubną. Daj sobie spokój z tym kołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę tandetna
chcesz wyglądać jak druga panna młoda w wielkiej, strojnej sukni-bezie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nop maslem fajnie
przestan,takie to juz niemodne. ktow wtakim chdzoi? kup se jaks fajna sukeinke a nie jakas balowa.szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak ja stosowalam
Nie zartuj... W takiej sukni na wesele... masz zamiar sciane podpierac? Na weselu sie bawi, tanczy... taka suknia bedzie Cie ograniczala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bezyyyy
nawet w wesji suknia slubna mi sie nie podobają a co dopiero dla gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym takiej nie chciala
nawet na wlasny slub a co dopiero jako gosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och dziewczyno co Ty
nie wypada zucala bys sie bardzo w oczy i wygladala jak druga panna mloda chesz suknie z kolem a co to Twoj slub to nie zartuj sobie przeciez jestes gosciem z wielu gosci a nie numer jeden na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga85
Ok. dzięki za wypowiedzi! Zastanawiałam się nad taką sukienką, ponieważ mam małą nadwagę, a ta sukienka doskonale maskowałaby moje niedoskonałości. Ale niestety będę musiała poszukać czegoś innego. Może doradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frambi
Nie no jako gość to raczej nie...teraz już się robi ciepło to jakąś do kolana ładną bombke sobie kup .... to było modne jakieś 10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne maskowalaby
:o wprost przeciwnie! takie bezy to tylko dla szczupłych dizewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga85
Przymierzałam niedawno podobną sukienkę do tej. Wyglądałam całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och dziewczyno co Ty
do autorki topiku najlepiej sumienke do kolan zeby podkreslala CI tale a bedzie tuszowala brzuszek i biodra, podkres sobie za to biust ja tez ide na wesele i dzis jade kupic sukienke zawsze podkreslam to co mam ladne a tuszuje to co mi sie nie podoba, ja szukamsukienki w kwiaty wiazane na wstazce pod biustem do kolan, ja akurat jestem szuplutka i sukienka sie troszke pogrumia szukacjac odpowiedniego fasonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga85
A w czym teraz się chodzi na wesela? Ja idę pierwszy raz. Może jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
jesli jestes gosciem to nie zbyt wypada, jest zbyt strojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och dziewczyno co Ty
oki juz zaraz poszukam na allegro cos ja juz bylam na dwuch w tym roku przedemno jeszczcze 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nadwaga to tylko sukienka
w stylu empirycznym. uwydatni piersi, a zakryje brzuch. to jest taka odcinana wysoko pod biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cizia mizia
Sukienka "tytułowa" jest po pierwsze brzydka, po drugie dodaje kilogramów, a nie odejmuje, bo wyglądałabys w niej jak beza, po trzecie - jest tak okazała, że panna mloda by mogła byc wkurzona, że sie tak "wystroilaś" i odciagasz od niej uwagę :P Jak masz nadwage, to lepiej nie decyduj sie na zadne błyszczące sukienki. Żadna satyna, bo bedziesz wygladać jak serdelek. Wybierz jakąś matową tkaninę, oczywiście nie za ciemną, bo to w końcu wesele, ale i nie za jasną, bo jasny poszerza; butelkowa zieleń na przykład byłaby bardzo wskazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga85
Wesele za 2 miesiące więc mam nadzieję schudnąć jeszcze do tego czasu. A te sukienki w stylu empirycznym kojarzą mi się z sukienkami ciążowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejtrutowy ogród
Iga ty gustu nie masz. Posłuchaj tu rad i się zastosuj bo Ci dobrze dziewczyny radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga85
grejtrutowy ogród! Każdy ma inny gust- każdemu podoba się coś innego. Sukienka ta podoba mi się, ale nie kupię jej. Nie chcę zrobić z siebie drugiej panny młodej. Kupię jakąś skromniejszą sukienkę, odpowiednio dopasowaną do mojej figury. Dziękuję za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×